Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Ze spacero-zakupów Matylda i ja przyniosłyśmy dla Was: pajdę razowca i sera wiejskiego prawdziwego od babiny, pomidory,ogórki,rzodkiewkę....... czereśnie,maliny,jagody...... a w domu są jeszcze płatki fitness kawa świeżo parzona,herbatka,i kakao...... a wszystko to podaje uśmiechnięta buzia :):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki...... anka-biegnąca,biegnie dalej....... :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):): miłego dnia!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam baranki w nowym miesiącu i juz za nie całe pół roku swieta:) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :-):-):-):-):-):-):-) niesamowicie sie ciesze,że sie wam udalo!!! limonek a ty juz o świetach myślisz,przecież teraz wakacje, czas szleństw i wyjazdów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro albo w środe na shreka idę.........moje starsze dzieciatko dziś 10 lat skończylo i jako prezent sobie właśnie shreka wybrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak jak kos mi sie naszło ja nigdzie nie wyjezdzam nie mam z kim ani gdzie ani ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pokręce się po domu....... zajrzę tu tam i siam...... poczytam trochę,nową książkę dostałam.......... coś przegryzę....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam na dzisiaj zarejestrowana na usg na godz 16...........pani doktor sie spózniala i wszystko sie przedłużyło.........weszłam dopiero o 17!!!...........dosłownie zgroza........brak slow.........precież pani doktor wolno się spózniać, agdyby taki szary człek nie przyszedł na umowiona godzinę, to juz po ptakach, musi czekać następny miesiąc😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wkurzyłabym sie tak ,gdyby nie to,że moje dzieci w tak piękna pogode i na dodatek w urodzinki 2 godziny same siedzialy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani pogodynka w tv regionalnej zapowiada burze, wichury i deszcz...........moje dzieci jutro w główke dostaną, ajeszcze dzis moja siostra swoich łobuzów przywozi:-p.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzdącom komp się popsuł.....plyta pękla i pokruszyła się na drobne cześci.........dobrze że mam laptopa:-) bo inaczej nie bylo by mnie tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a ja sobie sama..........a jak idę do pracy to wszystkie do kompa siadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biegające baranki,proszę listę podpisywać :) idę na kolację proszoną :) żegnam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu smaczności ci życze i wszystkim miłego wieczorku..........idę sie wykąpać i do pracy spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
burza okropna dzisiaj okropna była........ a teraz pochmurno i brzydko... kolacja wyśmienita......znowu nocne pasienie brzucha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa czeka..... śniadanie też: jajka na pół twardo,majonez, sałatka avocado,pomidor,sałata,cebulka... świeże kornspice... pan P. i pani S. jedzą aż im się uszy trzęsą... a my z Matyldką w łóżku kawę pijemy...... i do Was piszemy :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×