Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nescafe

ZMYWARKA

Polecane posty

Muszę pilnie kupić zmywarkę. Mam na to 2.000 zł. Oczywiście miło byłoby gdyby coś z tego zostało na tabletki do niej:)Ma być duża (chyba 60 cm), absolutnie nie stalowa, raczej biała wolnostojąca. Nie wiem, co jeszcze jest ważne przy zmywarkach, widziałam jakieś elektroniczne wyświetlacze itd. Ale nie znam się na tym. Proszę o radę czym się kierowac, ewentualnie jeśli macie zmywarkę i jesteście zadowoleni napiszcie jaki to model. Do tej pory myślałam o Boshu lub Siemensie.Czekam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kieruj sie zuzyciem pradu i wody oraz mozliwymi programami zmywania - sama ocen, jakich potrzebujesz; sporo taniej niz w tradycyjnych sklepach zaplacisz w necie, a ceny porownaj sobie np w ceneo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezpiecznie jest kupować w necie?sprzęt za 2000 zł?Nigdy nie kupowałam, czy ktoś moze mi polecić jakiś dobry sklep internetowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup bez bajerów i elektroniki:) najprostsza bedziesz zadowolona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezmywająca
Ajjjj, napisałam się i wszystko poooooszło :( No to jeszcze raz: Ja mam zmywarke Indesit, jestem zadowolona, ale absolutnie nie dykskredytuje to innych marek wg mnie :) Przy zakupie zwracalam uwage na 3 rzeczy- klase energooszczednosci, wodooszczednosci i klasy mycia (kupilam AAA) Sklepy internetowe - bezpieczne :) nie masz sie czego obawiac, o ile oczywiscie jest to sklep internetowy :) kupujesz tam na 'normalnych' warunkach, z gwarancją, dostawa do domu. I prawdą jest, że ceny są o wieeeeeeeeele niższe, niż w 'normalnych' sklepach. Jaki sklep? - bez znaczenia. Wpisz w google zmywarka, wyswietla Ci sie strony owych sklepow - wybierz sobie pod kątem ceny - ceny nieco się różnią od siebie w tych sklepach. Ja kupiłam przez internet, ale nie pamiętam w jakim sklepie - bynajmniej, wszystko było ok :) - z resztą masę rzeczy kupuje w sklepach internetowych. Aquasensor - czujnik, mierzący poziom czystości wody, jeśli woda jest brudna, myje dalej, bo to oznacza, że naczynia nie sa umyte, jeśli nie jest brudna, zmniejsza ilość poboru wody - sprzyja oszczędności wody podczas mycia. Aczkolwiek, ja czujnika aquasensor nie mam i nie jest mi z tym źle :) Elektroniczne wyświetlacze - bez znaczenia dla jakości mycia :) Mam elektroniczny wyświetlacz i po roku chyba zaczął trochę szwankować - znikała czasem jakaś kreseczka w numerku, ale ma się to nijak do zmywania. Plus chyba tylko taki, że pokazuje Ci migając, jak skończy się sól, czy nabłyszczacz (dodaje raz na długi czas, tylko tabletke wkładam do każdego mycia), pokazuje Ci też etap mycia (czy mycie, czy płukanie, czy suszenie) i czas do końca programu. Sama zdecyduj, czy chcesz taki bajerek, czy nie :) Na to kupując drugą zmywarkę nie zwracałabym uwagi już. Za 2 tys powinnas kupic calkiem fajna zmywarke. Jesli chodzi o tabletki, nabłyszczacz i sól (ja używam wszystkiego, mimo, że tabletki kupuje 4w1 lub 5w1) - kupuje wszystko na allegro, od jednego, sprawdzonego użytkownika. Wszystkie produkty ma z Niemiec, są dobrej jakości, w dużych opakowaniach i duuuużo taniej, niż w sklepach. Podliczając cenę, weź także pod uwagę koszt montażu, nie pamiętam dokładnie, mnie montaż kosztował ok 100pln chyba - głowy nie daję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie umiem tego zniesc
A moge zapytać ile płacicie za wodę mając zmywarkę? Ot tak z ciekawości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezmywająca
