Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

czarna offca

wysłac papierosy do UK...

Polecane posty

Chce wysłac znajomej mieszkającej w UK papierosy. Może ktos wie ile mogę wysłać, i czy wogóle mozna?No i jakby ktos wiedział ile +/- może kosztowac przesyłka...bede bardzo wdzieczna za odp.:) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz wyslac do 10 paczek legalnie, nie wiem ile kosztuje bo nie chca mi wysylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaviiiiiii
wogole nei mozesz wyslac - a nei radze probowac bo na pewno sprawdza i kolezanka bedzie placic akcyze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna
znajomi tak wysylali - mozna wyslac legalnie karton - jelsi bedzie wiecej zabieraja i jesli masz szczescie to tylko to co jest za duzo. Ale nie radze wysylac za czesto bo do moich znajomych przyszli z urzedu celnego i powiedzieli ze jesli jescze raz bedzie taka przesylka na ten adres to zaplaca kare. Wiec musieli szukac innych znajomych do ktorych rodzina mogla przysylac paczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajki1
wysłałam męzowi raz i przeszło,za drugim razem niestety zabrali fajki przyszła tylko przesyłka z częścią zawartości z pismem urzędowym że są do wykupienia niestety za straszliwą cenę. Teraz będę próbować wysyłać na znajomego i pod inny adres i bez adresu zwrotnego. wysyłka jakieś 25zł z poczty polskiej jako list polecony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy wysyłając wypełniam jakis świstek co jest w paczce??i mam tam pisać że papierosy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak zrobic surówke
nie wolno wysylac, ja wysłałam i do odbiorcy w UK przyszedł list, ze jesli chca otrzymac paczke z fajkami musza zapłacic sporo kwote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wogole jak poleconą
paczke cchesz wyslac to musisz wpisac adres nadawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie przeciez to logiczne- wysylajac papierosy oszukujecie rzad....poczta oni to sprawdzaja! gdyby mozna bylo tak robic to Anglia ponosilaby wielkie straty poprzez taki \"przemyt\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina //
to po co oni do tej Anglii pojechali, jesli nawet na papierosy ich nie stać? Niech mi ktoś wytłumaczy. Jak są tacy oszczędni to niech rzucą palenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ważne czy ich stać czy nie stać, po co wyjechali, czy powinni rzucić palenie czy nie...itp. Założyłam temat żeby się dowiedzieć czy mogę wysłać, ile mogę wysłać i co mam napisać w „papierkach”...wszystkim wypowiadającym się na temat bardzo dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co to za problem sprowadzac nawet papierosy z Pl jak ktos chce.. ma tu placic 5 f za paczke jak moze miec prawie za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coz, wiadomo ze chcialoby sie zaoszczedzic ile sie da i pewnie to nimi kieruje!:] ale odradzam kombinacji bo predzej czy pozniej sluzby sie przyczepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio wysyłałam jedną sztangę w bąbelkowej kopercie listem poleconym priorytetowym-za przesyłkę zapłaciłam nie pamiętam dokładnie ,ale coś około 15 zł (list szedł mniej jak tydzień)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wysylalam 4 razy
i za kazdym razem doszlo w trzy cztery dni w domu okleilam je gazeta w jednym rzadku bylo 5 paczek i w drugim tylez samo do babelkowej koperty okolo 15 zl za polecony tak samo jak lecialam samolotem mialam ze soba kilka wagonow tylko w bagazu rejestrowanym i za kazdym razem bez sprawdzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to mialas
farta bo czasem sprawdzaja bagaze jak juz dolecisz na miejsce. Moja kolezanka tak miala - wybieraja na chybil trafil ale oni akurat mieli tylko po jednym kartownie wiec ich przepuscili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schiz
No dobra my tu gadu gadu a malo konkretów. A mianowicie, czy jest jakas ilosc papierosów które mozna wyslac tak zeby mi one NAPEWNO doszly? Bo limity sa niby na rok 2012 jest to 4 kartony ale jest to przewóz osobisty a nigdzie nie moge znalezc limitu na PRZESYLKE. Jesli ktos by wiedział dokladnie ile mozna wyslac zeby to na 100% doszlo lub czy wogole mozna wyslac to bylbym wdzieczny za konkretne info poparte prawem czy wiadomosciami a nie tylko loteria typu "mi sie udalo" A wiec jesli ktos cos wie na ten temat prosze o pomoc Moje gg 4947714 Dokladnie chodzi mi o: Czy mozna wyslac dana ilosc papierosow poczta czy tez kurierem tak by paczka zostala napewno dostarczona bez konsekwencji prawnych czy tez placenia cla i akcyzu UK? Dzieki z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula kraków
wyślij lepiej e-papierosa :) nie żebym reklamowała ,ale powiem krótko zajebi.sta sprawa , jak paliłam paczkę to teraz pale max 5 dziennie , międzyczasie pykam elektryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonista marcel
pykam elektryka -a elektryk zadowolony co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalamancjusz
No z tym "pykaniem" elektryka to jest super sprawa. Ale ja tam wolał bym elektryczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za debil wysyła papierosy na ukrainę to z ukrainy się przywozi fajki a nie tam wysyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyślij fajki na adres z jakimś dziwnym nazwiskiem, jak nie dojdą, tylko mandat dojdzie to powiecie że nie wiecie kto to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, a jesli w momencie dostarczenia paczki Ciebie nie bedzie w domu to zabierze ja kurier na Duza poczte gdzie po odbior takiej paczki musisz zglosic sie z dowodem osobosty. A jesli nazwisko sie nie zgadza to paczki nie odbierzesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośxxxxć
A jak teraz wygląda sytuacja z wysłaniem papierosów do Anglii??? Bo posty widzę są już przestarzałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośxxxxć
Co za debil wysyła papierosy na Ukrainę ????? ha a jaki tam jest tytoń śmierdzący ohydny w ogóle ruskie papierosy jakiego są gatunku najgorszego zęby wylecieć mogą z gęby Dlatego ktos moze komuś wysyła polskie fajki bo są lepsze i tak nie cuchną jak stare skarpey !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LordFaja
Wysyłanie fajek jest nielegalne. Po co wiec Wy to wysyłacie poleconym ? Po co odbiorca ma to kwitować podpisem ? Wysyłajcie jak juz tylko priorytetem i tyle. Koperta bąbelkowa, fajki na płasko. Obkelejone tekturką i folią. Nie za dużo maks 15-16 aby list był do 500 gram. List ma wyglada jakby zawierał np. jakies duze ksiazki, albumy. Nadawca: np. Biznes Sklep tak zeby nazwa wygladala na biznesowa. Mi sporo listów przeszło ale tez i 3 wtopiło - przyszły listy ze jak chce je dostac to musze zaplaci. ps nadawca fikcyjny a u odbiorcy mozecie zmienic nazwisko. Np. podac adres firmy gdzie pracujecie a odbiorca np. Piotr Kowalik zamiast Kowalski - w biurze i tak beda wiedziec ze to do Was a w system pojdzie nie te nazwisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palacze to niezle przyglupy, nawet gorsi od alkoholikow bo ci przynajmniej maja chwile przyjemnosci po uchlaniu pedalskich ryjow. Palenie pedalskich papierochow za to nic nie daje oprocz chorob, wypadajacych zebow itd. Poza tym smrod niemilosierny. A ci idioci za to tyle placa. Palcie wiecej swinie i szybciej zdychajcie, bez takich smierdzieli bedzie lepiej na tej planecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×