Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość thththyutyty

polecacie jakichs sprzedawcow ubranek dzieciecych na allegro?

Polecane posty

Gość thththyutyty

Moze kupowalyscie i jest ktos, kogo szczegolnie mozecie polecic? Albo same sprzedajecie nowe badz niezniszczone rzeczy po swoich maluszkach? :) Glownie interesuje mnie rozmiar 62 dla chlopaka :) w przystepnej cenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała uwaga, z moich obserwacji.Jeśli będziesz chciała kupować używane ubranka angielskich firm miej świadomość, że sprzedawcy kupili je w lumpeksie i zbijają na tym kokosy. Ubranka dla małych dzieci w lumpeksach są w idealnym stanie..więc może lepiej samej poszperać?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram mame trójeczki
dlatego jak kupuję i kupuję na wyrost i tak rok temu kuoiłam rzeczy wydawało si ena 2 latka 9 mała ma 14 mies) a tu wyciągam i sa ok. A na alllegro niezłe ceny maja chyba ze ktos potrzebuje na juz i nie ma czasu szperać, ale ja uwielbiam szperac i wyciagac ciuszki z 1-5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to bardzo proste
Zgadzam się z tym co powyżej. Sama dałam się nabrac na te ciuszki z Anglii. Może to kwestia gustu, ale to co dostałam było stare, brzydkie, nawet z dziurą, sprane wzorki itp. Poszłam do sklepu z używaną odzieżą i za podobne pieniądze kupiłam to co mi się podobało i od razu wiedziałam w jakim to jest stanie. Lepiej samemu poszukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipcowka...
DOKLADNIE :classic_cool: Nie kupuj angielskich ciszkow one sa tanie a ludzie zbijaja kase :p Wiem,bo sama mieszkam w Irlandii i kupuje w ich lumpeksach ciuszki nawet za 50c.Wkurzam sie jak widze,ze Polacy nawet chca na matkach tak zarobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z jakiego miasta jestes
ja mam polrocznego synka, moge sprzedac ciuszki z ktorych wyrosl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejno bez jaj
Ubranka dla małych dzieci w lumpeksach są w idealnym stanie..więc może lepiej samej poszperać? a skad to wiesz mamo trojki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejjjjjjjjjjjjjjjj
ej no bez jaj.... Domysl sie skad to mam trojeczki wie ,bo tak trudno sobie samemu odpowiedziec :p he Wyobraz sobie,ze nawet ludzie ktorzy maja kase kupuja w lumpeksach i to zaden wstyd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzduuuraaaa
Sama czasem sprzedaję coś po moim synku.Zawszę piszę,że kupione były w Irlandii, bo tak było. Mój mąż pracuje tam i jak do niego jadę to zawsze wracam obładowana.A gatunkowo są zawsze dużo, duzo lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się że rzeczy z anglii sa gatunkowo dużo lepsze niż np te z polskich marketów. Mam koleżankę w anglii która za grosze wygrzebie mi zawsze cos w lumpeksach. Niestety nie każdy może sobie jechać do anglii żeby kupić ubranka w lumpeksie więc jest skazany na allegro. Sama kupilam kilka angielskich ubranek na allegro i byly w swietnym stanie a dalam za nie kolo 1 czy 2 zł. Więc bez przesady że to aż takie to zdzierstwo. A wstydu w tym żadnego nie widzę, raczej myślę że przyczyniamy się do ochrony środowiska, w końcu jakby każdy nowe kupował to trzebaby to wyrzucać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thththyutyty
wielkie dzięki Dziewczyny!! :D nawet nie wpadlam na pomysl lumpeksow- ja jestem z Wroclawia ale nawet nie wiem gdzie tutaj są jakies lumpeksy, a juz tymbardziej takie, w ktorych są zagraniczne ubranka w bardzo dobrym stanie dla maluchow... :) Musze popytac na forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość thththyutyty
bardzo dziękuję :* :) jesteście niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm..nawet jak miałam jedno dziecko i kupę szmalu to uwielbiałam szmateksy. Nie mam nikogo za granicą, a wolę używaną rzecz z Anglii, Szwajcarii itp, bo tam marki, które są pospolite mają tak dobre jakościowo ubranka, że wiele z tych rzeczy mam do dziś. Choć kupowałam już używane. Za to z kupionych u nas, nowych na długie lata wystarczył mi tylko tup tup i 5-10-15, wszystko inne co miałam nawet na szmaty się nie nadawało :o Do oburzonej mamusi, której mąż pracuje w Irlandii - od każdej reguły są wyjątki, pisałam, że często tak jest, więc dlatego szkoda przepłacać, co nie znaczy, że nie ma wogóle dobrych sprzedawców;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem za kupowaniem rzeczy uzywanych ale firmowych. mam rodzinke w US i wiem ze ubranka ktore mi przysla spokojnie moze przenosic i 3 dzieci i dlatego kupujac cos na allegro corce szukam gap, old navy czy little me. kupuje czasami tez angielskie bo u nas nie ma niestety ciucholandow dobrych i tanich. jest jeden z rzeczami w niezlym stanie i markowymi ale ceny od 10zl w gore takze stanowczo wole allegro ;) czekam wlasnie na przesylke od MONIURKA75 i MARTA_ORZECH jak rzeczy przyjda to napisze czy warto u nich licytowac :) dodam tylko ze kupowalam u nich spioszki po 2-5zl a u moniurki dla corki 5 letniej po 10zl. a no i sprawdzony sprzedawca pod kazdym wzgledem to EXXEKIDS. szybkie przesylki a towar 1 klasa ceny jak na nowe rzeczy tez nie wygorowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lacertaaa a moze my sie tam przebijalysmy na uakcjach co??? bo byla osoba ktora wiekszosc aukcji sie ze mna licytowala hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dzien przyszla paczka od maniurka75 no i jestem baaardzo zadowolona, wszystkie spioszki wygladaja jak nowe, nie ma plamek ani zmechacen, stan idealny i wszystko zgodne z opisem wiec uwazam ze mozna u niej smialo kupowac zwlaszcza ze tanio jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 15328789475689326
moja sasiadka ma do sprzedania caly zestaw ubraneg dla chlopca, od maluszka do 1,5 roku, wedlug mnie sa w swietnym stanie gdyz zawsze bardzi dbala o ubranka dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×