Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lamparrt

To forum sporo zmienilo w moim mysleniu

Polecane posty

Gość lamparrt

Trafilem tu pierwszy raz pare lat temu wpisujac w google slowa typu "masturbowalam" gdyz chcialem sie dowiedzciec czy dziewczyny rowniez sie masturbuja. Wczesniej raczej w to nie dowierzalem. Na zywo z dziewczynami o tym nie rozmawialem a dziewczyny z ktorymi rozmawialem na czacie mowily ze sie nie masturbuja i ze w ogole nie beda ze mna rozmawiac na takie tematy. Poza tym w ogole w tamtych czasach mialem przekonanie ze wiekszosc kobiet nie przepada za seksem. Zawsze z rozmow w szkole wynikalo ze to chlopaki szaleja za seksem a dziewczyny za bardzo go nie lubia. Na filmach tez to facet zawsze namawial kobiete do seku. Oczywiscie widzialem tez filmy erotyczne ale sadzilem ze nie maja nic wspolnego z prawda. Tak bylo wtedy. A teraz? Naczytalem sie tu waszych wypowiedzi, nie rzadko rowniez samemu zadajac jakies pytania. I do jakich doszedlem wnioskow? Ze jednak kobiety lubiace seks nie za rzadkoscia. Pewnie tu wypowiadaja sie glownie te ktore lubia seks ale z tych wszystkich wypowiedzi nie wynika na moje oko, zeby bylo to miejsce gdzie gromadza sie tylko jakies wyjatki o najwiekszych tempramentach. Co do masturbacji to rowniez, czytajac to forum nie mozna juz chyba nie wierzyc w damska masturbacje. No i na koniec najwazniejszy wniosek STWIERDZILEM, ZE JESLI TRAFIE NA DZIEWCZYNE, KTORA NIE BEDZIE LUBILA SEKSU TU NIE BEDE SIE MUSIAL Z NIA BYC I MECZYC SIE W PRZEKONANIU ZE TO NORMALNE, ZE WSZYSTKIE KOBIETY NIE LUBIA SEKSU. W TAKIEJ SYTUACJI POPROSTU TRZEBA BEDZIE POSZUKAC INNEJ DZIEWCZYNY, KTORA LUBI SEKS. Zastanawiam sie czemu faceci, ktorych kobiety nie lubia seksu wlasnie sobie ich nie zmienia na inna. Czyzby nie wiedzieli tego co nawet ja wiem z tego forum:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja z tego wiem że
faceci którzy mają kobiety zajebiste i lubiące sex szukają na boku innych, bo się naczytali głupot że im wszystko wolno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lamparrt
No coz swiat, zycie. W sumie racje maja chyba ci ktorzy mowia ze w zyciu trzeba probowac tego i owego. Ja akurat nie probuje zbyt wielu rzeczy i to blad. Jak czlowiek probuje to sie wtedy najlepiej uczy. A jak mu ktos cos powie albo sobie tylko poczyta to nie wierzy ze tak naprawde jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
Tylko do tematu: jeżeli to jedyne miejsce, z którego czerpiesz informację na temat seksu to wcale się nie dziwię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre bo ja
mtslalam, ze to ty pisales. tak wynikalo z twojej wypowiedzi. z tym kalem to tak na powaznie??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laamparrt
---> Atak z boku czemu sie nie dziwisz jesli to forum to moje jedyne zrodlo informacji o seksie? ze wierze juz teraz ze kobiety lubia seks? oczywiscie ze te wypowiedzi o zwyrodnieniach nie sa moje ale to chyba latwo zauwazyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna k
lamparttt ,ależ oczywiście ,że są kobiety,które lubią seks :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidłowo
forum jest takim miejscem, gdzie jest wolność słowa(czasem aż za bardzo...) i tu obalane są wszystkie mity. Fakt, są tu ludzie oszukujący ale wiekszość wypowiedzi jest prawdziwych, także tych dotyczących seksu a piszę na pomarańczowo dla niepoznaki, żeby nie być rozpoznanym :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laamparrt
--->taka jedna k Masz na mysli ze zdarzaja sie ale sa wyjatkiem? Kurde chyba nigdy sie nie dowiem puki nie pobede z jedna czy druga dziewczyna Ciekawe tylko czy wtedy sie dowiem? Chyba dopiero jesli bym byl rzeczywiscie z kilkoma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
"laamparrt" chyba nie żyłeś w przekonaniu że kobiety nie lubią seksu. Jeśli tak jest lub jak piszesz już było to jeszcze zobaczysz jak kobiety potrafią zaskoczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65446
tylko zauwaz, ze kobiety, ktore lubia seks, to z reguly puszczalskie, ktore tygodnia nie moga wyzyc bez seksu. Wiec zastanow sie, czy chcesz miec kobiete z takim przebiegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna k
