Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

kasi dzisiaj listonosz podpadł :P no tak ale po co uruchamia trąby jerychońskie;) tereska taka zapracowana,że jej tchu zabrakło żeby napisać :( madzia nasza wykończona tymi zmianami :O a sylwia z mopem ciężko tańcuje :O wszystkie dziewczyny pewnie padnięte i nic nie mają siły pisać........ i biedny limonek nie będzie miał co czytać jutro............;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam dziewczyny po drodze w aptece tabletki są kosztują rzeczywiście 6 zł w hurtowni :(,ale pan z apteki zamówił na jutro :)zobaczymy co to za cudo,cena w sumie przyjazna więc czemu nie? ziołowe to skutków ubocznych chyba nie będzie..:P mam nadzieje :) podobno też apetyt wstrzymują....hi,hi,hi,hi,hi............jak meridia :D no to co dziewczyny po pięć kilosów zrzucamy :D.......hi,hi,hi,hi to razem 15-ście ;) może jakaś nagroda? te zakłady? co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
straszny dzień, jestem totalnie padnięta, cały dzień siedziałam w domu, zawzięłam się i pracowałam, choć niestety nie skonczyłam, ale ponieważ tłumaczenie ciężkie i do kuchni miałam blisko to ciągle coś podjadałam, nawet w końcu budyń zrobiłam 😭 nigdy więcej cały dzień w domu! margaretka ma rację trzeba się ruszać bo inaczej ciągle się rusza szczęką i niestety nic od tego nie chudnie... ania znowu na imprezkę leci, to jest życie... znowu margaretka miała rację, że inne życie niż my szare myszki prowadzimy... też jutro poszukam tych tabletek, muszę je kupić i chcę schudnąć, zróbmy coś 😭 😭 😭 jutro idę pograsować po galerii na wyprzedażach, może wylezę z tego doła co w nim ostatnio siedzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kasiulus smutaska czuje w tobie dużego, chciałabym cie jakos pocieszyć...mam nadzieję ze zakupy poprawią ci humorek... trzeba było wybrac sie do tej ikei tam jak sie wpadnie, w te kolorowe półki i mozna sobie pobuszować to zaraz jakos weselej...może to głupie ale skoro działa to fajnie... teraz mam ochotę znowu buty sobie kupic trzeba by faktycznie przeceny wykrzystac, własciwie to całkiem zapomniałam o nich...tylko potem problem gdzie te buty upychac, zamówiłam u pana remoncika duzą szafke na buty żeby w końcu było miejsce tez weszłam do apteki, i też pani zamówiła na jutro także zobaczymy...najpierw krzywiła nosem ze nie ma takiej nazwy a jednak znalazła małpa jedna,,,padam na twarz nasprzątałam sie a i tak jeszcze syf; zaczynam sie bac że pan remoncik sie nie wyrobi i gdzie ja zamieszkam? cos zaczyna zwalniać, zmęczył sie biedak a tu kartek w kalendarzu przerażajaco ubywa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak juz się przeniosę na swoje to tez mnie niestety czeka szukanie pracy:(jakos mnie to przeraża:(wpaść znowu w ten rytm po przerwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie kasia smuteczek jakiś?deprecha?może wyrzuty sumienia z powodu budyniu ;) a i margaretka jakaś nieswoja :( dziewczynki jutro nowy lepszy dzień :) jakoś to się wszystko poukłada :D to w takim razie jutro zaczynamy :P odchudzanie od jutra.... hi,hi,hi,hi,hi............ ej dziewczyny głowa do góry a jakby co to na poprawę humoru mogę Was odwiedzić :P to gaszę światło dobrych snów...........:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spać się nie chce......tak popiszę sobie sama :) dziewczyny ja wiem jak trudno swoją drogę odnależć,wciąż miotamy się,same dokładnie nie wiemy czego chcemy :(.budzimy się i jest super skrzydła u ramion góry chce się przenosić,a raz kompletna poracha dół max,muchy w nosie.....i myślimy sobie...o boże to jest moje życie....tak ma dalej wyglądać? i ja naprawdę tego chce..i patrząc na kogoś kto podoba nam się,podoba jak żyje,myślimy.......a ona to ma lepiej.......tylko my to nie ona....i nie wiemy co tak naprawdę ona myśli i czuje jak ciężko na to co ma pracowała....tak mądre przysłowie wszędzie dobrze,że nas nie ma.....tak ja wlaśnie na tej imprze chyba też jakoś zle zareagowałam.........hm,hm,hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spać nadal nie będę,pooglądam powtórki magdy m. już nie przynudzam :P dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻 kochane liste