Nie umiem odpowiedziec :) Nie pamietam jaka kwote mam wpisana na stale w czynsz. Bynajmniej - nie mialam zmywarki, doplacalismy regularnie do wody - ciagle zuzuwalismy wiecej. Mam zmywarke - mam zwrot za wode, moze nie jakis kosmicznie duzy, ale jest :) Pewnikiem jest, ze na wodzie oszczedzamy na pewno. Nie jestesmy w stanie umyc ilosci naczyn mieszczacej sie w zmywarce w takiej ilosci wody, jak zmywarka - gwarantuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie umiem tego zniesc
Poważnie? Zawsze myślalam, ze zużycie wody przez zmywarkę jest ogromne i rachunki za wodę niebotyczne. Ale na to wychodzi, ze jest to tańsze... Ile osób liczy Twoja rodzina i jak częśto zmywasz w zmywarce?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmywarka kilkadziesiat talerzy, szklanek i sztućców, ktorych chyba nikt nie lubi myć jest w stanie umyć w 14-16 litrach wody. REWELACYJNY wynalzaek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezmywająca
3 osobowa rodzina, zmywarka z tych mniejszych, myjemy albo codziennie, albo raz na dwa dni, w zaleznosci od okolicznosci :) Naprawde daje Ci gwarantowane slowo honoru :) ze z wodą przyoszczedzisz - nie ma innej opcji - zwlaszcza, jesli zmywarka wodooszczedna (klasa A). Fizycznie niemozliwe zuzyc tyle wody co maszyna i umyc do czysta :) Mozeszjednak doliczyc koszt pradu - wody zuzywasz mniej, ale za to prad szarpiesz...ale przyznam, ze nie zauwazylam specjalnego skoku w rachunkach za prad od czasu zmywarki. z calego serca polecam :) ja juz nie umialabym bez niej zyc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzięki dzięki
Ale super :D nie lubię zmywać i jak już zamieszkam z narzeczonym to to będzie mój pierwszy zakup :D dziękuję za odpowiedzi :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezmywająca
nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może polecicie mi jakąś konkretną markę, model?Albo odradzicie czego na peno nie kupować...Jesem zielona w temacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boch czy Siemesns???. Zdecydowałam się na dwa podobne modele. Nie wiem tylko, która firma lepsza, ma ktoś doświadczenie w tej kwestii? Proszę o pomoc. Czy duż ajest różnica między 54 a 52 decybele? Co lepsze, funkcja Half Load czy Skłądane pólki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba szukac tak
ja wole skaldane polki bo zawsze moge wrucic wszystkei plastikowe czesci z lodowki i tez sie super zmyja (antybakteryjnie ) a polowa ladowania to dno, bo pradu idzie w zasadzie tyle sama, zbyt mala ta roznica w zuzyciu wody i prad, aby sie to oplacalo :/ najekonomiczniej zawsze zmywac pelna :) a im mniej decybeli tym lepiej , no i najbezpieczniej bez cyfrowego wysiwtlacza, bo te psuja sie jak glupie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak sa pólki nie składane to się nie zmieszcza półki z lodówki? Proszęo bliższe informacje, bo nie mogę sobie tego wyobrazić... Muszę jutro zamówić, więc bardzo proszę o rady. A czy wskaźnik przebiegu programu jest ważny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba szukac tak
ja mam Boscha i wyjmuje gorna czesc, zeby wymyc wszystkie czesc, bo inaczej polki polozone pionowo na dole nie pasuja i blokuja ruch tego wahadelka co rozprowadze wode z proszkiem do mycia.. co do porgramatora z przebiegiem to juz tylko bajer, bo mozesz wyczytac ile trwa program, czyli ile myje, plucze , nablyszcza i suszy w instrukcji i chyba to tylko po jak chcesz w trakcie mycia cos dorzucic ( to jest mozliwe), zeby sie orientowac na jakim etapie jest program..wiem od znajomego, ze te wszystkie wyswietlacze cyrowe psuja sie jak oszalale i ich wymiana duzo kosztuje, bo sama czesc jest droga :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba szukac tak
