Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Birmi

MÓJ MĄŻ POKONAŁ RAKA!ziarnica złośliwa IIIB

Polecane posty

Birmus...mam nadzieje ze \"Migrenowo\" poszlo sobie juz adie.... dobranocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odchodzi panna migrena mam nadzieje ze w sina daaalll!!! kupilysmy dzisiaj zaj...stol z 4 krzeslami! normalnie czad! wielki , owalny na rzezbionych nogach, z inkrustowanym blatem...do tego pani uprzejmie dorzucilam na jakas poleczke i obrazek...co prwda reprodukcja ale w akwarelach nie widac ;)..i to wszystko...za 5 dych ,,,szok...co prawda krzeseka trzeba bedzie troszke reanimowac...ale je tez traktujemy raczej jak free;)... w sumie to najwiecej nam krzesel brakuje teraz po kilka stolikow juz w ikei nabylysmy na jakiej wyprzedarzy czy innej \"promocji\" hihihi bylam ostatnio w herbaciarni Niebieskie migdaly w Lodzi...spodobal mi sie ten klimacik...moze troche zbyt angielski..ale fajny...weszlam na stronke www.niebieskie-migdaly.pl moze rzucicie oczkiem? wiec caluje wieczornie i spadam spac...bo jutro znowu latam ...zapowiadaja mi sie pracowite dni...zanim otworzymy musimy miec mnostwo rzeczy przygotowanych,...np menu... juz zanmowila, u szwagiereczki mojej 100 poszeweczek na jaski, obrusiki ...\"czapeczki\" na czajniczki z herbatka;).. no i zaczynam wymyslac nazwy..herbatek, kawek ...moze macie jaies pomysly??? co powiecie na...hm...niech pomysle....\"slodka i romantyczna\", albo... \"owocowy ogrod\"..albo\"ogrod milosci\"...a moze \"rajski ogrod\" hm...\"wspomnienie lata\"...\"jesienny wieczor\"...\"truskawkowa fantazja\"...czy ja wiem ...moze to wszystko banalne...ale w zyciu talentu literackiego nie mialam...ale ...sa wsrod nas...;) do tego jeszcze chcialabym jakis fajny wstep...moze historyjke...legende czy cos w tym stylu... mozg mi paruje...a moja wspolniczka twierdzi ze sie ona do roboty tylko nadaje...czasem ma fajne pomysly ale generalnie jesli chodzi o wystroj i klimacik zdaje sie na mnie... jeszcze mi sie przypomnialo...oni tam skorzystali z cyttu ze Skrzyneckigo..bodajze...o rozmowie..bardzo mi sie spodobalo... kurcze noo licze na wsza pomoc... Savan❤️🖐️tzymam...za jutrzejszy dzien!bede zagladac...w miare mozliwosci jak najczesciej....wiec pisz szybciutko jak tylko sie czegos dowiecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki ! 🖐️ Ależ jesteście pracusie... :-D , nie to co ja :-P Zyczę wytrwałości i super pomysłów. Pozdrawiam i miłego dnia... 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Endo Ty sie nie len tylko wymyslaj!;):P...jestes sila naukowa czy nie??? he? Juna...Ty tez sie juz poezja popisywalas...hihihi👄 Savan ❤️...lapki mi pouchly...ale trzymam dalej!!!! dziewczynki...ja dalej czekam...adresiki nie splywaja...sorki , ze osobiscie nie dzwonie,...alem kurka wodna zamotana jak cholercia...glowy brakuje...sie dogadac ze mna nie idzie...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
birmi ! A moiże parafraza Kochanowskiego Na lipę... Gościu, siadź pod mym liściem, a odpocznij sobie! Nie dojdzie cię tu słońce, przyrzekam ja tobie, Choć się najwysszej wzbije, a proste promienie Ściągną pod swoje drzewa rozstrzelane cienie. Tu zawżdy chłodne wiatry z pola zawiewają, Tu słowicy, tu szpacy wdzięcznie narzekają. Z mego wonnego kwiatu pracowite pszczoły Biorą miód, który potem szlachci pańskie stoły. A ja swym cichym szeptem sprawić umiem snadnie. Że człowiekowi łacno słodki sen przypadnie. Jabłek wprawdzie nie rodzę, lecz mie pan tak kładzie Jako szczep najpłodniejszy w hesperyskim sadzie. Gościu, siadź przy mym stole, a odpocznij sobie! Nie dojdzie Cię tu smutek, przyrzekam ja Tobie, Choć Cię deszcz zmoczy i wicher owieje, tu ukojenie, znaleźć masz nadzieje... Tu zawżdy usmiechem miłym Cię witają, Tu się słodko i smacznie gościom raczyć dają . I tak dalej.... Takie tam na szybko rymy częstochowskie Buzialki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo...skad wiedzialas ,ze kocham kochanowskiego???