Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dzumka

Nieudany seks

Polecane posty

Niedawnoz chłopakiem mielismy pierwszy raz. nie dziwilam sie wtedy ze ciezko mu było we mnie wejsc i ze mnie cholernie bolalo i ze potem leciala mi krew. ale wczoraj znowu chcielismy uprawiac seks i znowu bylo to samo..:((( kolejny bol,krew i zero rpzyjemnosci... dlaczegot ak jest ? ;((( czy tak ebdzie za akzdymr azem..? czy to z emna cos jest nie tak czy z nim? powinnam wybrac sie do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie..widocznie blona nie zostala do konca przerwana, dobrym wyjsciem po pierwszym razie jest zrobic sobie z 2 tyg przerwy od seksu, zeby sie tam wszystko \"Zagoilo\", nie martw bedzie dobrze po pewnym czasie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała kobietka z czymś
ja ma to do dzis.....boli za kazdym razem...:( w ogole nie czerpie przyjemnosci.....nie mialam nigdy orgazmu.....i tez nie wiem co robic...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czerpie tylko rpzyjemnosc kiedy sie zabawiamy... a co do wczesniejszej wypowiedzi.. byla rpzerwa dwoch tygodni..mimo to znowu bylo to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz zacisnac zeby, poboli a potem juz bedzie lepiej. lampka wina tez pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna bezdzietna jeszcze
lampka wina, jakis masaz i cos nawilzajacego! musisz sie rozluznic i oddac chwili! Nie zmuszaj sie jesli nie masz ochoty, bo nic z tego nie wyjdzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy na siebie ochote i to straszna... ale ejst jak ejst...mam andzieje ze nie ebdzie tak zawsze... bo nieudany seks dla chlopaka.. to hmmm musi byc glupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobitka kobitka
Widocznie nie jestes na to gotowa, poza tym widac jaka jestes doswiadczona i mloda, skoro nie wiesz nawet o tym ze istnieje ktos taki jak ginekolog :/ Zastanow sie troche...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna bezdzietna jeszcze
eeeee, no nie martw sie! z czasem "nabierzecie wprawy" . musicie sie lepiej poznac pod tym wzgledem! i pamietaj! nic na sile! Oboje musicie byc rozluznieni! Dajcie sobie troche czasu a powinno byc dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o tym,ze istnieje... ale nie wiem czy jest az taka potrzeba zeby z tym isc... chodzi ci o to ,ze napsialam \"lekarz\" a nie ginekolog... tak po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna bezdzietna jeszcze
dzumkA---> nie skupiajcie sie nad tym, zeby Wam wyszlo! bo nie o to tu chodzi przeciez! chodzi o przyjemnosc czerpana ze zblizenia! ja tez na poczatku skupialam sie nad tym, zeby nam wyszlo, zeby go zadowolic a efekt byl... w sumie nie bylo efektu... Pozniej wrzucilam na luz i bylo o niebo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna bezdzietna jeszcze
no wlasnie! moze za bardzo sie denerwuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamietam swoj pierwszy raz... tez nie wyszlo... tylko ze sie tym bardzo nie przejmowalismy... trzeba podejsc do tego na luzie:) nie wyszlo? trudno:) z kolejnym razem bedzie coraz lepiej:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sexuolog Maciuś
Bo przed pierwszym razem trzeba koniecznie zrobic lewatywę i nasmarowac się wazelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna bezdzietna jeszcze
darkWater---> dokladnie!! u mnie tez byla totalna porazka!! ale z czasem, tak jak piszesz- bylo coraz lepiej! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... pierwszy raz zakonczyl sie wybuchem smiechu:P:P:P smiesznie bylo:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje za wsparcie :))) skorzystam z waszych rad ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna bezdzietna jeszcze
bron boze nie stresuj sie! bo wtedy na pewno nie wyjdzie! wezcie to na luz!! powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i bardzo wazne jest zeby sie nawzajem nie wstydzic.... :D i pomyslec wczesniej o wszystkim (antykoncepcja, atmosfera itp) zeby sie nie potrzebnie nie stresowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaraczaka21
dluuuga gra wstepna hehe ;) mysle ze miesiac i powinna sie dostosowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antykoncepcja jest,nastroj taki o.. i moze sie nie sterrsowalam..ale za sciana byl tato tkory spal :D i brat z dziewczyna..tez obokw pokoju hyh ;D imo,ze mowie ze nie nie mamy zadnej rpzyejmnosci to moze jednak troszke..skoro w prezerwatywie znajduje sie zawartosc...;)) wiecie co rpzestalam sie dolowac jak tak czytam wasze wypowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna bezdzietna jeszcze
no wlasnie! tato , ktory spal i brat! mozesz udawc,ze ich nie ma ale podswiadomie wiesz, ze sa! Proponuje zrobic to sam na sam! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna bezdzietna jeszcze
wszyscy OUT! czata musi byc wolna! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nastepnym razem lampka wina,albo cos mocniejszego...sam na sam... i woogole :) zobaczymy coz tego wyjdzie..a jak znowu nic..to ja nie wiem co mam robic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna bezdzietna jeszcze
chata* :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pewnie jeszcze zbyt dlugo to wszystko nie trwalo?? zgadza sie?? bo u mnie to bylo tak: dluuga gra wstepna a jak przyszlo co do czego to rach caich i po wszystkim:P:P hahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna bezdzietna jeszcze
nie martw sie na zapas! za drugim razem tez moze nie wyjsc- licz sie z tym! najwazniejsze, zebyscie byli zrelaksowani i n e za bardzo skupiali sie na tym, ze znow nie wyjdzie! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×