Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

kawa już wstawiona,herbata naciąga........... ja to płatki z serkiem waniliowym zjem...... a moim obiecałam kanapki z philadelpią i łososiem....na czarnym chlebie... towarzystwo jeszcze śpi........ w lodówie wszystko jest..... to pójdę zrobić.... dla Was też zrobię :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po meridii tez mi sie pić dużo chcialo i malo spałam, ale nie bylam zmęczona........... a co do tego cv to wyslalam w parę miejsc i czekam..........tak naprawde to chciałabym zmienić prace dopiero po wakacjach,bo w sierpniu mam urlop, a jak zmienie wcześniej to w nowej pracy wolnego nie będę miala tak szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu mi nie rób, bo nie jestem głodna:-), tylko herbatkę cieplą wypiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogode mamy okropna, jak tak caly czas bedzie, to za tydzien będę musiala po dzieci jechać ,bo się zanudzą............a czytałam na necie, że taka pogoda ma byc cały lipiec, a w sierpniu do 30 stopni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale mi się oczeta kleją:-).....poloże sie na trochę i pózniej zajrzę.............dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my baranki to zaradne dziewczyny....hi,hi,hi,hi....nawet lepiej niż w przysłowiu...gdzie diabeł nie może to babę pośle...hi,hi,hi,hi...a już babę-baranka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa na panie czeka :D Madzia poszła spać.. Limonek będzie miał co czytać;P a ja idę śniadanie robić..... chyba teraz kakao wypiję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 👄 ❤️ witam się i lecę do pracy, może dziś mi lepiej pójdzie. Dzieki za kawkę. U nas zimno i mokro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam baranki na forum dietowym:) dziewczyny chwala tabletki za 6 zł z kawałkiem a tab. te nazywaja sie for silmhl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem wściekła !!!!!!!!!!! akurat jak zuza zasypiała to przylazł listonosz i puścił serię dzwonkiem, psy się rozszczekały, zuza się rozbudziła i koniec ze spaniem 😭 a te tabletki to pewnie te same o których ania pisała, chyba zaryzykuje i udam się do apteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj wiem co to za zmora taki listonosz co sie dobija albo inni domokrążcy dla których wtedy nie mam litości, nikt ich nie zapraszał a tak bedą łazić i u mnie przy drzwiach na klatce schodowej stoi wuzek ale żaden matoł się nie domysli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pogadam jeszcze chwilę sama ze sobą i lecę...o rany ale za oknem jesień normalnie...trzeba się rozruszać to zimno nie będzie...a rozruszam sie na pewno bo będę tańcowac dzis z mopem na nowej klatce schodowej co by nowi mili sąsiedzi mnie nie znienawidzili po wykuciu strych drzwi i oscieznicy a juz wiem co to za syf. Pewnie z poł bloku przyjdzie mi pucowac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
często mozna się natknąć że wszelkie tabletki odchudzające mają wolniejsze działanie bo metabolizm wolniej działa przy stosowaniu tabletek anty. No cóż ja ze swoich nie zrezygnuję bo głównie maja działać co by moja twarz nie wyglądała jak pryszczata nastolatka:( widac cos za coś:( no ruszam się bo jak siedzę to od razu bym cos schrupała...przekleństwo jakieś...:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam wiadomości a tam same horrory :( nie mówią już o ulewach,ale o trąbach powietrznych :( u mnie też wichura goni wichurę buuuuuuuu......!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra koniec wiadomości............ pora wskoczyć pod prysznic.....trala,trala.......fiu,fiu,fiu.... następnie robienie się na bóstwo :) a pózniej rozluzniający drinuś.....i dobra zabawa :) a wszystko okiem Komara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×