Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość myszki dwie

A.Dygant w reklamie farby do wlosow-porazka!!!!!1

Polecane posty

Gość myszki dwie

jak mozna z tak konska gębą i potwornie nieprawidlowym zgryzem rekalmowac cokolwiek? to zenada,zeby ktos taki byl "twarza" w reklamie.Malo to pieknosci w polsce,zeby konie reklamowaly farbe do wlosow!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgadza sie tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i ładnie z tym, że bardzo sztucznie wypadła całość, Agnieszka deklamuje w tej reklamie jak na szkolnej akademii sprzed 20 lat, hihi!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze lepiej jak reklamuje to naturalna kobieta a nie blond modelka prosto spod skalpela chirurga:O nie pomyslalas o tym ? :O do mnie bardziej przemawiaja reklamy gdzie występują naturalne, zdrowo wyglądające kobiety i dygant wyszla bardzo ladnie, poza tym miala reklamowac zdrowe wlosy a nie wlasna urode :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę, dajcie linka do tej reklamy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z góry dziękuję;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj jest z niej
paszczur straszny. Ale Schejbal jeszcze brzydsza, fuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tieeeeeeeerefere
Gdyby wszystkie aktorki mialy urode Barbie to kinematografia zatrzymalaby sie na serialu Baywatch a Pamela Anderson miala w domku 20 Oskarow. Reklama jak juz ktos powyzej wspomnial dotyczy farby do wlosow...poza tym na zadnym z opakowan farby nie jest napisane "do uzytku dla slicznotek tylko..." Myszki dwie - coz to smutne,ze Ciebie do reklamy nie wybrali...no coz pozostaje Ci jedynie na A.G. sie wyladowac. Najlepiej wlasne kompleksy leczyc tym sposobem...LOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tieeeeeeeerefere
A.G. = A.D. - nie trafilam w klawisz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE WIEM JAKIM CUDEM WZIELI JA Z TYMI ZEBAMI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za zlosliwe i zawistne
babska z was !! wy za to macie paskudne charaktery a urode - pokazcie swoje fotki to was ocenimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wybacz ale ona akurat jest fatalna, jest tysiace PIKENYCH DZIEWCZYN..dlaczego nei wzieli Nataszy??? jest taka sliczna ! albo innych pieknych kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NATSZASZY albo Edyty G. albo Edyty H. albo Alicji B.C. albo Anna Przybylska tyle jest ladniejszych kobeit w POlsce(znanych)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A według mnie Agnaiszka w tej reklamie wygląda bardzo ładnie :) Poza tym to reklama farby do włosów !! A włosy trzeba przyznać, że ma bardzo ładne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie uwazasz
ze powinni wziac ciebie kylie by night ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem modelka wiec dla mnei to zadna nowosc, moze nie bralam udzialu w kampanii telewizyjnej, ale na swoim koncie w tej branzy duzo osiagnniec mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to nei o to chodzi ze jej zazdroszcze, tylko staram sie byc obiektywna. Agnieszka ma cos w sobie felernego i w tym jest problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a nie uwazasz
i co z tego, ze jestes modelka ?? zejdz na ziemie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie zeszlam, nie wiem dlaczego uwazasz ze sie wywyzszam czy cos w tym styolu...napisales ze moze mnie powinni byli wziac wiec Ci odpowiedzialam ze sama jestem modelka i dla mnie to normalne ze sie wystepuje w reklamach, przed kamera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemelek1987
przyznam,że mamy dużo więcej pięknych znanych ,które mogłyby wystąpić w tej reklamie,np.wspomniana Natasza,ale widocznie producenci stwierdzili,że Agnieszka Dygant jest odpowiednią osoba do reklamowania tej farby i pozostaje nam sie z tym zgodzić. ps. za ładna to ona faktycznie nie jest,ale taki paszczur to z niej nie jest,bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka reklamuje garniera bo jest na topie. w tej chwili. poza tym to fajna babka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mia moore
Ja sie juz od pewnego czasu zastanawiam,jak to mozliwe,ze z takim zgryzem Agnieszka dostala sie do Szkoly Teatralnej.Przeciez tam trzeba miec idealny zgryz!A jezeli widza,ze czlowiek jest utalentowany,ale ma jakas wade wymowy czy zgryzu,to wysylaja na korekte.Z tego,co wiem Zamachowski przez 2 lata musial pozbyc sie jakiejs wady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hjgxhjsz
ja uwielbiam Agę , ona jest bardzo ladna. mysle, ze nie powinniscie jej krytykowac, tylko spjrzec w lustro......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest reklama FARBY DO WŁOSÓW, a nie chirurgii plastycznej. Pani Dygant włosy ma ładne i do tej reklamy pasuje. Najgorsza jest Koroniewska w reklamie Pantene - dramat. Laska mówi, że na co dzien włosy układa sobie sama i pomaga jej Pantene - to chyba największa antyreklama, jaką w życiu widziałam, bo Koroniewska ma włosy przetłuszczające się, cienkie i fatalnie sie układające. Nikt chyba nie wierzy, że ona na co dzien wygląda tak, jak w tym spocie... :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×