Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

facet.rocznik1978

Tragedia z tymi studenktami

Polecane posty

nio tylko , że mnie interesują - teraz- praktyki w firmach- najczesciej jest tak , że po odbyciu praktyk/stażu najlepszym oferują pracę:) a nie slyszalam o albercie:( a do potanczenia preferujesz jaki /jakie kluby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, oj Dawno nie byłem w takich z potańczeniem. W Kolorze z 4 lata temu. W Alibi chyba też byłem (ps: mieszkam blisko Wrocławia, u siebie teraz częściej bywam w knajpach)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łojezu;) w alibi bywalam na pierwszym roku:) a kolor - gdzie jest? generalnie - ostatnio pokochalam eventy:) byles moze na tiesto?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniami : Ja to chyba wypadłem z rytmu :-D :-D i wręcz nie w temcie (ps: trudno mi wytłumaczyć gdzie jest Kolor - ps: zawsze mnie tam prowadzono :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała22
Kochaniutki- ja studiuję i noszę mini, krótkie spodenki, sukienki i inne bardzo kobiece wdzianka. Przy czym wcale nie jestem różową plastikową lalą. Ale masz rację-mało która kobieta nosi spódniczki a tymbardziej sukienki- dlaczego?nie mam pojęcia. Ja lubię uwydatniać swoją sylwetkę, mój ukochany też lubi gdy ubieram się kobieco. Poza tym parzenie się przy 30 stopniach w dżinsach jest nieprzyjemne. A tak to spódniczka, japoneczki i można brykać i brykać:))) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet, Ty masz jednak nie po kolei;) Dzisiaj byłam na wydziale, w BUWie, no i po prostu nie rozumiem, o czym Ty tutaj piszesz! Wszędzie pełno gołych nóg, pleców, cycków, laski takie, z esię oglądałam co chwilę. Dziewczyny super poubierane, niektóre gorzej, ale coś odkryte miała praktycznie każda, super nogi latały po ulicach, naprawdę... Aż się nabawiłam kompleksów i w kieckach już nie chodzę:o Zresztą w ogóle w niczym, bo ani nóg ani tym bardziej nic innego nie mam ładnego:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desko : No tak myślałem ze nie wszedzie zapanowała moda na ubiór równie konserwatywny jak 40 lat temu. ;-) BUW - nic mi to nie mówi. Hmm ? ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jak tyś studiował facet
:O BUW- Biblioteka Uniwersytetu Warszawskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem z Warszawy. Choć we Wrocławiu też by skrót pasował. Ale ja i tak wszystko miałem w wydziałowej (nawet temat pracy mgr. dobrałem pod dostępność materiałów na miejscu. Jestem pragmatyczny ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×