Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość goraca asdf

w co ubrac noworodka na spacer w taki gorac?

Polecane posty

Gość goraca asdf

kompletnie nie wiem jak mam ubierac swoje baby w taki cieply dzien, coreczka ma 2,5 tg i chcialam dzis wyjsc z nia na spacer. Czy mam zalozyc 2 czapeczki?? Czy wystarczy jedna taka po kapieli cieniutka? czy owijac kocykiem? A moze wystarczy jakis cienki kocyk, cienka czapeczka i zwykly pajacyk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ubierz maluszkowi tylko jedną warstwę więcej niż masz na sobie a czapeczkę tylko jedną cieniutką.Nie przegrzewaj dzieciątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz przykryć jedynie pieluszką tetrową,będzie dziecku przyjemniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak kk
Owiń kocykiem, a najlepiej dwoma i koniecznie dwie czapki. Masakra.. Ludzie czy Wy czasem myślicie??? Sama ubierz polar i uszankę i wyjdź se połaź. Zobaczymy czy dalej będziesz miała wątliowości jak dziecko ubiera.\c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie kocyk
najlepiej to taki pajacyk w krótkim rekawem i nogawkami i pieluszka do przykrycia albo jakas poszewka bawełniana,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie kocyk
i oczywiscie jedna czapeczka lekka bawełniana przewiewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie
ja na taki gorac to bym w ogole nie brala-dopiero w godzinach popołudniowch-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno nie kocyk
no to na pewno, ale moze ona musi wyjsc gdzies i nie ma innej mozliwości, chociaż moze rzeczywiście jak pyta o kocyk i 2 czapeczki to albo podpuszcza nas albo jest szjbuską- bez obrazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bawelniane body i tyle. Jesli nie body to bluzeczka z krotkim rekawkiem i krotkie spodenki. Nie zakladaj czapki...maluch bedzie sie pocil. NIe zapomnij natomiast o dobrym sunblokerze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o rety kocyk na 30 st.
Chyba podpuszcza... Ale jak jest zielona to podpowiadam cienkie body z krótkim rękawem, pajacyk, cieniutka czapeczka (jedna :-) ) wszystko bawełniane i przewiewne. Ewetualnie pieluszka flanelowa do przykrycia. kocykom mówimy nie!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunbloker
ja nie mogę czego to ludzie do naszego słownika nie wprowadzą????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czapeczka musi być
nawet dwulatkom się zakłada, od słońca i wiatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdecydowanie za malo
2 czapeczki? No co Ty zwariowalas? W taki upal to ze 4 zaloz dziecku. A kocy to dobry pomysl, ale przedtem przykryj jesczze dziecko kolderka. Co by mu za zimno przez przypadek nie bylo. Sama tez nie zapomnij o kurtce, rekawiczkach, szaliku i czapce. Wiesz teraz taka pogoda, ze latwo sie zaziebic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nie możecie
Biorą się za robienie dzieci a takie nierozgarnięte :o Nawet nie wie jak własne dziecko ubrać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się tymi atakami oburzonych matek :D Mój synek ma 4,5 miesiąca i dziś ubrałam go tylko w body. Starszy , który urodził sie latem, od początku wychodził w samej koszulce i pieluszce bez żadnych czapek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie zapomniij o sunglasses

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wy jestescie madrzy(chodzi o krytyke)ja mam juz rocznego syneczka ale ja tez milam problem z ubraniem go na spacerek jak byl taki maltki nie wiedzialam jak konkretnie tzn.czy czapeczka musi byc czy nie i czy krotki rekawek to jest malenstwo.Ja bym radzila cieniutka bardzo cieniutka czapeczke mozesz nawet jej nie zawiazyc, i jakies body na krotki rekawek i leciutko okryc pieluszka jak zobaczysz ze jest mu za oraco to odkryjesz pielusze i juz. pozdwaim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama fasolki popieram :D W czapce dziecko bedzie sie tylko pocic. Co do ochrony przed sloncem i wiatrem...takie maluchy nie powinny byc w ogole wystawiane na slonce. wiec jak spacer to w cieniu i wym wypadku wozek jest dostaeczna ochrona przed sloncem. Widze, ze niektorych swiecie oburzylo uzycie slowa sunblocker...wiec sie poprawiam: krem z wysoim filtrem...najlepiej 60 lub 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jeszcze pieluszka tetrowa do przykrycia. I weź coś z rękawkiem do torby albo wyściel wózek kocykiem. Jak pójdziesz gdzieś dalej a pogoda się zmieni, wycągniesz kocyk. Ja się raz tak wybrałam na daleki spacer, przyszła burza, przeczekałam w sklepie, ale potem wracałam z 2 miesięcznym maluchem w samym body w baaardzo rześkim powietrzu. Zmarzł ale nic mu nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japa fapa
No i w co ubrałas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy bylo upalnie ubieralam moja coreczke w body ,nie zakladalam czapeczki gdyz w glebokim wozku tak czy inaczej brakuje powietrza,przykrywalam pieluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko a mi pediatra powiedziala ze czapeczke koniecznie trzeba, zeby chronic ciemiaczko, wspomniala o jakiejs z batystu ale nie moge takiej w sklepach znalezc ;/ i wez tu czlowieku badz madry ;/ zakladac czapeczke czy nie zakladac...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
dzisiaj była u mnie połozna bo ma córe 4 tyg,i powiedział mi zebym nie zakładała małej jeszcze krótkiego rekawka tylko cienką koszulke z dł i cienkie spodenki,a czapeczka to zdecydowanie jedna cieniutka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia bartusia
a co to "gorac"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no mi też połozna mówiła że czapeczka to konieczna nawet do drugiego roku życia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ubieraj dziecko odpowiednio do temp . Sama chodzisz w taki upał w długim rękawie i grubych spodniach? Zawsze gdyby zaczoł np wiac zimnejszy wiaterek miej ze sobą cieniutkie płucienko albo cieniutki kocyk czy pieluszke tetrową żeby okryć maluszka. I jeszce BARDZO WAŻNA RZECZ nie wystawiaj dziecka bezpośrednio na słońce!!!! Zakryj daszek w wózku. Maluszek a tym bardziej noworodek nie może być wystawiony na bezpośrednie słońce w taka gorączkę. Często widzę jak mamy tak robią . Prażą te dzieciaczki strasznie. A kiedy pytam dlaczego tak robią to odpowiadają że dla witaminy d3 ! głupota całkowita :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co Was tak dziwi
Dlaczego czapeczka kojarzy Wam się z ciepłą, zimową czapką z wełny? Nie mówimy tutaj o grubej czapie, ale o przewiewnej bawełnianej czapeczce, którą każde dziecko mieć powinno. Ja w takim upale chodzę w przewiewnym materiałowym kapeluszu, bo momentalnie miałabym migrenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrri
w taki gorac? moze mi ktos rozszyfrowac to sformułowanie? w jakim to jezyku jest napisane i co to oznacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkarrolcia
Tak dla wyjaśnienia to 'gorac' oznacza GORĄC.......a ja swoje dziecko w upalne dni ubierałam w body, czapeczkę, cieniutkie skarpetki i przykrywałam pieluszką. A w torbie ciągle nosiłam:pieluszkę, chusteczki, butelkę z rumiankiem i kocyk. Kto mnie popiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała stoki
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×