Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość baranek30

zodiakalne barany po 30-tce

Polecane posty

na spanie kupowałam zuzi w sklepie zielarskim syrop melisal, który potem dodawałam do mleka, ale też na niewiele się zdał. Mam nadzieję, że to jej spanie stanie się normą a nie okazjonalnym zdarzeniem... zobaczymy dzisiaj. margaretko ale pamiętaj, że robisz dla siebie, wszystko twoje :D tatuaż super ogarnęły mnie wątpliwości co do tego jutrzejszego fryzjera... a jak mi zrobi krzywdę... co ja wtedy pocznę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie liczyłam że ci sie spodoba, a zapomniałam napisać że wysłałam Wam... w ogóle nie korzystałam wiec się nie znam... a co do tabletek to taka zmiana ze w koncu z dnia na dzień brak ochoty na słodycze w końcuuuuuuuuuuu a jeszcze leżą ciasteczka korzenne na depreche a tu nawet jogurt mdli bo za słodki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczka działają wspaniallllleeeeee ale ochota odeszła hi, hi ja kupiłam coś z homeopatii i daje sie tylko 10 dni bo maja byc juz skutki, na razie nic robie dla siebie ale trochę przesadziłam, tam by sie 3 chłopów przydało...a malowaniem nie nazwała bym sciany gdzie jest taki gips połozony jakby widelcem podrapać-tak obrazowo i do tego oranż-do licha miejsce przy miejscu ciśniesz co by w dziury kolor wlazł, farby brakło w połowei a nadgarstek zwichniety od uzycia siły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta koleżanka co w stanach siedzi lubi wszystko na zdjeciach widzieć i mnie męczy to jak pstrykne to cus wam pokażę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwia rączki puchną hi hi hi, ale pózniej będziesz miała co opowiadać, że to wszystko to twoje raczki zrobiły, że to ty sama :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja temu mojemu starszemu też podawałam melisal i nic nie działał.........zresztą jak już wcześniej pisałam, to do dzisiaj nie kocha spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis z allegro przyszly takie koraliki zamiast drzwi do przedpokoju chcialam ale zupełnie inny kolor i jestem zawiedziona... a remoncik 3 ma tylko dwa dni bo inna robota wyznaczona i tak to jest jak sie na gwalt szuka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak kupowałaś to był opis tego koloru?........możesz im to zwrócic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula to ty dzisiaj wesoły ;) dzionek mialas............nic dziwnego, że tak szybko poszłaś lulu:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak i nawet sie upewniałam mailem ale nie lubie takich sytuacji nie widza co slą czy mnie pech przesladuje? /nawet wzór nie jest identyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio to żaden pech..........czasami u nich zdarzają sie pomyłki, może napisz do nich e-maila z zapytaniem o zaistniałą sytuację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak znajdę, ale to jutro , to wyślę wam zdjęcia chłopaków jak mali byli..........starszy ma takie włosy od urodzenia, a młodszemu \"pojaśniały\" po pierwszym ścięciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sylwio muszę kończyć, bo męża do kompa dopuścić trzeba, ale jutro będę miała więcej czasu 🌻 dobranoc 🌻 wszystkim kolorowych snów🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie , głównie z internetu www.infopraca.pl powysyłałam pare aplikacji i czekam na odpowiedz.......parę firm sie zgłosiło, ale mi zawsze coś nie pasowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, to zajrze, jak sie jedno uspokoi to drugie w zyciu czas zmienic... zegnam sie więc i na spoczynek oddalam, ale swiatła nie gaszę co by Tereska po nocy jak zajrzy ciemno nie miała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki margaretko , bo po ciemku głowke bym mogła sobie nabic ... ten tatuaz to myślałam ze sobie zrobiłas hihihi ania to ma zycie .... a ja cvhodzem pieszo nózki mnie bolą mój mechanik wczoraj myslał o mnie a dzis mi auto nawaliło , rodzine wywiózł na Mazury to myslał ze ze skusze sie na niego hahhah od 4 lat zawraca mi głowe .. gupek jeden.. ... ostatni raz zaprowadziłam do niego samochód...!!!dobrze ze nie mógł zrobic to zaprowadzilismy auto do mechanika co codziennie obok do pracy jeździłm facet juz mnie z widzenia zna hahaha.. A tak to pije wode ;););), dzis dowiedziałam się ze za 3 dni przyjezdza ten od tych kwiatów na urodzinki....zauwazył ze nie ciesze się ,,a ja naprawdę nie ciesze bo zamieszania tylo narobi.... Przez ten zepsuty samochód 2 paznokcie straciłam ohhh jutro do naprawy z pazurkami,, dobrze ze to siostrzenica i uczy sie na mnie..:):):):) moze dojdzie do wprawy ?? moje dziecko na Mazurach tam rozrywane jest przez rodzinę nawet przez prawie byłego męza zabierają ja ... na całe dnie ,, dziecko nie nudzi się...rodzine pozna ;););0 to ja zgasze to swiatełko bo szkoda pronda hahaha buziaczki dziewczynki i na kawke poranną pewnie sie spóxnię ale dla mnie tysss.. pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jakoś spać nie mogę..........kawki nie robię, bo trochę za wcześnie hi hi hi teresko aty co tak pózno do domku wracasz? ;)...........czemu sie nie cieszysz, że wielbiciel przyjeżdza🌻.......sama jesteś, więc poszalej, jakaś kolacyjka, spacerek.........miło będzie :)..............rozerwiesz się trochę, przypomnisz stare czasy, jak to serducho waliło, gdy na randke sie szło:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj chyba bardzo ładnie będzie 🌻...........na dworze jest przyjemnie i już sie spać nie chce muszę dziś z młodszym synkiem do lekarza się wybrać, na koloniach już na syropkach jechał, ale myślałam, że jak wróci i dam mu jego lekarstwa, to mu przejdzie, ale niestety sie pomyliłam :(........kaszle i kicha...... coś okropnego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madziu powiedz co to za egzotyczny nick:-).........czy on cos specjalnego oznacza?🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra idę sie jeszcze położyć, może oko mi poleci ;) i usnę do usłyszenia:) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otwieram kompa 🌻 a tu niespodzianka Madzia już aktywna ;) Madziu zrób kawki ja chętnie się napije :) nie żebym kofeiny potrzebowała ;) tylko jakoś tak z przyzwyczajenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×