Chyba w tej kwesti,że są rzadkością ,bo nie spotkałeś bogini,która jest chętna na eksperymenty w łóżku,a pozycja misjonarska to nie szczyt jej możliwości:D a których więcej,tego nie wiem,nie raz wystarczy dobrze babke rozgrzac,a wówczas fantazja sama niesie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
"65446" chociaż osobiście wolę 1945, kobiety, które lubią seks mają wysoki temperament lub libido jak kto woli. A słowo puszczalskie wymyślone jest przez zniewieściałych facetów, którzy nie wiedzą jak sobie poradzić z taką kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidłowo
64546.....>jak słusznie zauważyłe/aś, takie kobiety Z REGUŁY są puszczalskie...ja mam libido 100% a facetów miałam tylko trzech...nie licząc tych wirtualnych :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z drugiego boku
do ataku z boku-prosze podac konkrety-!!!!!nazwiska tych zniewiescialych durni!!!!co to wymyslaja na kobiety!!!! NAZWISKA !!! NATYCHMIAST ! ! ! ! ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
Chciałem zauważyć że libido nie ma nic wspólnego z ilością parterów\ek . No chyba że się mylę. W takim razie może i ja czegoś się nuczę, dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65446
prawidłowo - to moze jestes wyjatkiem. Ale jak kobieta ma wysokie libido, a nie ma stalego partnera, to szuka kogos bez zobowiazan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość watcher
do Ataku z boku-mam do Ciebie dwa pytania natury strikte egzystencjonalnej, 1sze pytanie brzmi-:jak Wasc konstatujesz ta paralele? 2-gie pytanie: czy wolalbys Kolego trzech psow,czy tez moze czterech kotow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidłowo
jak to libido nie ma nic wspólnego z ilością partnerów? przecież zarzucacie, że te, co mają wysokie libido puszczają się na lewo i prawo... więc mówię, że nie licząc mojego netowego "puszczalstwa" w realu miałam 1 męża, 1 niezobowiązujący romansik i obecnego stałego partnera... i dlatego się nie zaczerniam, bo nie uwierzycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
"watcher" z przyjemnością bym Ci odpowiedział ale pierwsze pytanie jest dla mnie zupełnie niezrozumiałe a co do drugiego widocznie egzystuje w brodziku intelektualnym, który koliduje z Twoimi imperatywami na przyszłość więc nie zrozumiałem lub może źle interpretuje tą jakże ciekawą i intrygującą zagadkę matematyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65446
"Chciałem zauważyć że libido nie ma nic wspólnego z ilością parterówek ." chodzi mnie o to, ze jak kobieta ma chcice (a skoro ma wysokie libido, to chcice ma prawie zawsze) to jak nie ma stalego partnera, to szuka takiego na jedna noc. Wiec jesli dlugo jest "singlem", to takich partnerow na jedna noc troche sie uzbiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
To twoim zdaniem od razu robi z niej szmatę? Bo potrafi zaspokoić swoją chuć wykorzystując naiwnych chłopczyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidłowo
ja też się naczytałam parę niemiłych rzeczy o sobie i swoim rzekomym puszczalstwie... a tu proszę, piszę to anonimowo i nagle nikt mi wirtualnych parterów nie ma za złe...jaki ten świat skomplikowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidłowo
atak z boku...> nie zawsze niewinnych chłopczykow, nie zawsze,czasem to chętni zdrady mężowie, czasem niewyżyci "starzy kawalerowie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
"prawidłowo" masz rację mężowie i cała plejada męskich gwiazd. A co do twoim "rzekomym puszczalstwie" chyba nie bierzesz sobie do serca wszystkiego co tu piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65446
ale co oznacza "wirtualny partner"? Ze poznalas go w necie i pozniej spotkaliscie sie w realu, czy po prostu znajomy z internetu bez znajomosci w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidłowo
to znaczy że nasza znajomość ogranicza się do maili, świntuszenia na gg i przesyłanie różnych "odważnych" fotek... czy to mnie stawia w jednym szeregu z wszystkimi puszczalskimi, które skaczą z kwiatka na kwiatek w celu uspokojenia popędu i dowartościowania się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawidłowo
jeśli tak, to może przestanę fantazjować, pisać o tym, prowokować i zacznę realizować w realu swoje perwersyjne marzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 65446
pisalem o przygodnym seksie, takim w realu, czestej zmianie partnerow seksualnych, itp. a nie o swintuszeniu przez neta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×