Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarnula_

ciuchholand

Polecane posty

kto z was ubiera sie na ciuszkach??? bo ja tak:] i jest z tego baaardzo zadowolona polecam:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carolajn
chciałabym kiedyś wbić się do jakiegoś takiegoś ciucholandu ale w moim mieście nie ma takich 'ciuszków' z prawdziwego zdarzenia, w których pojawiłyby się rzeczy niespotykanie intrygujące.. A kiedy jestem w wiekszych miastach to heh nie za bardzo wiem gdzie takie owe ciucholandy są wiec błedne koło się zamyka;/ A szkoda:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja lubię czasem pogrzebać w ciuchach ;) ale wychodzę z założenia, że nic na siłę, szukam perełek :) ostatnio narzeczonemu kupiłam świetną białą koszulę z bardzo dobrej gatunkowo bawełny, kurtkę Armani, mamie tuniki, tacie spodnie Bossa, sobie torebki, spódniczki, sporo rzeczy kupuję też mojej chrześnicy i siostrzeńcowi, ostatnio małej kupiłam bajerancką spódniczkę Zary w szkocką kratę za 6zł. Mam swoje ulubione ciuchlandy, w jednym nawet są dni, kiedy wszystko jest za 2złote :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość My sie ubieramy
Mam dwójkę dzieciaków, na jedzenie nieżal mi kasy, ale na łachy - boli mnie każda zł. Jest jeden minus zakupów w ciucholandzie, ile trzeba się naszukać na przebierać, żeby wyszukać coś odpowiedniego:) ale takie ciuszki dla dzieci można prać i prać i nieprują się jak te nówki gorszego gatunku zaraz po pierwszej kąpieli:) natomjast bielizna musi być nowa, buty nowe z odpowiedniej firmy, nie dam dziecku wykoślanych bucików bo to z czasem się mści na zdrowiu, do tego ozdoby spineczki i nikt nierozpozna że ciuchy z drugiej ręki. Zdaża się, że po jednym spaceże dzieciak roztarga lub uzieleni, wtedy nieżal wyżucić np. spodni za 3 zl. Prawda jest też taka że moje finanse nie pozwolą na nowe ubiory exluziw, a drażni mnie sam dotyk tkaniny z podrubek np. na tandecie, targach i tanich sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrn
ojczywiscie sie zgadzam ze nie ma co szukac ciuchów za wszelka cene... o wiela bardzje miło jest jeski sie wyczai jakias perełke :] pozelecam zakupY na ciuszkach trzeba sie nagrzebac ale warto:] ostatni kupałam tak bluzke poprosruu sząłoa a co sie okazało oja kolzezank przywiozła identyczna z UK z top shopU :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość les_gierojes
ja upolowala,m w ciucholandzie kilka markowych ciuchow i jestem z nich bardzoz adowolona:) nawet nie widac ze wczesniej byly noszone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________up________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zygzunia
nie byłam przekonana do kupowania na ciuchach, ale jak raz spróbowałam to teraz wolę kupować tam niż w normalnych sklepach, czy na targu. Kupię o wiele taniej i są to markowe rzeczy. Ostatnio kupiłam sobie zajefajną bluzeczke Marksa&Spencera i jestem z niej strasznie!!!! zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio też zaczełam zaglądać do tych sklepów, ale szukam fajnych ciuszków, a nie byle jakich łachów, ostanio kupiłam 2 bluzeczki po 12 zł jedna z Next biała wyszywana w różowe kwiatki super, a druga biała z rękawkiem 3/4 pięknia szyta, podkoszulek z długim rekawęm z ładną koronką po 3,50 zł jeszcze z metką po wypraniu jak nowy i nie rozciągnie się jak targowy czy zakup w tesco. oraz 2 bluzeczki sportowe 1 z długi ręakwekiem NEXT, a druga 3/4 George jedna 6 zł a druga 4 zł Polecam też zakupy z ciuchlandów na allegro, wychodzi drożej bo trzeba doliczyc koszt wysyłki koło 6-8 zł kupiłam tam bluzeczkę z NEXT 3/4 rękawka bawełniana zielona w różowe kwiatki i motylki z boku zawiazywana tasiemkami razem z przesyłko + koszt opłacenia przelewu wyszło 16.50 zł troszkę drogo, ale bluzeczka bardzo ładna. Czekam też na dostawe spodniczki długiej z H&M dzinsowej też łączny koszt 16.50 zł jak dostanę to napiszę jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monia bonia
no właśńie jeśłi dziewczyny nie macie kasy to naprawde w tych lumpeksach są super rzeczy czasami ja np ostatnio 4 bluzki kupiłam łączna suma 40 zł nie będę ich opisywać ale są fajowskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez przesadyzmu
kto daje 200 za jakieś szmaty na allegro? Paranoja!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×