Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość emiliaxx

ciaza a uzywki

Polecane posty

ja zanim dowiedzialam sie ociazy ( a bylam gdzies w 3 tc) troche wypilam...na szczescie maluch urodzilsie zdrowy,,,za to póxniej pojawily sieklopoty zdrowotne u synka(powazne) i bardzo sie obwinialam-dzis wiem ze nieslusznie, po choroba o ktora byl podejrzay Olafek nie mialaby zadnego zwiazku.... wiele kobiet na poczatku nie wie o ciazy a wtedy pije ,pali itd. dobrze ze sie w pore zorientowalas i \"wzielas za siebie\"\"_ zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za bledy ale spacja mi sie psuje ja robilam dokladne usg genetyczne w 22 tc i nic nie wykazalo...a na dzien dzisiejszy maly ma podejrzenie wrodzonej cytomegalii:(problemy z oczkami, z serduszkiem....mam nadzieje ze to tylko podejrzenia!bo nic nie wiadomo jesczze na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie straszcie dziewczyny dobrze że w pore się z orientowała a wida c że ma głowę na karku Będzie dobrze napewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tak bywa
acha-masz racje widze duzo patologii,obcuje z nia ze wzgledu na rodzaj pracy i co widze? zdrowe dzieci,matek pijaczek,ktore gustuja w tanich buczkach,nie dbaja o siebie tak naprawde nie wiem dlaczego tak jest tak jak nie umiem sobie odpowiedziec na inne pytania ktore mnie nurtuja emiliaxx-co bralas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliaxx
Daffofile - mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze co do mojego problemu- to takze mam nadzieje, ze wplywu na plod to nie mialo. Mimo to obawiam sie, bo nie byly to male ilosci alkoholu, a narkotyki tez i sporo i dosyc mocne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliaxx
czasem tak bywa - duuzo duzo wodki, piwa sporo jarania, amfetaminy, czasem jakies kola (dig, mouse...itp)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do autorki - dlaczego zorientowałaś się dopiero w 3-4 tygodniu, masz takie długie cykle? absolutnie cię nie potępiam, nie wiedziałaś, że jesteś w ciąży, na pewno wszystko będzie dobrze, tylko się teraz nie denerwuj, bo to też szkodzi dziecku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem tak bywa
emiliaxx-znam te klimaty:) dlatego nikogo nie potepiam:D zobacz dzieci narkomanek ktore biora w zyle te dzieci rodza sie zdrowe tak samo z nosicielkami hiv znam to z zycia i naogladalam sie tego teraz duzo mlodziezy bierze,to jest taka narkomania w bialych rekawiczkach:P wszystko jest dla ludzi,ale z umiarem wiesz-ja mam 30 lat i tez juz wszystkiego w zyciu probowalam i nie uwazam sie za menela bo wzielam koke;) bedzie dobrze-zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia,ogladalam pewien program naukowy o powstawaniu zarodka,,, i tam mowiono,ze na poczatku ciazy komórki dzielą sie na identyczne, i w razie gdy któras jest wadliwa- natychmiast wymienia sie ja na prawidlowa.Jest jeszcze czas na takie \"drobne poprawki\"-to tak mowiac w skrócie. wiec pewnie wszystko bedzie oki! dbaj o siebie i maluszka i nie martw sie na zapas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leninka
Ja sobie zafundowalam usuniecie osemki z wierceniem kosci, ostrym zniczuleniem i bolem nie do wytrzymania przez tydzien, kilka dni pozniej okazalo sie, ze spoznia mi sie okres i jestem w ciazy. Balam sie strasznie cala ciaze czy to nie mialo wplywu. Ale lekarz mowil, ze najgorszy jest 5-8 tydzien ciazy, wtedy ksztaltuja sie organy i uklad nerwowy i wowczas mozna popsuc ten proces uzywkami, lekami czy innym zachowaniem. Ale okazalo sie, ze wszystko jest ok i tego tez tobie zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emiliaxx
grubalola- nie zorientowalam sie, bo nie mam regularnych cykli (to zapewne przez tryb zycia). Z moim chlopakiem widzielismy sie po moim okresie- przyjechal do mnie na tydzien (dlatego moze to byc od 4 do 3 tc) - wiec okres jakos strasznie sie nie spoznia- ba w ogole sie nie spoznia. Zaczelam miec kilka dni temu takie lekkie bole brzucha- wiec pomyslalam, ze pewnie okres dostane. jednak wczoraj pojawilo sie takie - lekkie plamienie- trwalo moze z godzine i bylo strasznie skape. W googlach przeczytalam, ze takie cos sie zdarza w przypadku ciazy- wiec polecialam czym predzej po test do apteki i zobacyzlam dwie kreski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leninka
Poza tym jesli to byly uzywki okazjonalnie, a nie codziennie w duzych ilosciach to chyba nie powinno to miec wplywu, w koncu dopiero po okolo 2 tygodnich powstaje lozysko a to przez nie przechodza dobre i zle rzeczy do dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, teraz już tylko dbaj o siebie i nie twórz czarnych scenariuszy. Wszystko będzie ok!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×