Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Dziekuję za pocieche, to budujące chocby jedno zdanie, i wiem że jesteście, normalnie sie wzruszyc mozna ze po prostu chcecie..., a taka znieczulica wokół...zaczynam sie łapac na tym ze juz nikomu nie ufam, ze patrze na człowieka i zastanawiam sie co mysli naprawde bo pewnie nie mówi szczerze... Aniu wiem, wiem... Kasiu nie dam sie, wypłacze w kacie a potem otrzepie jak feniks z popiołów i powstane... 👄👄👄 dla Was !@@! Halina Poświatowska - Bądź przy mnie blisko Badź przy mnie blisko bo tylko wtedy nie jest mi zimno chłód wieje z przestrzeni kiedy myślę jaka ona duża i jaka ja to mi trzeba twoich dwóch ramion zamkniętych dwóch promieni wszechświata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez oglądałam... a jednoczesnie czytałam w necie o aniołach... bardzo w nie wierze... strasznie ich dużo... a wczoraj był film \"Miasto Aniołów\"-takie filmy mogę oglądać!!! a w kinach \"Przeczucie\" polecam a wczesniej tez z Sandrą był mój ulubiony \"Dom nad jeziorem\"- to sie nie nudzi!!! to tyle o filmomani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...rubinowy ptaszek sfrunął na gałąź i wczepił małe pazurki w twarde drewno. - to boli - krzyknęło drzewo. - musi boleć - odpowiedział ptaszek - gdyby nie bolało nie wiedziałobyś że tutaj jestem twoje liście dalej szumiałyby sobie a muzom. - no dobrze - odparło drzewo - ale dlaczego musi boleć to co istnieje? - na to odpowie ci już ktoś inny - powiedział ptaszek i pofrunął dalej. w twoim mieście może pojawią się ludzie w maskach i będą rozdawać zdrową żywność. dzisiaj liczby seplenią statystyki dzisiaj tłum jeszcze krzyczy: - no pasaran towarzysze. wyciągam do ciebie ręce krzyczę proszę przytulamy się jak dwie róże. to boli to bardzo boli. ukłucie. drzewo samotne drzewo ogromne gdzie moja ojczyzna? jestem wędrowcem jałowa ziemia pod czarnym oceanem nieba. stukot kuł fal grzmotów powietrza ... fragment prozy kanoto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio ładna ta proza :) poświatowską też lubię moja nauczycielka w liceum od języka polskiego była nieszczęśliwie zakochana w matematyku i cala była\"poświatowska\",a że klasa humanistyczna...............a anioły ten film o aniołach ja też widziałam :) ale mnie najbardziej kładzie na kolana jedna scena wraz z muzą a jest to : Nieśmiertelny film,scena jak ona jest stara,on dalej młody,ale dalej ją kocha i opiekuje się nią......................o cholera na samo wspomnienie mam łzy w oczach.................... Sylwio ja też jak feniks już parę razy się odradzałam..................... nawet powiem szczerze,że żyje trochę na kredyt............... kiedyś dawno temu miałam bardzo poważny wypadek samochodowy powiem ,że nie wiem jakim cudem przeżyłam tylko ja? no dosyć wspomnień dzień dziś miły słońce wygląda pan P. już doo pracy poleciał :) żyć bez niej nie może :) matylda z sonią u ojca więc nie musiałam w piżamie biegać po parku o 5.15 :D kawkę dopijam tabletki przygotowane....................................... hi,hi,hi,hi,hi, pan P. też dostał zobaczymy jaki będzie chudziutki :) troszkę dzisiaj kręcenia mam jak patrzę w kalendarz............. ale nie narzekam :) uciekam na piękną anię robić się....... dla wszystkich dziewczynek kochanych cmok cmok cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam baranki:) i jak wasze odchudzanie na ziołowych tab.? ale wiecie cos musi w nich jednak byc nie chce sie faktycznie tak jesc cały weekend jakos przezyłam bez obzarstwa no ale czekolade obowiazkowo zaliczyłam całą:) i to sama:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mazia30
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nadrabiam zaleglości u znajomych:-)............wzoraj od samego ranca w biegu.....pózniej godzinny spacerek z psem i w domku byłam kolo 21:-)..........nie miałam juz siły siadac do kompa,to znaczy usiadłam i przeczytałam co pisalyście,..........ja nie oglądałam filmu tylko eske na dwojce........ mój sebuś wczoraj dzwonił z płaczem , bo on chce do domu:-(........nikt się z nim nie bawi, bo jest za mały i on idzie do domu :-(............ale dzisiaj już chyba jest ok, bo nie dzwonili chłopaki...........a musicie wiedziec ,że młodszy ma charakterek.