Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

artemika

Polećcie zespół muzyczny / DJa

Polecane posty

Gość dj-weselny
witam jestem dj-em,wodzirejem weselnym jeżeli państwo są zainteresowani będzie mi miło jeżeli państwo zadzwonią kom.601730045 stronkę mam w całkowitej przebudowie ale zapraszam do zapoznania się z moim pozostałymi materiałami(film,zdięcia a sami państwo zadecydują)wszystko możemy wspólnie uzgodnic oraz dopiąc na ostatni guzik,jest mi miło, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfjodlfd
www.zespolmyzucznythebest.republika.pl ja bede ich miala na swoim weselu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ LEPSZY
Witam polecamy nasze uslugi: jestesmy z Wroclawia, studiujemy na IV roku na Uniwersytecie Wrocławskim - Polonistyke, ja jestem DJ'em, gralem kiedys we Wroclawskim pubie DOBRE CZASY, kolega jest dziennikarzem sportowym, kiedys byl komentatorem...podczas gdy ja skupiam sie na muzyce, kolega prowadzi konkursy, zabawy, dba o to, by goscie sie bawili...mamy swoj profesjonalny sprzet, naglosnienie, do 50 km dojezdzamy za darmo, dalej doliczamy koszt dojazdu...gramy szereko rozumiana muzyke taneczna ( rock n roll, twisty, salsa, samba, polskie przeboje, disco, zanane i lubiane przeboje i hity), repertuar i szczegoly uzgadniamy z Mloda Para wczesniej (wszelkie sugestie i zyczenia sa mile widziane)... koszt 1500 zl za jeden dzien, 2000 za dwa, w razie pytan: 606403797, gg 807557 Pozdrawiam DJ LEPSZY 8)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proget
Witam.Zespol Muzyczny z Proget z Częstochowy jeden z nielicznych zespolów grający w pełni na Zywo !! W Składzie 5-cio osobowym.Zapraszamy na posłuchanie nas na Zywo ! Tel : 0603083090 , 0343295199.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dj-weseelny
Witam ,zapraszam na moją stronę internetową www.dj-weselny.pl kom.601730045 . Wiele lat doświadczenia, żetelność i profesionalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wielu imprezach byłem ,ale nigdzie nie bawiłem się tak dobrze jak z zespołem The Crush ostaatnio na weselu mojej siostry, tutaj mozecie sobie ich oblukać: http://thecrush.pl/ Naprawdę polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julian Tokaruk
No The Crush na prawdę wymiatają, pozytywna energia i super oprawa świetlna co buduje klimat imprezy, polecam na 100-wę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka

Potwierdzam the crush będą najlepsi repertuar, cenę i wszystkie szczegóły uroczystości ustalają wcześniej więc nie ma przykrych niespodzianek a zabawa jest wspaniała wiem bo grali na naszym weselu:classic_biggrin: 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Już tutaj ktoś wspomniał o zespole The Crush. Oni są mega!! Dają taki czad, że tydzień nogi bolą, ale zabawa przy nich jest przednia, bo to utalentowani muzycznie ludzie i w dodatku kulturalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynaaaa

The Crush jak widać od lat trzyma formę. Super byli kilka lat temu i super są teraz. Bawiłam się przy ich muzyce trzy tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izula

The Crush. Bardzo fajny, młody zespół z pomysłami na wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×