Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Iza..

Co sądzicie i pasie poporodowym????

Polecane posty

Gość Iza..

Czy prawdą jest , ze wiecej szkodzi a nie pomaga?Czy wrecz przeciwnie-dzieki niemu macica szybciej sie obkurcza?Jak to wygladalo u Was, co robilyscie aby brzuch w ciągu powiedzmy 4 m-cy byl płaski???Czy to w ogole mozliwe??Jak szybko po porodzie mozna zacząć nosić pas?? Dziekuje za odpowiedz,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak kupowałam pas po pierwszym dziecku, miało pół roku. W aptece powiedzieli, że w sumie to już za późno. W sumie to nie wiem czy są z niego jakieś korzyści poza \"doraźnym\" tzn fajnie spłaszcza brzuch tuż po porodzie:P. Mam pas \"Pani Teresa\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak spłaszcza tylko wizualnie, czy po jakims czasie faktycznie skóra jest mnie rozciagnieta i brzuch płaski czy noszenie tego pasa jest komfortowe nosisz go w dzien i w nocy bez przerwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ratujcie
Nosze go w ciągu dnia,daje efekty po ok 3 miesiacach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm..ja mam dopasowany rozmiar i żadnego dyskomfortu nie czuję. Nie mogę stwierdzić jaka jest jego skuteczność, bo cały czas ćwiczę, więc trudno mi powiedzieć ile % to zasługa pasa. Ale w tym najgorszym momencie;) spłaszcza brzuch;) Nie spałabym jednak w tym. Tak samo jak w biustonoszu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lecie odpada...
jest elastyczny,a co za tym idzie ma sztuczne włókna dzieki którym ugotujecie się jak w rosole w upały....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×