❤️ i Jasnorzewska...ale zapomnialam zabrac...z Polski...szczerze powiedziawszy nic nie wzielam...booo ja w pazdzieniku przylece na trzy dni! na mojej ukochanej babuni 8o-te urodziny...a potem jeszcze moj brat moze przyjedzie do mnie wiekszym samochodem i bez dzieci to mi moze chociaz czesc bibloteczki przywiezie... teraz sobie w brode pluje...hihihi ale w Was nadzieja!!!!!!cala moja ;) Savan?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, wyniki rezonasu magnetyczneoi sa nie złe, ale nie \"kryształowe\" jak to okresliła pani doktór. Prawdopodobnie bedzie miał naswietlenia głowy, ale czy i kiedy to sie okaże w przyszłym tygodniu. wiec tak sobie, bo nie wiadomo czy nie będzie musiał znowu iśc do szpitala na 2-3 tygodnie. Wyników ze szpiku jescze nie ma, moze nawet dopiero w środe. Dzis morfologia kiepska, jedziemy wieczorem na przetacznia krwi i płytek. Dzieki za pamięc.Wiecej nie pisze bo b. jestem zmeczona i co tu duzo mówic smutna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan...trzymaj sie !! jestesmy z Toba!❤️.. pewnie krystaliczne to ma tylko calokowicie zdrowy czlowiek...wiec cieszmy sie tym co jest🌻.. trzymam kciuki za wieczor!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Birmi ! Bo ja to Ci wiedźma jestem. Pozdrawiam inne wiedźmy :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wiedzma Birmi pozdrawia wiedzme Endo ;) i reszte wiedzm! szkoda...ze sabat nam kolo nosa przeszedl...nic to- widac nie ta faza ksiezyca! heheheheh Savan...mam nadzieje, ze m Twoj sie czuje dobrze 👄 nazwy herbatak tudziez kaek cd... \"pelnia ksiezyca\" (apropo) ;) owocowa serenada\" pozegnanie z afryka\" \"korzenna symfonia\" prosze o komentarze....moze wiecie ktora nazwa pasowalaby do jakiej herbatki...a moze macie lepsze pomysly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło rany Birmi ja tera wrocila wiedzmowata całkiem heheh i jak ja mam co Ci wymyslac...wena mnie opuścila ostatnimi czasy..kurde najwczesniej moze w niedziele moge pomyslec bo czas cholernie napiety ii...do tego emocje.. moj były....wiecei....zjawil sie dzis pod praca z wkiatami w pieknym garniturze odfiksowany jak 102 i....slowa wroc, zyc bez Ciebie nie moge.. a ja...ech...juz nie...uspokoilam sie...troche \"ozdrowialam..\" i nie chce do niczego wracac... ... ale wrazenie ....hm... jak w bajce...;-) szkoda ze tego w odpowiednim czasie nie zrobil..kiedy była szansa a teraz to ja juz w zmiany nie wierze... za duzo było... no a jutro troche przyjemnosci mnnie czeka wiec nie bede sobie zaprzatac głowy złymi wspomnieniami;-) ....... Savan... smutek jest częścia zycia.... masz prawo czuc... jestem pełna nadziei... trzymajcie sie .... Savan jk mozesz znjadz odrobine czasu na spotkanie z lasem.... obejmij drzewo....znajdz jego energie...by w Tobie tez ona zagrała... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Savan...Junka ma racje...sprobuj...z drzewmi..to pomaga...mozesz pierwsza objac topole..ona zabierze Ci troche energii tej nie dobrej...i koniecznie zaraz po tym dab....wiem jak to wiedzmowato brzmi ale to prawda...wiem:) ❤️ Juna...spokojnie mamy czas....wena sie przychodzi ...sama na zawolanie nijak nie dziala ;)..tez wiem z autopsji hahahahah❤️ ide spac...wypilam lampke szampana..sie chuba wstawilam...mlodzi jakas specjalna date maja ;) spokojnej nocki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zalapalam...heheheh... Juna alez ten Twoj byly! wow! hahahah ach ci faceci...jak maja nie szanuja jak straca doceniaja...;) dobrze ,ze moj m...nie mial takich wybrykow po ktoych musialby sie tak kajac! hihihi a z dugiej strony...;) mog by mnie tak kiedys zaskoczyc ;) hahahaha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki ! 🖐️ Chłopczykowi (Łukasz) to sie wakacje skończyły i może mieć zły humor :-P Wstałam wcześnie bo sprawdzam do kiedy mi bedzie \"chodzić\" neostrada. Skończyły mi sie dwa lata umowy i wypowiedziałam. Nie wiem czy od dziś czy od 6 września. Pozdrawiam, póki moge bo potem to musze cos zorganizować. Buzialki wielkie. 