Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ferka

jak uczyc dziecko samodzielnego jedzenia?

Polecane posty

.Niedlugo skonczy roczek. parę razy probowalam, podawalam łyżeczke, oczywiści jedzenie latalo po kuchni i mało zjadl. Macie jakies pomysly, a moze za wcześnie sie do tego zabieram.Czy raczej radzicie cierpliwośc i przygotowywanie dziesięciokrotnie wiekszych porcji;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja bratowa uczyła swojego berbecia jeść na podwórku :) no ale do tego potrzebny jest dom z ogródkiem... Wystawiła go w samej pieluszce i dawaj łycha w łapkę i do jedzenia.. To normalne że na początku więcej ląduje na ziemi niż w brzuchu, ale myśle że z czasem będzie coraz lepiej :)... Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my się uczymy
ja jakoś nie mam odwagi zostawić córkę samą z łyzką i miseczką dlatego mała ma swoją a ja swoją i karmimy nimi na wzajem, ona oczywiście prawie nic nie wsadza sobie do buzi jedynie łyzkę ale uczy sie coraz sprawniej celować do buzi,a ja robię swoje dajac jej w miedzy czasie. Często tez pozwalam jej karmic siebie to jej nawet lepiej wychodzi niz karmienie samej siebie A pomysł poprzedniczki z jedzeniem w ogrodzie jest całkiem niezły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprobuj najpierw dawac dziecku cos do raczki np. chrupki, paluszki, parowke. Mysle, ze roczne dziecko jest jeszcze za male,aby jesc samodzielnie lyzeczka. Moja ma prawie 2 lata i najlepsza metoda zamiast lyzeczki sa jej raczki.ocziwiscie lyczke tez trzyma w raczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie zostawilabym dziecka samego z lyzeczka. Będe probowala z dwiema lyzeczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×