podpisuje dzis jako pierwsza, ale niestety śniadanka wam nie zrobie, jedynie kawkę, bo padnieta jestem..........muszę dziś wcześnie wstać, koło 11, reszte zakupów na kolonie trzeba zrobić, no i awiomarin na dfroge, bo obydwoje chorobe lokomocyjna mają:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to laseczki do popisania..........będe w miarę możliwości zaglądać :) ..................kasiutka głowa do gory, dzisiaj bedzie lepiej :) , chociaż pogoda do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) z kubkiem kawy od rana biegam czasu na śniadanie brak :( biegnę dalej bo już spóżniona jestem :):):):):) chyba jakieś palto wyciągnę hi,hi,hi,hi,hi,hi!!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! wieczorem nie mogam do was dołączyc ,, nie wiem czemu ale neta nie miałam ..zaraz podniose alarma!! na weekend jeszcze zostanę bez okna na swiat:(:(:(:( Haaaahah to od jutra odchudzanko??? Jak to będzie jak przestaniemy jeść ..a przepisy Ani w kąt pójdą??? Wiecie Co?? ..i ja zobaczę te leki w aptece.. chociaz tyle juz tego żarłam a skutków nie było widac...noo to skusze sie jeszcze raz... 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baranki:) wczoraj kupiłam te tab. ziołowe na odchudzanie 20 tabl. za 6,50:) jestem ciekawa jaki bedzie efekt ale pani mgr. w zaprzyjaznionej aptece powiedziała mi ze na tych tabletkach schudła jej kolezanka 5 kg (tylko nie umiała mi powiedziec dokładnie ile czasu je brała) i znowu uwierzyłam aaaaaaa i jeszcze kupiłam sobie ksiazke dlaczego mezczyzni kochaja zołzy:) moze cos uda mi sie woprowadzic w zycie? z tych porad?:) aaaaaaaaaa i mało tego kupiłam sobie stringi różowe:) fajne przecenione w triunphie (?) chyba jakos tak to sie pisze:) iiiiiiii poszłam do ciatkarni iiiiiiii no dalej juz nie musze pisac co tam robiłam:) chyba odzyskuje dawny nastrój /humor mimo tej dziadowskiej pogody innych czynników nie sprzyjajacych usmiechom na buzi:) o jej dawno tyle nie napisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niooo........... limonku!!! wracasz hahahaha i tak trzymaj.. przypomnij mi nazwę tego specyfiku jak juz jesteś w temacie...:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
for slim hl tak to cudo sie zwie:) własnie jestem po 1 tab. dobrze ze tylko 1 raz dziennie sie łyka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzienkiiii ..limonku.. własnie zjadłam kanapkę:(:O noo ale cus trzeba jesc hihihi teraz biorę się za pracę coby w wekend siedziec z czystym sumieniem w domciu...zajrzę tu..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abosolutnie jestem zdołowana. Stwierdzam że nie nauczę dziecka wołać na nocnik z prostej przyczyny. Wszystkie te dziury sa dla niego za małe, jest mu nie wygodnie i jest coraz gorzej płacze i nie chce siedzieć...a jak po nocy nawet mi si uda to zamiast do dziury sika przed-mam dość. Ale dla czego do ciężkiej cholery nakładki nie są trochę większe skoro niby dla starszych? Czasem mam wszystkiego dość. Dlaczego w zyciu mi wszystko tak ciężko przychodzi... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna cholera tak miało byc... :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma Was... :(:(:( to sobie ide :(:(:( ale jesien, nie chce mi sie :(:(:( i zakupy beznadziejne mnie czekają :(:(:( listwy, kleje, silikony, rury, włączniki inne cudowności :(:(:( to narka :(:(:( ale szkoda ze nikogo nie ma :(:(:( ale sie Wam nie dziwie :(:(:( mnie tez by sie nie chciało ze mna gadać :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna cholera to plaga jakaś czy cuś,a może epidemia mi dzisiaj też nie za wesoło,cholerny zarząd miał zebranie i zapomniał o mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki odebrałam trzy paki zamówiłam,więc dzisiaj zjem chyba wszystko będę czyścicielem odkurzaczem :O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i chyba jakieś piffko sobie zaraz pójdę :P i wypije i będzie mi wesoło ;) albo jeszcze gorzej smutno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEE eeee dziewuchy.. przestancie.. mnie też nic siem nie chcce. gotuje bób ,aniu miałas jakiś apetyczny praepis??ale nie wiem gdzie go teraz szukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×