ja mam zmywarke za 1500 zl i jestem zadowolona, szkoda wydawac tyle kasy na bajery, bo to urzadzenie ma tylko MYC!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba szukac tak
porownuj dobrze ile pradu i wody bierze najekonomicziejszy program, bo w skali roku to sie ladnie sumuje :) do tego lepiej zainwestowac w wieksza o szerokosci 60 cm, bo one sa bardziej "niezniszczalne" jako, ze juz planowane i produkowane" na rodzinne" do tego lepsza marka i wiecej gwarancji jest najwazniejsze.. od razu kup tez sol, proszek i nablyszczacz moze byc z Lidla te wypadaja w niemieckich testach kosumenckich b.dobrze, a Ferrari wsrod srodkow do mycia to SOMAT praktycznie nie do kupienia w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba szukac tak
z ta jakoscia calgonitu to bajka, bo juz dawno polegl 2:0 z Somatem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba szukac tak
a i nie zapomnij takiej czesci tzw. adaptera do zmywarki, bo ja trzeba kupic osobno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezmywająca
a ja uzywam calgonitu, ale niemieckiego (z allegro :) http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=4598449) - i tabletek i soli i nablyszczacza. Somatu nie uzywalam - nie krytykuje :) A co to jest adapter do zmywarki? Nie slyszalam o czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nescafe, zakupy w necie są bezpieczne bo 1. przesyłkę kurierską rozpakowujesz przy kurierze i w przypadku uszkodzenia mechanicznego odsyłasz bez problemu 2. mozesz płacić przy odbiorze 3. ceny sa zdecydowanie niższe niz w tradycyjnych sklepach Własnie kupiłam tak lodówke za 2300 zl, przerobiłam tez zwrot do sprzedawcy bez ponoszenia dodatkowych kosztow. Wazne tylko zebys wybrala sklep z duza iloscia pozytywnych komentarzy A zmywarki dobre są z Boscha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nescafe daj znac
na jaki model sie zdecydowałas, dlaczego na taki i napisz po kilu dniach wrazenia. ja tez jestem w tym temacie zielona i chetnie posłucham Twoich spostrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od trzech lat uzywam aristona - jestem bardzo zadowolona zuzycie wody zimnej w kuchni spadło do 2 m poprzednio było około 5 . Przedtem uzywałam jej dla 3-osobowej rodziny obecnie dla 2 osobowej . Po przetestowaniu róznych środków do zmywarek uzywam serii W-5 , w mojej zmywarce szczegolnie sprawdza sie gruba sól a taka własnie jest sól W-5. dla mnie zakup zmywarki był wybawieniem - nie znosiłam zmywania naczyń a brudne kubki w zlewie doprowadzały mnie do szału teraz nie ma brudnych naczyn walających sie w zlewie - zmywam z zalezności od potrzeb najczesciej co dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jaa
zmywarka to rewelacyjna sprawa :D :D nie wiem jak przedtem umiałam bez niej żyć ;) przy wyborze zmywarki oprócz oczywiście klasy AAA i zabezpieczeń był ważny wyświetlacz elektroniczny który pokazuje ile czasu trwa dany program i między bajki wkładam "fakt" że często się psują te wyświetlacze (dziwne że zawsze mi mówią to osoby które go nie mają), dla mnie jest bardzo przydatny bo nie wyjdę z domu jeżeli nie zakręcę wody półki składane też są baardzo przydatne, ponieważ lepiej można zagospodarować przestrzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plissss
po około pól roku mycia w zmywarce moje naczynia z duralexu zrobiły się "tęczowe" ktoś wie dlaczego i co jest tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×