Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość XAWREY2222

JESTEM KOCHANKIEM MEZATKI

Polecane posty

Gość gość
Jak jesteś po rozwodzie, to trochę dziwne to jej tłumaczenie. Gdyby kochała odeszła by od męża. Marnujesz z nią czas. A jej wygodnie żyć na dwa fronty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k****arze nie powinni zakładać rodziny,to ludzie bez kręgosłupa dla nich tylko chuć się liczy a nie zasady wszystkie d****i;męskie i żeńskie wystrzelać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój kochanek ...chwilę był mój jego kochanką będę do konca czy to się komuś podoba czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś szmato ,nie masz za grosz wstydu ani honoru s********j stąd wyuzdana p....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martwisz się o mojego męża czy może kochanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja serdecznie polecam wrozkę Sofii. Rozwiałaby Twoje wątpliwosci i pokazalaby do czego to wszystko zmierza.Wrozy online i konkretna i szybko wysyła odpowiedź. Wróżę u niej systematycznie i uważam , ze ma bardzo wysoką sprawdzalność. Polecam . tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie. Mam trochę nie typowy problem i zastanawiam się jak go zrealizować. Jestem kochankiem kobiety która jest 15 lat po ślubie, ma dwójkę dzieci w 1 i 3 klasie i tyko ze względu na dobro małych dzieci jest jeszcze żona tego barana. Jej mąż to dupa wołowa ani do rozmowy ani do sex dla niej się nie nadaje. Ja jestem z nią już rok ona to ukrywa ,na razie nie chce jeszcze brać z nim rozwodu ale to i tak kiedyś nastąpi bo dla niej ten związek to tyko formalność. Jest mam dobrze ze sobą w łóżku i we wspólnym przebywaniu ze sobą. Ona mi mówiła ze sama nie ma pojęcie czy ten jej dupowaty mąż wie że go zdradza czy może się domyśla a nic nie mówi. Ona się z nim wogle nie bzyka . I teraz moje takie pytanie. jak doprowadzić do ich rozstania się ze sobą bez konsekwencji na masz związek , tak aby się nie dowiedziała że to ja przyłożyłam do tego ręką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" że to ja przyłożyłam do tego ręką." to widac, slychac i czuc oczywiście - jak przyłożyłeś tak się rozłożyłeś i leżysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcem bo te ich papierkowe małżeństwo wkońcu uległo rozpadowi ale jak to zrobić? ma ktoś jakieś dobre pomysły? tyko głupot mi jakiś nie piszcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary40
Czy ktoś mi potrafi udzielić jakiejś normalnej odpowiedzi. Jak zakończyć ich małżeństwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hary40 dziś - zakończyć małżeństwo, to mogą tylko oni sami tj. małżonkowie. Ludzie- co się tu dzieje- jakiś jeden wielki b....l!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DO WSZYSTKICH KOCHANKÓW MĘŻATEK: pisze to samotna kobieta ( panna )- tyle jest samotnych, "porządnych" kobiet, które moglibyście uszczęśliwić i nawet się z nimi ożenić a TRACICIE CZAS na ( przepraszam za wyrażenie !) zwykłe k...y, którym mężowie nie dogadzają jak należy i wyręczacie tych "małżeńskich nieudaczników" po prostu. Inaczej się tego nie da podsumować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty co? Podkładka pod myszkę hę? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"gość dziś DO WSZYSTKICH KOCHANKÓW MĘŻATEK: pisze to samotna kobieta ( panna )- tyle jest samotnych, "porządnych" kobiet, które moglibyście uszczęśliwić i nawet się z nimi ożenić a TRACICIE CZAS na ( przepraszam za wyrażenie !) zwykłe k...y, którym mężowie nie dogadzają jak należy i wyręczacie tych "małżeńskich nieudaczników" po prostu. Inaczej się tego nie da podsumować. " xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Masz rację tylko, że niestety nie tak działa natura. Dla mężczyzny nie liczy się to, czy kobieta jest porządna tylko atrakcyjna wizualnie. Widocznie te mężatki są piękniejsze, szczuplejsze i kochankom schlebia, że "kradną" jakiemuś niedorajdzie piękną żonę. Też bym chciała żeby była sprawiedliwa dystrybucja partnerów a przyrodzie ale to nie tak działa. Najatrakcyjniejszy (tylko wygląd się liczy) wygrywa i opływa z 90% partnerów, reszta musi się zadowolić 10% :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - ale ja jestem atrakcyjna wizualnie i nie lecę na kasę ( bo sama ją mam ) a i tak faceci wolą być kochankami ( czytaj: dogadzaczmi "po godzinach" ) niż angażować się z takimi jak ja. Ale może TACY WŁASNIE SĄ FACECI?