Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość do roboty koty

tylko pełna moheryzacja gwarancja dobrobytu i dostatku

Polecane posty

Gość do roboty koty

tylko pełna moheryzacja gwarancja dobrobytu i dostatku walczymy o: - całkowity zakaz organizowania dyskotek - zamkniecie pubów w piątki - wolno tylko urzadzac prywatki, w obecności koordynatota wyznaczonego przez lokalny komitet moherowy oraz obserwatora z parafii - wycofanie środków antykoncepcyjnych - wycofanie ksiązek, w których mowa o przedmałżńskich stosunkach seksualnych - wycofanie biologii ze szkoły - zakaz powszechnego dostepu do internetu, kafejki internetowe wyłacznie w przyparafialnych domach zadumy z limitowanym dostępem wyłącznie do stron o treściach katolickich - likwidacje telewizji satelitarnej - zakaz noszenia stringów, pończoch i przezroczystej bielizny - zakaz całowania się w miejscach publicznych - wysłanie mniejszości seksualnych do obozów pracy - obowiazkowa obecność na niedzielnych mszach - jawna publiczna spowiedź - delegalizacja partii niekatolickich - wprowadzenie momopolu informacyjnego dla telewizji trwam, radia maryja i naszego dziennika - zakaz posiadania kserokopiarek i drukarek komputerowych - zamkniecie granic - zerwanie członkostwa w unii, onz i wszelkich organizacjach miedzynarodowych - likwidacje sejmu, senatu, przekazanie władzy sądowniczej w ręce biskupów - zamknięcie wszystkich sieci handlowych poza biedronką - przekazanie całej władzy ustawodawczej i wykonawczej (dziedzicznej) ojcu dyrektorowi wraz z tytułem wielki marszałek dyrektor generalny zakup konia dla marszałka ogłoszenie się V Rzeczpospolita Moherową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atak z boku
...to jest ta bajka. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam się ze wszystkim zgadzam :D Przyłączyłabym się ale ja nie lubię Biedronki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati84
:) :) :) jestem ZA( a nawet przeciw;) ) dołanczam postulat , żeby Polskę ogłosić monarchią z królem Dyrektorem na czele ..........no i czywiście , żeby stolicą Polski został Toruń ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audio
hehe dobre :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moang Khwan
popierame

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×