Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

hi,hi,hi,hi, :classic_cool: rozumiem,że dziewczynki takie szczęśliwe,że nie jedzą,że na topik już nie zaglądają ;) i znowu jutro :O dużo pracy :P do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem, szukam jakiejs sensownej fryzury, bo stwierdzilam, ze trzeba cos zmienic w życiu, ale jak na razie nic ciekawego nie znalazłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 dzień dobry :D samą kawą częstuje.....;) bo i tak wszystkie panie na diecie...hi,hi,hi,hi,hi,hi,hi :D Kasiu fryzurka znaleziona ? koniecznie fotkę prosimy po zmnianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) dzięki za kawusie :) kawa to podstawa :) fryzurki nie znalazłam a moja fryzjerka wyjechala w świat no i d... blada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baranki miłego dnia w gdyni dzis nie pada ale chłodno jest:( wczoraj wchłonełam olbrzymi objadek i to póznym wieczorem i wiecie waga nie poszła w góre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🖐️ pogoda mnie dobija..............mam doła........siedze sama, nikt nie dzwoni, nie odwiedza...........nawet po sklepach pobuszowac nie mogę, tylko allegro mi zostało:-( i nie mogę dostać tych tabletek, podobno w hurtowni nie ma:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba tez coś zrobie z fryzurą :-)............umówiłam sie już na jutro, ale mój maż ma urodzinki i muszę odmówić.............co się odwlecze to nie uciecze.....czy jakos tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie łam się madzia, ty przynajmniej masz fryzjera a mi moja uciekła za granicę, boję się iść do nieznanego salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!!!! kasiutka jak odmiana ..to odmiana ,, niekiedy i salon trzeba zmienić...👄 czekam na swpoich gości a oni jeszcze nie wyjechali a jazdy jest ok 3 godz.. to se poczekam , wczoraj nie spałam do 2:30 a teraz przyszłam z pracy i do kompa prosto hihihi , w pracy miałam taki zapieprz ze nawet strony nie zdażyłąm otworzyc , a tu dzionek minął jak strzała...👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja fryzjera tez nie lubie zmieniać, bo jakoś nie trafiałam i teraz jeżdze na drugi koniec miasta, bo kiedys tam mieszkałam i znalazłam fajną fryzjerkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj tzn w nocy zrobiłam tę tradycyjną sałatkę jarzynową bo wercia lubi noii dziś chyba musze dorobić!!!,bo na stól to nie ma co postawic... zeberka z ananasem, różne kotleciki ,, bo myslałąm ze na obiad trafią ,, sernik na zimno z galaretką i wiaśniami noi pełno tam takich przystawek , ale musze pojechac po piffffkkko jeszce zięc nie pije ale corcia nauczyła się od mamusi i teściowej;);)hahhaha noi swat,, a wiecie ze moja swacia to pracuje w ZUS-ie ale lubi sobie wypic...ja przy niej wysiadam,, choruję a ona mnie zawsze leczy ,rosołkami i wódką z pieprzem ..ale więcej to się nie powtórzy...nie!nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku sałatka jarzynowa... moja ulubiona... cholerka... muszę zrobić... ale mi smaku narobiłaś :O a jak robisz sernik na zimno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem załamana!!!!!!!!!! remoncik znowu zapił i nie przyszedł... to co zrobil naprawdę super a to co rozgrzebane...nikt nie chce kończyc po kimś. a tu już mieszkanie jacyś młodzi oglądalali...będe bezdomna...nie chce mi sie żyć. M a m tego wszystkiego kurwa dosyć!!!!!!!!!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko a dużo mu tam jeszcze zostało do zrobienia? może się da dokończyć jak już tam bedziecie mieszkać... jak mysmy się tu przeprowadzili to nic nie było jeszcze zrobione, w dodatku mroźna zima, nowi właściciele się niecierpiwili bo troche zwlekaliśmy więc trzeba bylo się wynieść, wszystko z trzypokojowego mieszkania wstawione było do salonu i jadalni w domu. Kuchnia nie zrobiona, prowizoryczne szafki, i to zimno wszędzie brr... ale cóż, takie jest życie, czasami się nie zdąży... za czasem zrobiliśmy porządek. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margaretko a dużo mu tam jeszcze zostało do zrobienia? może się da dokończyć jak już tam bedziecie mieszkać... jak mysmy się tu przeprowadzili to nic nie było jeszcze zrobione, w dodatku mroźna zima, nowi właściciele się niecierpiwili bo troche zwlekaliśmy więc trzeba bylo się wynieść, wszystko z trzypokojowego mieszkania wstawione było do salonu i jadalni w domu. Kuchnia nie zrobiona, prowizoryczne szafki, i to zimno wszędzie brr... ale cóż, takie jest życie, czasami się nie zdąży... za czasem zrobiliśmy porządek. Głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylwio 🌻 cholera jasna........ bardzo mi :O przykro,ale może jutro się pojawi....i szybko wszystko skończy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do końca miesiąca jest jeszcze trochę czasu jak się przyłoży..........to ho,ho......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jakby go postraszyć, że kasy nie dostanie... w koncu pijak to musi za coś kupić alkohol nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postraszyc że zostanie wymieniony na lepszy model ;) w końcu nikt nie chce stracic roboty w tych czasach... a i opinia zła się potem ciągnie za człowiekiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×