Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnaaaaja

porod-gin

Polecane posty

Gość smutnaaaaja

czesc! Niedawno dowiedzialam sie ze jestem w ciązy, totalna załamka mam nie całe 17 lat :( chlopak mnie nie rzucil wspiera mnie itd. mamie powiem jak juz skoncze pierwszą klase. Czyli pod koniec czerwca. No i tutaj moj epytanie mamy isc do lekarza w piątek ... no i chce zapytac co na pierwszej wizycie lekarz będzie robił? Jak sprawdzi który to dzien itd. i jeśli bedzie robione usg to trzeba zapłacic za nie ? Nie bedzie w liczone w cenę wizyty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głowa do góry :) Na pierwszej wizycie gin potwierdzi ciąże zbada piersi i zrobi usg o ile nie będzie za wcześnie, założy karte ciąży. Mój robił w cenie wizyty usg. Dowiedz sie czy tamten też tak robi żebyś sie nie wkopała w niepotrzebne koszty :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha ha ha ha ha ha hi
Jeżeli pójdziesz do poradni to niby za co masz płacić?Lekarz zbada Ci ę ginekologicznie i spyta kiedy miałaś ostatnią miesiączke.Z tego wyliczy który to tydzien.Jeżeli jesteś w ok 2 tyg ciazy to jeszcze nic nie zobaczy i zaprosi Cie na wizyte za 2 lub 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest jeszcze możliwość, że nie przyjmie Cię na wizytę bo będzie strajkować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaja
mam zamiar iść do prywatnego gina taki raczej nie bedzie strajkował:D jeju oprócz tego ze jestem załamana niewiem co ze sobą zrobić to martwie sie bo strasznie brzuszek mnei boli i niewiem czy to normalne czy cos zlego sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ha ha ha ha ha ha ha hi
raczej normalne na początku.A płacąc za wizyte (jeżeli lekarz ma w gabinecie usg) to jest już ono wliczone w cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaja
ale bedzie trzeba siadac na fotelu i czy bedzie zaglądał tam no wiecei gdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaja
chodzxi o fotel ginekologiczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnaaaaja
powie ktos bo tego najbardziej sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tez na 1 wizyte poszlam prywatnie najpierw rozmawialam z ginem , pytal sie o termin ostatniej miesiaczki, wyliczyl na podstawie tego ktory to powinien byc tydzien ciazy zaprosil mnie na fotel powiedzial ze szyjka rozpulchniona ladnie, a to swiadczy miedzy innymi o ciazy badanie nie bolalo, pozniej na lezanke i usg, widzilam malutka kropeczke dostalam 3 zdjecia, skierowanie na badania i tu jezeli idziesz prywatnie musisz za nie zaplacic z wlasnej kieszeni, mi lacznie z tokso wyszlo ok 85 zl ... pytal sie czy prywatnie ma mi zalozyc karte ciazy czy przejde sie panstwowo (wczesniej chodzilam do niego panstwowo) powiedzialam ze przyjde panstwowo i tam umowil mnie na koniec 8 tygodnia, wtedy tez zalozono mi karte ciazy a takie pobolewania, klocie sa normalne wez no-spe , mozesz 3xdzinnie-mi gin wlasnie ja polecil trzymaj sie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
jak możesz jej polecać jakiekolwiek leki?Jestes jej lekarzem?To że można brać no spe w ciązy nie świadczy o tym że ona tego potrzebuje.Wszelkie branie leków w ciąży trzeba skonsultować z lekarzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczek
do autorki, masz niecałe 17 lat? no to gratuluję ale nie zazdroszczę. Jak zrobić dzidziusia wiedziałaś, ale jak wygląda wizyta u ginekologa to już nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufliczek..ja myślę, że to wina rodziców (matki) a nie autorki. Wiem, że i ja i każda matka dziewczyny powinna w porę porozmawiać, iść na pierwszą wizytę u lekarza itp. Ale prawie każda matka myśli, że jej córki to nie dotyczy:P Moja się zreflektowała jak miałam przeszło 19 lat, nie wiem o czym myślała jak mój chłopak u mnie regularnie na noc zostawał. Jak zapytała czy i kiedy mamy zamiar (no, może nie dokładnie tak) to jedyne co mogłam jej powiedzieć, to to, żeby się już nie fatygowała:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×