Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

eskimoska

potrzebuje motywacji...

Polecane posty

dlaczego zawsze jak chce cos do niego napisac to nagle nachodzi mnie uczucie ze jednak to bedzie beznadziejnie i nie pisze ostatecznie nic....???? a pozniej, kiesy juz za pozno na wszystko, to sobiemysle z ejednak bylam glupia i moglam cos napisac wczesniej zeby chociaz zwrocic na siebie jego uwage...chociaz o sobie przypomniec....beznadziejna jestem prawda? moze mnie ktoś zmotywuje z dobrej chęci bo nie chce znowu stracic szansy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eskimoska, jeśli sie to powtarza, wciąż tak samo - że nie piszesz, potem żałujesz - to ja widzę tylko jedno wyjście - napisać i to jak najszybciej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja mam ochote napisac..nawet w sumie mam preteks bo moge zapytac jak mu poslzy egzaminy...ale jak zaraz sobie mysle ze glupio wyjdzie bo nawet nie mam pewnosci czy nie ma dziewczyny...ale w sumie cyba nic nie zawadzi prawda jezeli napisze?:( matko!!!!jak ja siebie za to nienawidze:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli napiuszesz \"jak poszły egzaminy\" to nic przecież nie będzie znaczyć poza tym że chcesz wiedzieć co u niego. nawet jeśli ma dziewczynę to nic nie stoi na przeszkodzie tak napisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do razu sie boje za na czole mam wypisane....:( ale moze rzeczywiscie to takie bedzie zwyjkle zapytanie prawda?bo \"poluje\" na niego na gg i nigdy nie moge go zastac...a chcialabym o sobie przypomniec ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze boje sie no...i znowu tego nie zrobie...czuje to...i znowu bede zalowac...:( jestem beznadziejna...za duzo szans juz zmarnwalam....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sritnej
zapytaj go i nic sie nie przejmuj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra wyslalam..teraz ide sie schowac pod łozko..moze nie bedzie widac tego co mam na czole wypisane...dzieki za dobre chceci i motywacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×