Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nescafe

ZMYWARKA

Polecane posty

Gość ja mam elektroluxa..
ja mam electroluxa jest beznadziejna a kosztowala nie mało.. w zasadzie to wszystko trzeba by po niej poprawiac a juz sztucce to w szczególności. rodzice maja amice i jest lux... tak ze nie mysl ze jak kupisz lepsza marke to bedzie lepiej zmywac nigdy nic nie wiadomo.. znam strone www.zadowolenie.pl kupowalam tam kilka rzeczy bo sa duzo tansze niz w sklepie za to zawsze wczesniej chodze po sklepach rozmawiam i wypytuje o szczegoly.. dopiero pozniej zamawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam siemensa se 25ea35eu. jestem zachwycona. niektórych naczyń nie poznaje po wyjęciu. Nie przypuszczałam, ze mogą być takie czytse. w rękach nigdy nie osiągnie się takiego efektu, a jeszcze do tego te miekkie paznokcie. Ja swoją kupiłam w sklepie Video3000 we Wrocławiu. Ceny do negocjacji, ja polecam osobiście. Była tego samego dnia, obsługa super miła. i bez problemów. A jaki relaks teraz...Ech. Mam funkcję Half load, co dla mnie ejst ważne, wskaźnik przeboegu programów i temperaturę 70 stopni - polecam tą zmywarkę, naprawdę. Używam do niej Somatu, macie inne typy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nikt nie wie
co jest przyczyną "tęczowych" naczyń????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajcik
teczowe naczynia...hmmm..nie wiem, ale podejrzewam, ze po prostu naczynia z duralexu produkowane byly kiedys, kiedy zmywarki nie byly na porzadku dziennym w domach, byc moze po prostu na dluzsza mete nie nadaja sie do zmywarek - ale to jedynie spekulacje i podejrzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie a czy zmywarka
radzi sobie z osadem z herbaty w kubkach, pytam bo jeszcze zmywarki nie mam ale jak zmywam recznie to ten osad trzeba dosyc mocno trzec czyms ostrym ( mówie o osadzie 1,2 dniowym) nie wiem moze to wina wody w moim miescie ale wystarczy żeby herbata stała w kubku 2-3 godz i już osad jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozkapryszona zonka zuczka
zero osadu, zero zaciekow i polerowania szkla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klientka częsta
KOCHAM moją zmywarkę - nie wyobrażam sobie kuchni bez zmywarki obecnie...Polecam tabletki i cały sprzęt chemiczny z Lidla - tani ale baaaardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fish
electrolux, bosch, siemens, AEG Tylko te, sam mam electroluxa do 2kzł polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awerty
Po holere kupujesz idotko z niemiec powinac wsię leczyć @@!@!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny uzywam zmywarki od 15 lat i powiem wam pare rzeczy -tęczowe naczynia - za dużo nabłyszczacza, zmniejsz sobie to, tam gdzie wlewasz powinno byc pokrętło, którym zmniejsza sie podawanie nabłyszczacza - sól jest niepotrzebna jesli woda jest w miarę miekka - czyli około do 7 czegoś tam (nie pamiętam) wystarczy zadzwonić do wodociągów i zapytać -mam Siemensa - nie pamiętam numeru - jest super - 60 cm, do zabudowy, aquastop - czyli gdy jest awaria to woda sie nam wyleje poza zmywarkę, a nie jakies sprawdzanie czy naczynia sa czyste :P jak ktos tam pisał, bez zbędnych programów typu mycie kryształów czy różne temperatury wody - ma 3 programy, w tym jeden Eco, na którym cały czas myje - tabletki do zmywarki - W-5 z Lidla, najlepsze i najtańsze - zmywarka ma być cicha, nie kupujcie małych 45, bo są do niczego. no i szczerze nie wyobrażam sobie mycia wszystkiego w zlewie - zmywarka to juz nałog :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziękuję
za odpowiedź co do tęczowych naczyń - zmniejszyłam :), mam nadzieję, że to zejdzie używam soli, nabłyszczacza i tabletek z calgonitu te Lidla naprawdę są godne polecenia? zmywarkę mam od roku i nie wyobrażam sobie życia bez niej - to naprawdę nałóg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do etrala
przez 15 lat musiałaś wypróbować wiele środków do zmywarek, które wg Ciebie się sprawdziły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poskutkuje napewno z tym zmniejszeniem ilości nabłyszczacza :) jeśli by zaczęło delikatnie rysowac naczynia to wtedy musisz zwiększyć na tym samym podajniku - zazwyczaj widac to na szklankach. Jesli chodzi o środki, to jak pisałam używam tabletek W-5, są naprawde super, nabłyszczacz zawsze miałam Calgonit, - on sie wolno zużywa, więc nie robi mi już różnicy cena, ale musze też sprawdzić te lidlowskie, soli nie używam, bo mamy miękką wodę. Ostatnio kupiłam tabletki Ludwik, nie widze róznicy w jakości. Dziewczyny myjcie też filtry - mówię to oczywiście do tych , które maja zmywarke od niedawna i o tym nie wiedzą...filtr znajduje się na dole zmywarki, trzeba go okręcić i dokładnie wyczyścić wszystkie części, to tam zostają wszystkie resztki, jakie przeoczycie przy wkładaniu naczyć, może sie on zapchać i albo zostawiać brudne naczynia, albo zapchac zmywarke i wylac wode na kuchnię - możliwe tylko w zmywarkach bez aquastop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominaram
Ja mam białą 60 cm Boscha z Media Expert. Kosztowala 1700 zł, ale wzielam na raty, takze nie odczulam tego specjalnie w portfelu. Imho jest swietna:) Zużywa niewiele wody i energii no i bardzo cichutko chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lodowa0987
w media expert mozna sobie na raty wziac bosha, oni mają najlepsze zmywarki wiec polecam. a i raty dosc uczciwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile Cię wyszły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zauwa
No wiesz to ciężko powiedzieć, bo możesz sobie rozłożyć na ile chcesz więc ile ją wyszło nie będzie bardzo miarodajne dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nich na stronie możesz wyliczyć ile Cię wyjdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej przez neta kupić, zobacz na BOSCH SPV 43M20EU, w sferisie mają za 1200 zł, super model. Sama mam ją od roku i jeszcze nigdy nie zawiodła. W lokalnych sklepach nie warto kupować, lepiej przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara_L
ja wlasnie w media expert placilam stowke miesiecznie przez rok, wiec bez nadwyrezania portfela. tez bosch oczywiscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igła_ana
ja zawsze sobie na stronie media expert wyliczam i jest precyzyjny kosztorys...to wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiora
kucola W sferisie maja bardzo często raty 0%:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka zosia
Za mniej niż 2 tys kupisz teraz w promocji zmywarkę na media expert :) i jeszcze dokładają zapas Finish Quantum na rok czasu więc na prawdę fajna oferta. My z mężem dziś zamówiliśmy przez internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×