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz, że jesteś atrakcyjna skoro żaden facet tego nie potwierdza? Może podobasz się tylko koleżankom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - potwierdzają faceci ale " z obrączkami na palcach" a mnie taki układ nie interesuje- szkoda czasu i emocji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I żaden "obrączki" nie zaryzykuje dla takiej atrakcyjności? Nosz w doopach już się tym zaobrączkowanym przewraca z dobrobytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gość dziś - potwierdzają faceci ale " z obrączkami na palcach x Zaobrączkowani powiedzą wszystko co chcesz usłyszeć aby tylko zaciągnąć kobietę do łóżka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary39
No wiesz możesz być atrakcyjna i piękna i mieć miły charakter może i to się podoba żonatym menszczyznom z obrazkami w kieszeni , którzy szukają jakiejś nowej dziurki bo stara się znudziła. Ja jestem wolnym facetem po 15letnim rozwodzie który już nie jedno widział jakie są naprawdę kobiety i jak potrafią ukrywać swoje prawdziwe oblicze. Dlatego wolę być z mężatką które też już w swym życiu nie jedno widziała. I która nie szuka tyko kogoś do sexu lecz partnera który by ją zrozumiał i zaakceptował taką jaja jest. A po drugie te takie mężatki wiedzą przynajmniej czego facet w łóżku potrzebuje ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słodkie kłamstwa ale zawsze to kłamstwa, że kocha jak nikogo wcześniej, że liczysz się tylko ty i jesteś tą jedną na milion:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary39
I jeszcze jedno takie przeważnie ślicznotka to w łóżku okazują się jak trupy nad którymi trzeba tańczyć by je zaspokoić. A w partnerskim związku prawdziwy sex polega na dawaniu wzajemnej sobie przyjemności i rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co Hary mężatki są partnerkami?:Dmoże ale tylko w łóżku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze wraca do domu, nie marudzi byś wyniósł śmieci czy naprawił szafki, na cudo trzeba sie wysilić a z brzydkimi nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz możesz być atrakcyjna i piękna i mieć miły charakter może i to się podoba żonatym menszczyznom" lolus, po takich ortografach odechciewa sie ciebie czytac nic dziwnego, ze jestes po rozwodzie :D i zapamietaj, kobiety nie maja dwoch obliczy, one sa zmuszone do przystosowania sie do sytuacji, czego mezczyzni nie potrafia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długo ci się ciągnął ten rozwód harry :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary39
Znam mężatki które tyko i wyłącznie dają d**y innym bo jej mąż nie dogadzać .a są takie jak ta moja która nie szuka wrażeń tyko partnera ,przyjaciela i wspaniałego kochanka z cechami których jej mąż nie posiada . Z którym mogła by o wyszliśmy porozmawiać i mieć w nim wyparcie i czuć przy nim się jak prawdziwa kobieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hary39 dziś ty to piszesz na powaznie, czy robisz z siebie i kogos durnia i prowokujesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary39
Ty źle zrozumiałaś ja jestem 15 lat już po rozwodzie. A błędy mi wychodzą dlatego że szybko pisze na telefonie ze słownikiem. Ale nie oto chodzi. Powiem ci krótko moja niunia ma urodę laleczki. ale mąż w niej ani laleczki ani kobiety potrzebującej ani kogoś kto potrzebuje wsparcia i rozmowy nie widzi..jemu się tyko no liczy by w domu był porządku nagotowane dzieci zadbane i żeby jeszcze musiała zapierdalać do roboty. Bo huj nie dużo zarabia. Dla mnie taki facet to szmata a nie facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary39
Ja to wszystko pisze na poważnie i poważnie szukam rozwiązania jak zrobić by jej mąż się o nas dowiedział. Wtedy wiem że to już u niej będzie koniec małżeństwa. Tyko jak to zrobić by się ona nie dowiedziała że to z mojej winny.ty to mi poradź zamiast kłócić się zemną która jaja jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×