Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawostka

hmmm czy pończochy samonośne opadają?

Polecane posty

planuję zakup pończoch samonośnych do ślubu i niewiem bo nigdy nie nosiłam pończoch: czy one naprawdę trzymają się tam gdzie powinny czy opadają np. podczas tańca? Czy wystarczą same pończochy czy kupić też pas do pończoch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawie kazda kobieta tak ma
mi i koleżankom opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dosc \'masywne\' uda ;) nic nie spada :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo często noszę i jeszcze nigdy nie zdarzyło się, żeby opadły. Polecam. Naprawdę warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emphetepe
a to zaleyz jak sie ząozy..mi wczoraj spadały bo cos tam sie podwineło i dobrze ze swiadkow nie było ale opadły mi do samych kolan..hehe natomiast dzis dzielnie sie trzymały przy nozce i nic sie nie działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nianiaania
Jak kupisz swój rozmiar to nie opadają,ale po 2-3 praniach beda opadały każde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rubia 27
A u mnie niestety spadają,miałam już kilka takich sytuacji i nie było za wesoło :( A pończochy kupuję zazwyczaj Gatta,rozmiar 1,mam nóżki jak patyczki,może dlatego ;)Więc teraz planuję zakup pasa,bez tego ani rusz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nigdy nie spadły tak do kolona czy niżej ale po dłuższym czasie lub większych wygibasach mi się zsuwają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem
opadaja, ja dlatego na zapas do samonosiek doczepiam dodatkowo pas do ponczoch ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szrabik
no własnie, idę na wesele. Kupiłam samonośki ii obawiam się trochę, że odpadną:( Na pewno nie można balsamować nóg, bo będą opadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oijja
mi na 100dniówce ostro spadałay:( alle byc moze były za luzne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaczylijajaja
a czy do samonośnych mozna nosić pas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady gggg
jak sa samonosne to po co pas? nie rozumiem. Ponczochy samonosne jeszcze nigdy mi nie opadły, a mam dosc szczupłe nogi. Pozdrawiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaczylijajaja
mi potrzebne, bo chciałam facetowi niespodziankę zrobić:) bo strasznie mu się podobają pończochy z pasem do pończoch, dlatego tak mi zależy żeby jakos to razem połączyć, a że innych oprócz samonośnych dzisiaj nie mogłam nigdzie dostać, to chciałam jakoś z samonośnymi ten pas "stegować';)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie zależy jakie i na jakich nogach :) W każdym razie pas do pończoch bedzie wyglądał bardzo seksownie. ....nigdy nie zapomne jak byłam w kościele i były chrzty akurat. Wszyscy wtedy u nas podchodzą do ołtarza, a tutaj matka chrzestna stoi sobie z opuszczoną pończochą przy ołtarzu! Szok! Nie wiem czy ona tego chwile nie czuła wogóle czy po prostu nie wiedziała co zrobić. Ja bym się spaliła ze wstydu. Kup i spróbuj jakie Tobie pasują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupilem se pinczochy samonisne i opadaja co mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzeslaaw
Mi nigdy nie spadaja. Mam swoje sposoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi spadają, bo mam szczupłe nogi, kup sobie lepiej normalne pończochy i dobry pas, na początku "mojej przygody" z pończochami kupiłam bardziej seksowny niż użytkowy pas, miał "zapięcie" takie wsuwane, jak są przy odpinanych ramiączkach stanika, włożyłam pończochy, ten pas i na szczęście spodnie (bo próbowałam czy da się nosić) i poszłam na zakupy, pas mi się odpiął w środku miasta :D samonośne ze względu na silikon wewnątrz trudno dobrze i ładnie przypiąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×