Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NatiK

Jest ktos z okolic Trier? szukam znajomych!

Polecane posty

Gość NatiK

wpisujcie sie prosze osoby mieszkajace w okolicach Trier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dobra rozmowa , spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze dobra rozmowa , spacer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolejny niemota. Posrrancu wsród brytoli szukaj znajomych a nie wsród Polakow. Przecież wy posrance takie nowoczesne i lubiane w tym uku jestescie. Co wy robicie na polskojezycznych forach szmaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idioto trier jest w niemczech analfabeto wtorny. Idz sie postukoj z polskimi kolegami dzyndzlami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisząc UK nie mam na myśli państwa tylko stan w którym wy posrane smiecie z emigracji żyjecie. Przecież z państwami w których żyjecie nie macie szmaty nic wspólnego. Wy nawet nie potraficie odróżnić Anglii, Szkocji i GB. Nie wiecie czemu Niemcy zachodnie sa bogate a Niemcy wschodnie biedne. Nie wiecie na czym wzrosła potęga państw zachodnich i dlaczego wschód Europy jest od wieków biedniejszy. Wy jestescie wszyscy, jak jeden, posrane wymioty z UKa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No Prawda dla Typowego UKa nie jest ważne czy mieszka w śmierdzącej ruderze z murzynami. ważne jest tylko pieniądze a nie jakość życia.żeby mieć jak najwięcej i tylko konsumować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tu kłania się " POLSKA KULTURA " która normalna osoba wybrałaby takie " POSRAŃCA POLACZKA NA MĘŻA " Możesz iść POSRAŃCU w szałasie zamieszkać , bo jak widać tam twoje miejsce !!!!!!! Tak napisałam " TWOJE " z majej litery bo na więcej nie zasługujesz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spacer i obgadywanie innych ci we lbie? Co robie na forum dla falszywych cweli? Mam z nich beke a jakze by inaczej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej ja jestem z dilingen okolo 100 km oder ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×