Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dobra pani

zwracam sie do was z prośbą o ciuszki dziecięce dla chlopczyka.

Polecane posty

Gość dobra pani

Zwracam sie do was dziewczyny z prosbą o uzywane ale w dobrym stanie ciuszki na chlopczyka rozmiar to od 3 miesiecy w gore. Jezeli ktoras z was ma ciuszki z ktorych was maluch wyrosl to moze zechce mi przekazac? pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra pani
widzisz cos w tym dziwnego ze prosze o uzywane ale w dobrym stanie? wydaje mi sie ze chcesz mnie tylko wyprowadzic z rownowagi jednak wiesz.. trzeba byc inteligentnym aby to wyszlo a ty do takich nie nalezysz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rany boskie no
zawsze znajdzie sie jakas wredota... do autorki - mam nadzieje, że poszukiwania sie powioda, caly czas wierze, ze sa i ludzie o dobrym sercu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama czworeczki
ja czasami te komus daje ciuchy ale nigdy nie dalabym rzeczy , ktore sa w zlym stanie . niektorzy potrafia nawet szmatami obdarowac i sadza, ze obdarowany powinien sie cieszyc. skoro cos dajemy - dajmy rzecz w przyzwoitym stanie, ktore mozna jeszcze ponosic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra pani
dzieki dziewczyny ze mnie bronicie :) ja dostalam ostatnio od kolezanki PACZKE z ubrankami dla dziecka.. oczywiscie bylam bardzo zadowolona do poki nie przejrzalam tych ciuszkow były porwane poplamione i guzyki zardzewiale. Czegos takiego nawet nie wolno malemu dziecku zakladac na gole cialko bo jakiegos uczulenia by dostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra pani
no jasne ze tak by bylo najlepiej.. :) moze ty co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj maluch wyrosł
ale nie przekarze ci moich ciuszkow bo niestety moje dziecko je poplamilo, najczesciej marchewką a po niej są plamy, ale znajdą sie osoby co i z plamami ale wyprane i wyprasowane przyjmą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję, że w końcu ktoś Ci zablokuje IP, wredna mamo czwóreczki (wątpię byś była mamą choćby jedynaka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dodzIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII
mamo czwóreczki a czemu nie jeśli kogoś stać to może dać nowe!!!! TY NAWET UŻYWANYCH BYŚ NIE DAŁA ZA CHCIWA JESTEŚ CO????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra pani
:/ jestes upierdliwa i glupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mama czworeczki
misisz sobie na kims "poujezdzac" bo dzien bedziesz miala stracony - wspolczuje glupizny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra pani
adidas nike moze byc OSTATECZNIE Z 5 10 15 i ze smyka :) głupia dziewucho nie pisz juz na tym topicu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ty grozisz moderatorowi ? Tak wlasnie będziemy robilć i kasować . Ja gdybym byla na miejscu autorki nie przyjelabym od ciebie ubranek po tym co wczesniej napisalas . Kazdy czlowiek ma swoj honor nawet ty jakis masz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamo trojeczki > alez my naprawde wszystko wiemy o tym osobniku mamo czworeczki > od jakiegos czasu przestalo nas to bawic , chyba sama zauwazylas Dziekuje za rozmowe i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaję sobie sprawę, że macie wgląd i wiecie jakie podszywy tu urządza. Jestem za wprowadzeniem IP przy nicku, chociaż dzieci neo mają radochę ze zmiennego IP, ale zawsze to jakiś wgląd;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama czwóreczki nie zdajesz sobie sprawy, że wcale nie jesteś anonimowa. Każdy z użytkowników ma prawo w razie obrażania złożyć skargę w prokuraturze, założyć sprawę w sądzie i do Twoich drzwi zapuka policja. Jakby taki jeden z drugim dostał 3 lata (bo tyle się należy za to co robisz) to by Wam miny zrzedły. Coraz więcej młodych prawników szuka nowych ścieżek, żeby zabłysnąć. Przyjdzie czas i na Was, trolle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyliłam się. Tylko 2 lata Ci grozi, ale zawsze to coś:P Jeżeli sprawca dopuścił się zniesławienia za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat dwóch (art. 212 par. 2 k.k.). Doktryna i orzecznictwo uznają internet za środek masowego komunikowania w rozumieniu tego przepisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale numer zobaczcie kogo
zablokowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wcale mnie to nie dziwi. Już dawno temu, kiedy ktoś napisał, że ja = netar napisałam, że dziwne, bo moim zdaniem to właśnie ona jest przyczyną całego burdelu na tym forum. I miałam rację:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×