Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

Sylwia,głowa do góry :) ja trochę inna jestem ogólnie nie przepadam za świętami.....mnie kojarzy się z terrorem związanym z zakupami,i tym,że ludzie nawet skłóceni ze sobą ulegają tej zbiorowej histerii.......a potem i tak to nie wypala,i w środku kolacji pęka tama wzajemnych żali i pretensji.......:O więc ja wolę spokojnie i sama,mnie to odpowiada :) ale rozumiem też Twoje stanowisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeszcz nie lubię jak przez cały rok nikt do nikogo sprawy nie ma,a pózniej nagle hurrrrrrra święta,to ne dla mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie lubię hipokryzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to nie znoszę takich akcji,myślisz sobie wow,za chwilę będę fajna laska,a tu co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no........ i zapragnęłam miec blond włosy a maiałam nijaki........teraz mam jasny blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki bardzo jasny :-p...........musze odczekac jakis czas żeby moja fryzjerka zrobiła co trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta fryzjerka rozjaśniła mi tylko odrosty i to za mocno....wyszły białe.........a reszta została taka jak była, no chyba że chwyciła farba to wyszły rude.............moja fryzjerka jakoś mi je naprawiła i teraz mam różne odcienie blond,przynajmniej tak wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×