Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość daisy88

tabletki antykoncepcyjne a oziębłośc...

Polecane posty

Gość daisy88

kurcze od dłuzszego zcasu biore pigułki i serio jest ze mną cos nie tak stałam sie oziębła nie mam w ogóle ochoty...hmm nie brzmi to najlepiej i w rzeczywistości nie jest dobrze , chłopak robi mi wyrzuty mi az jest głupio odmawiac mu często nawet nie mam ochoty się całowac i to jest najgorsze, nie wyobrazam sobie jak on sie musi czuc ja go kocham ale cos jest nie tak:9 ...nie wiem czy to wina tabletek czy może czegos innego?? hmm mamanadzieje , że to perwsze ale chciałam sie upewni c czy tak może być..ratunku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile czasu juz bierzesz? Jeśli dluzej niz 3 miesiecy, to idz do lekarza, niech Ci zmieni tabsy. Kobiety bardzo chwalą yasminelle obecnie;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
biore juz prawie rok ale oziebła stałam sie jakies 2, 3 miechy temu.. przeraza mnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmmm, wydaje mi sie, że to jednak może byc od tabletek, powinnaś zmienić, albo w ogole przestac brac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj topiki na forum antykoncepcja, wpisz sobie w wyszukiwarce co Cie interesuje i poczytaj. Tam jest mnostwo podobnych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
dzieki poszukam ale innym razem zastanawiam sie nad rzuceniem tabletek ale teraz wakacje..hmm chyba najgorszy moment, poza tym obawiam sie ,że to nie tabletki a jesli już to nie tylko boje sie z,e to poprostu cos miedzy nami zgasło:( ale ne chce dopuszczac do siebie tej myśli:(...smutne...szczeze mama nadzieje,ze ten stan szybko sie skończy bo to strasznie niemiłe uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem;)Czasami sa takie okresy, że libido siada kobietom...może masz jakies problemy,które swiadomie lub podswiadomie Cie męczą....albo sie za zcesto widujecie i Ci sie zwyczajnie przejadło?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja brałam kiedyś jeanine, niby najnowszej generacji, a dokładnie tak samo się po nich czułam jak ty - szybko je odstawiłam. Niestety większośc tabletek tak działa - ale to też zależy od organizmu kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
i co pomogło??? ale co z zabezpieczeniem? odtswie tabletki to znów nie bedziemy mogli sie kochac bo ja sie chyba będe bala bez..o zgrozo..jestem młoda osóbka i nie chciałabym jezszce zajśc w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daisy88
a jak to jest mozna po skończeniu jednych od arzu zacząc brac drugie czy musze sobie jakąś pzrerwę zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×