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra laseczki bede zmykać, bo jeszcze do kosmetyczki trzeba wleciec i mieszkanko ogarnac, bo od piątku nikt nic nie robił ;-).........zaglądam 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha no i jeszcze o pogodzie parę słów.........co jakis czas piękne i upragnione słoneczko przez chmury sie przebija:-) i moje serduco z tego tytułu się ogromnie raduje:-)🌻 :-)🌻:-)🌻:-)🌻:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to lecę załatwiać tabliczkę do autka, na szczęście okazało się, że ta stacja co to ma ją wykonać to dwa kroki ode mnie, tzn. przez las i już :) tylko jakoś się chmurzy :( musze się spieszyc bo popoludniu przychodzi koleżanka u której zamówiłam kosmetyki z avonu i jeszcze musze zahaczyc o jakaś aptekę coby kupić wreszcie to cudo, bo na obiad łazanki z kapustą i trza zacząć się odchudzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj dziewczynki .. jak to w poniedziałek.. tyle roboty;);) Niech się wali .. niech sie pali .. do maja następnego roku muszę schudnąć,, będzie weselicho siostrzeńca:):):):) Kce byc laskom i jusz hahhaha🌼 dzis jestem po jednej tabletce,, zobacze do wieczora co bedzie sie działo hihihi, jak do tej pory to czuję głod jak trzeba ale tez jakoś pełna jestem , w razie czego zaopatrzyłam się w espumisan, coby nie burczało w brzuchu ;););) i całą 1,5 litrową wode niegazowana i cały czas popijam.. dzis chyba pierogów z jagodami narobie , bomój przyszły zięć to pierogowy chłopak...muszem mu siem przypodobac .. coby córkę wziął na zawsze hahha narazie papapa słoneczka👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane chałupka wysprzatana:-), a szczegolnie pokoje dzieci...........teraz do ciotki prąd naprawic jedziemy, bo ją zalali sąsiedzi i w kuchni światła, a nie lubie tam jezdzić, ale jak już trzeba, to nie ma rady................jeszcze po tabletki wskocze do apteki i też od dziś łykam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane dziewczynki biegam dalej cóż poradzić, ale to lepsze niż taka martwica... Aniu co do tego filmu to świetnie trafiłaś bo mój M. tylko tytuł usłyszy i już go nie ruszysz-wszystkie części! A ja uwielbiam to spojrzenie, mozna się utopić w takich oczach...:D a co do tych wspomnien-nic nie dzieje sie bez przyczyny, jest jakis plan względem ciebie, moze jakas misja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jestem :) trochę mnie zmoczyło po drodze, tabliczka będzie jutro :D nam też dziś faza poszła, coś chyba nie tak z lampami bo żarówki co drugi dzień strzelają a dziś to i pół kuchenki siadło. Kupiłam sobie tabletki, zobaczymy... u mnie wołają po 4.90 za opakowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu napisali że po jednej dziennie a wy po ile bierzecie? bo ania coś o 3 wspomniała,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak z nas sekta hahha wszystkie jak jeden mąż tabletki łykają ,, kasiutka a co Ty tak uprzywilejowana ?? ja zapłaciłam 6,80 noo ale to i tak nie duzo.. jak na te czasy.... kiedy na wagę teraz stajemy?? zaraz poszukam następnej paczki , bo kupiłam tylko jedną na początek moze w innej aptece bez zamawiania będzie , chyba ze ja zapoczątkowałam w swoim mieście.. hihihihi jak poszłam do apteki , to mówię do tej miłej pani co mi zamówiła ,ze przyszłam po lek zamówiony a ona na całą apteke hahha\" ten na odchudzanie!!!\" myslałam ze zapadnę się pod ziemi e,, chciałam trochę dyskrecjiii ..ale co tam,, widac dziewczyna tylko łaciny się uczyła hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wrócilam........nie kupilam tabletek, bo nie bylo w aptece, ale jutro zajrze do innej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slyszałyście o lepperze???...........ale jaja...........wczoraj rydzyk a dzisiaj to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no faktycznie z lepperem to jaja wychodzi na to ze w toruniu najtaniej tabletki, a moze akurat apteka fajna i maly narzut daje zuza cos szybko zasnęła, chyba zmęczona byla bardzo, no ale była u niej koleżanka, ta gadająca i sikająca to wrażeń moc, a ja znow=u fortune na kosmetyki wydalam... jak zawsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może Kasia tabletki będzie kupowała dla nas a ja będę rozwoziła hi,hi,hi,hi,ji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×