Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adam1977

włosy dla chorych na raka

Polecane posty

Gość Edzia1167..
HEJ, mam pytanie-jaka jest minimalna długość włosów tóre by się przydały?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm...No wiesz, im dłuższe tym lepsze. W stanach dziewczyny prześcigają się w tym która odda dłuższy kucyk czy warkocz na cele charytatywne.Robią sobie zdjęcia, nagrywają filmy, które później trafiają do internetu. Ale wracając do Twojego pytania , myślę że minimalna długość to jakieś 35, 40 centymetrów.Po zrobieniu peruki długość włosów jest krótsza (kilka cm. znika mocując włosy żeby całość się trzymała) Z drugiej strony jak dziewczyna poświęci np.80cm ,wyjdą z tego dwie peruki dla chorych dzieciaków. Dzięki za zainteresowanie moim topikiem. Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edzia1167..
Tak dlugich włosów to nie mam;( ale ze 35 cm to może by było, więc jakby coś ruszyło z tą fundacją to informuj o tym. Trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie! Cieszę się! Na pewno dam znać (chciałbym całemu światu zakomunikować o sukcesie fundacji, ale muszę poczekać). Pozdrawiam. Adam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomysl jest super. teraz tylko czekac az ruszy fundacje, napewno zglosi sie wiele kobiet;) teraz pasuje troche wlosy zapuscic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwozdzik
troszkę póżno, patrząc po dacie ale ja mogę oddać włosy :) nie będzie ich dużo ale z 35cm może będzie :) jaby coś ruszyło proszę o kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cr4sh3r
hmmm... a może w związku z trudnościami wiążącymi się z założeniem fundacji, warto zgłosić się do jakiejś już istniejącej w Polsce z pomysłem o poszerzenie jej działalności o tego typu działanie i samemu zgłosić się tam jako wolontariusz, też bardzo chciałbym, żeby coś tego typu u nas powstało, bo sam zapuszczam włosy, aby oddać je na rzecz takiej organizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cr4sh3r,szukam takiej fundacji. Dowiadywałem się już w kilku, ale oni liczą wyłącznie na kasę.Trochę to dziwne, bo przecież powinna się liczyć każda pomoc, a nie tylko kasa. No ale nic to.Mam nadzieję że niedługo trafię na jakąś uczciwą fundację dla której liczy się pomoc potrzebującym, a nie wyłącznie kasa. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandraaa
jaka musi byc minimalna długoś włosów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super postawa
Temat stary, ale warto podbić, bo godny uwagi i może kogoś zachęci do takiej postawy. :) Ja niestety nie mam możliwości oddania włosów, ale staram się pomagać w inny sposób. Mianowicie - często wspieram Fundację Szlachetny Gest. Jej podopieczni potrzebują pomocy, więc zapraszam do włączenia się http://szlachetnygest.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×