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘 I kciukaski. 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) Endo!! szybko cos organizuj ja Cie prosze!!❤️...kto mi bedzie pomysly podsylal??;) :P Savan...buzialki ogromne...tulam do biusta mego...moze choc na sekunde znajdziesz ukojenie....:)❤️ dzisiaj przyszedl list ze szpitala...wizyta kontrolna 26-go wrzesnia...nie wiem dlaczego ..mam oczy pelne lez...do dzisiaj staralam sie nie myslec...nie kombinowac...generalnie staralam sie omijac wszelkie zle wiadomosci...nie dopuszczac do umyslu....a dzisiaj rycze....Boze daj mi wiare!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj rany ,, rany!! alez ta nasza Agatka jest malpiszon!!! nooo.... znaku nie dala...ze 18-ste urodzinki miala!!!!!! STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM , STO LAT STO LAT NIECH ZYJE ZYJE NAM!!STOOO LAAAT STOOO LAAATTT NIEEEEEEEEEEEEECH ZYYYYYYYYYYYYYYYYYJEEEEEEEEEEEE NAAAAAAAAAAAAAAAAAAM lalala... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻!! i jeszcze..❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️..iiiiiii 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 i do tego....:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji imienin życzę Ci Birmi kupy szczęścia, zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym masy pomyślności, żeby nigdy nie dopadła Cię nuda i żeby każdy dzień rodził nowe paranoje:):) Buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Birmi ! 😘😘😘😘😘😘😘😘😘 Zyczę Ci wszystkiego co tylko sobie zamarzysz (no może prawie, żeby zostało jeszcze kilka marzeń na lata nastepne). Sama wiesz, które w tym roku mają się spełnić... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :D kurcze!! skad wiedzialyscie?? ale mi sie cudnie dzien zaczal!...nawet drugi..z kolei...hihihi...bo szczerze powidziawszy...zapomnialam...o swoich imieninach...heheheh..w ferworze walki..;) z plackami meblami i innymi herbatkami, biznes planami, ulotkami ;) wczoraj rano zadzwonila do mnie zona mojego s.p. Taty!!!!(a to dopiero niespodzianka!) z zyczeniami...bo niedziela ...\"jutro moze zapomniec\"... i td;) w kazdym razie DZIEKI < DZIEKI!!!!...albo nie dziekuje ;):D 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtiajcie...ja pierwszy dzień w pracy ...:( ale nie jest źle...:) caluski ślę i zmykam...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi dużo dobrych życzeń przesyłam. Przede wszystkim spokojnego życia bez wielkich zawirowań. Bukiet 🌻 ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birmi, najlepsze zyczenia spwłnienia wszystkich marzeń!!!! Agatko, dla Ciebieurodzinowe caluski, przepraszam że spóźnione ale troche sie odkleiłam od rzeczywistości. U nas nastroje nie nalepsze, wyniki morfologii tez takie sobie. wyników ze szpiku ciągle nie ma. Naswietlania może od przyszłego tygodnia, generalnie nie jest łatwo pozdrowienia dla wszystkich czytajacych, Mumka fajnie że znowu jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kogoz , e moje ooczy widza! dzieki Ewuniu!🌻 Juna, dzieki!!za karteczke 👄 Savan...silna , wspaniala kobieto! dasz rade!!!...jestem z Tonba calym serduchem❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wieczorową porą .... Junka ma teraz codziennie kursy, zacząl sie znow .c.d. angielskiego czasu wiec jeszcze mniej.. mialam tez jechac na 25-lecie slubu bliskiej kolezanki.. niestety smutna wiadomosc zamiast tego... zmarł jej Tata.... .....jakos tak...więc......wspomnienia...jak bywało kiedys jak bardzo mnie lubił...zawsze usmiechniety wital... sorry... Savan ❤️....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć ! 🖐️ Kurcze. nawet sie napić z wami nie moge z tych różnych okazji. Ale bedzie dobrze. Jeszcze z parę miesiecy i juuuuuuuuż. Pozdrawiam gorąco i usciskuje mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endo! jeszcze sie napijemy! soooookoooo ;) my wlasnie siadamy do szampana...:P..dzieci spia...hihihi buziaki na dobranoc!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×