Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

dostałam wcfzoraj kod aktywacyjny i zarejestrowałam się całkowicie na allegro. Już kilka razy sprawdzałam mój perfum i ciągle mi brakło odwagi żeby zamówić, boję się, że nie będę wiedziała co dalej i takie tam... najgorszy zawsze ten pierwszy raz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę po męża do pracy.........jak mi się uda to jeszcze usiądę do kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu zawsze służe pomocą :).........jak chcesz to wyśle ci moj nr telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:O:O:O:O:O Kasiu bardzo mi przykro :( to stuknijmy się , na frasunek najlepszy trunek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknij sobie na nick sprzedajacego i pojawią sie komentarze na temat jego transakcji.........ja zawsze tak sprawdzam zanim zalicytuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć anula wiedziałam ,że jak ja nie mogę na kompie siedzieć to wtedy wszystkie baranice sie pojawią :-p.....lecę po męża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu :) madziu to twój mąż ma teraz z tobą dobrze :) jakby co to dam znać jesteś kochana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadam się przywitać i lulu bo konam... na biegu właśnie skończyłam jeść obiad z kolacją bo nie wiem kiedy dzień na drabinie zleciał, dziecie umęczone marudzącą babcią a ja naćpana farbą...stóp nie czuje od stania w miejscu itd, itd!!! włączyłam się specjalnie liste podpisać ale nie daje rady, buźka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula tak szybko do spania zmyka, bo wcześnie na nogach jest :)..... ja tez już zmykam, bo męża wpuszczam do kompa :) dobrej nocki🌻 do juterka🌻 kasiu jutro będzie lepiej, jak sie z tym wszystkim przespisz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brrrrrrrrr...................ale wiatrzysko , mało głowy nie urwie :O a Kasia sobie nową fryzurkę zrobiła........i namęczy się z układaniem.........a wiatrzysko zrobi swoje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) 👄 😍 Dzień dobry ! Kawkę pyszną podaje........hi,hi,hi,;) odchudzającą Herbatkę czerwoną pogromce tłuszczu ;) też hi,hi,hi,hi,hi.......................:):):):):) a do tego gofry domowe...................z brzoskwinią, malinami i serkiem.................:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj,oj,oj,oj :( poskarżę się kiepsko spałam........... wiatrzysko :O i kręgosłup mnie boli :( a teraz powiem coś okropnego 😭....................................................................................................poczułam się staro.............:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! Ja też wpadłam się przywitać. Widzę, że nie tylko ja jestem rannym ptaszkiem:-) Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda rzeczywiście straszna:-(Ale wakacje w tym roku nam się udały. Lipiec poprostu jest wspaniały:-) A z tym rannym wstawanie to nie żartuję- codziennie wstaję ok 4.40 tylko po to aby w spokoju pojeździć na rowerku stacjonarnym. Wiem, że może komuś wydać się to dziwne, ale ja już tak się do tego przyzwyczaiłam, że nie potrafię przestać:-)To już nawyk. A dlaczego tak wcześnie? Tylko wtedy mam spokój. Wieczorami najczęściej nie mam już siły, a w dzień moje dziecię mi nie pozwala oddalć się na krok:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariola-Magda częstuj się śniadaniem :) ojej,ojej,ojej:(:(:(:(:(:(:( za oknami huragan boje się:O:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baranki:) miłego dzionka cosik nie ciekawa pogode mamy:( baranki jak wasze odchudzanie? nic nie piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 🌻🌻🌻 wrescie do kompa usiadłam :) wiatrzysko u nas tez okropne, ale ciepło, dzieciaki właśnie z dworu wróciły, a ja idę pranko powiesić - ręczniki- szybko wyschną na tym wietrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co , moje dzieci cały czas czekają na telefon od cioci :(- mojej siostry- w poniedziałek napisała do pawła, że niestety ale jej synów nie ma w domu bo pojechały gdzieś do rodzinki i będą w środę, to w środę do was zadzwonię ..............i tak cały dzień czekają :( :( :(............małpa jedna, najpierw obiecuje, że zaraz po koloniach ich weźmie, bo będzie miała jeszcze urlop, a teraz obiecanki cacanki.................mój pawel pytała sie mnie czy ja tak nie zrobię , że obiecałam kuzynów zabrać do nas w sierpniu na tydzień i nie dotrzymam obietnicy...........szczerze wam powiem, ze chceiliśmy tak z mężem zrobić, żeby zobaczyła jak jej dzieci się będą wtedy czuły, ale szkoda mi jej i moich dzieci, bo one niczemu nie są winne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki :) ale u nas zimno i pada :( znowu zmokłam... no to się odważyłam, czaiłam się, czaiłam i w końcu zamówiłam ten perfum :) madziu ja przelewam na konto koszt tego perfumu + koszt wysyłki tak? a przy odbiorze już za nic nie płace? aloiram szczerze podziwiam! nie byłabym w stanie wstać przed 5 nawet gdybym bardzo chciała, jestem tak padnięta po dniu z moją dwulatką, że śpię ile się da :) aniu ja też czasami czuję się staro, ale na szczęście to przejściowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i też dziś źle spałam, bo moja kota znowu mi upolowała i przytargała konika polnego (zachodzę w głowę skąd ona je bierze, skoro wszystko pozamykane), musiałam wstawać, zapalać światło i ratować biedaka, wystawiając go za okno, ale przez to wszystko zuza się obudziła i musiałam się położyć z nią, w tym jej wąskim łóżku, a ta śpi przeważnie w poprzek, więcej chyba nie muszę pisać... limonku jakoś znowu zwątpiłam w te tabletki :( margaretko dzielna kobieto 🌼 ❤️ teresko 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiu:) 🌻 wpłacasz na konto wartośc perfum i przesyłki...........i to wszystko ...........czekasz na upragniony prezencik :).........na swojego maila dostaniesz wszystkie dane sprzedającego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×