Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irol

jak odzyskac kobiete

Polecane posty

przyjaciólki potrafią być bezinteresownie zazdrosne,pod plaszczykiem dobrych rad,robią krecią robotę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irol
Wszysko pieknie ale ona nie chce rozmawiac ze mna.Proponowalem kino , basen , spacer , proponowalem wszystko i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze jakiejs doslownej
no to w takiej sytuacji chyba sobie odpusc, jezeli ma sie kogos zmuszac do uczuc to chyba lepiej odejsc z godnoscia. Jesli kocha to sama to wkrotce zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze jakiejs doslownej
moze napisz do niej jakiegos maila czy cos, ze kochasz ja,ze zrobiles wszystko by ja przeprosic , odzyskac,ale na tym koniec. Nie widzisz szans z jej strony wiec sobie odpuszczasz, Podziekuj jej za wszystko (bez sarkazmu). na tym koniec. mysle,ze reszta zalezy od niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irol
Nie chce jej sobie odpuscic bo jest dla mnie wszystkim co najlepsze w zyciu milem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torba ma racje
no właśnie ma pierscionek;) jako para powinni nauczyć się swojego języka;) mówienia o wszystkim:) sobie, słowem, miną, gestem itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie widze jakiejs doslownej
irol, wiesz, to masz problem ze soba, pwoiem ci ,ze kobbiety uciekaja od takich facetow, tym mailem, miales w niej wzbudzic jakies uczucie wobec ciebie.Kobiety takie sa, ze jak poczuja "twarda reke" (nie mowie o biciu , to moga zmienic nastawienie o 180st. Jesli wolisz los skomlacego psa , blagajacego o litosc, to wybacz, ale wdlug mnie spisujesz sie na straty. Ona za pewne chce odetchnac.Ty jej nie dajesz szans.To ja irytuje i jest odwrotny skutek. Rob jednak jak chcesz. Prosiles o rady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irol
I nie chce pokazac ze te moje zapewnienia i obietnice to tylko puste slowa.Chce pokazac ze potrfie sie zmienic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irol
Sorki ale musze uciekac do roboty bo i tak juz mam tam nieciekawa sytuacje. Jesli mozecie piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpuśc sobie na jakis czas,a potem zadzwoń i zapytaj co słychać?Nadal niepokoi mnie ta przyjaciólka....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja urodzinowa niespodzianka była okej, uważam, ze fajnie zrobiłeś. Wydaje mi się, ze za dużo jej teraz w Twoim życiu, ze nie dajesz jej czasu na zastanowienie. Tak jak pisała ktoś wyżej potrzeba czasem kobiecie, zeby poczuałam ze nie moze wodzić Cię za nos. Moja rada jest taka spotkaj się z nią ostatni raz na neutralnym gruncie, powiedz jak jest, jak się czujesz, ale ze nie mówisz jej tego, zeby coś wypomnieć. Powiedz, ze ją kochasz, ale nie bedziesz łaził za nią jak skomlający pies, zeby się zastanowiała czego sama chce, zeby siebie posłuchala, tego co czuje wewnętrznie, a nie koleżanek, bo one nie wiedzą jak było między wami naprawdę i nikt nie ma prawa tego oceniać.Powiedz, ze jak już będzie wiedziała czego chce to niech przyjdzie do Ciebie i powie, będziesz czekał, daj jej miesiąc i już przez miesiąc się nie odzywaj... poczekaj.. powiedz, ze zna Twoje uczucia i teraz Ty jej dajesz miesiąc , zeby oda rozeznała się w Twoich... nie wiem czy to zadziala na korzyść Ciebie, ale jedno jest pewne bedziesz miał prawę jasną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irol
Wiem ze powinienem dac jej czas do namyslu ale to mi go wlasnie brakuje poniewaz oboje mamy zakupione bilety do polski i coraz czesciej mysle zeby tam zostac i wiecej nie wracac.Nie wracac bo juz zadlugo bylem-czekalem sam i nie chce wiecej tego przechodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irol
Juz sam nie wiem co mam robic. 1 czerwca jest dzien dziecka a wiec chcialbym wziac swoja chzesnice na spacer na kilka godzin i nie wiem czy powinienem ja zaprosic rowniez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krkoza
możesz spróbować,powalcz jeszcze :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irol
Bede walczyl napewno , tylko nie wiem juz w jaki sposob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli to prawdziwa milośc,to wszystko zwycięzy,Najwazniejsza jest rozmowa:Dpowodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam jednym tchem ;P wydaje mi sie, ze musisz zebrac sie w sobie i poprosic ja o szczera rozmowe, nie odpuszczac, nawet jesli bedzie wyzywala Cie od najgorszych- my, kobiety czasem histeryzujemy ;) powiedzcie sobie co kazdemu z Was lezy na sercu , powiedz jej, jakbys to sobie dalej wyobrazal. Jesli z tej rozmowy wyniknie jednoznacznie, ze to koniec, to nie trac czasu...Im szybciej wtedy zapomnisz, tym lepiej. Pozdrawiam i zycze powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irol
Mysle ze podjade do niej w przyszly piatek i postaram sie zaprosic ja na ten spacer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyyyy...Ty sie nie staraj, tylko rob wszystko, nawet jesli mial bys ja zmusic do tego spaceru!:P a my tu trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irol
Nie wiem jak to zrobie ale mam jeszcze troche czasu-bede myslal i cos wymysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammijaaa
dobry pomysł spacer:) jakies słodkie eski, poezja tyle kwiatów rosnie.. moze gałazka jabłoni;) bzuu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irol
Kwiaty slalem przez caly tydzien i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammijaaa
wez kwiaty na s[acer np bez czy cos;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irol
Ja bym jej dal gwiazdke z nieba gdyby tylko zechciala pojsc ze mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle, ze ona zamiast tej gwiazdki chciałaby ciebie:) daj sie jej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość irol
Oddalbym sie bez wachania tylko ona mnie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chche:) czeka z utęsknieniem na spotkanie.. ten obiecany spacer..:) na Ciebie:) po co jej giwazdka z nieba? chce ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×