Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapowiadacz

MAJDAN u SZYMONA MAJEWSKIEGO o sztucznej byłej

Polecane posty

Gość nes c a fe
musze powiedziec, ze radzio bardzo mnie zaskoczył i to pozytywnie... do tego jakos tak przystojnie wyglądał:) a co do tego oświadczenia, to uwazam ze Majdan mógł nie zrozumiec o co chodzi Majewskiego bo powiedział mu tylko Radku 'złóż oświadczenie" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnkfdhdfkfhd
no właśnei Radzio w tym programie korzystnie wypadł. Elegancko się tez zachował w sprawie rozwodu... Nie podejrzewalam go o to, jednak ma klasę w zachowaniu. No ale czy tylko ja to zauważyłam czy coś mi się zdawało że mało że był smutny ale jak pokazali mix z "chłopów" z aktorką udająca Dodę to mu się łezka w oku zakręciła jednak. Chyba mu jednak żal... No i wyglądał lepiej niz ostatnimi czasy, jednak to i tak nei ten przystojniak co chocby w 2002 na Mundialu w Korei. Małżeństwo z Dodą mu źle odbiło się na jego guście, niestety. Teraz wygladał jak przytstało na radnego sejmiku mojego województwa, haha. Choc ja bym nigdy na niego zagłosowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jasnej cholery
jak sie miał zachowac? Jeszcze by tego brakowało, zeby jechał po niej po tym jak ją zdradzał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cnkfdhdfkfhd
tu nei chodzi o to żeby jechac po niej ale wogóle żeby mówić na ten temat. W polskim Szołbiznesie lepiej milczeć na tematy prywatne im mniej sie powie tym lepiej. A ta para lubiałasprzedawać swoje życie prywatne, teraz robi choc ciut inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajny jest aż dziwne
że poleciał na Dode, ona jest taka płytka i oschła, a w nim jest tyle czułości i ciepła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×