Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość puk puk jest tu ktoś

PORÓD A OWŁOSIENIE - WSTYDZĘ SIE

Polecane posty

Gość puk puk jest tu ktoś

Drogie mamusie, wielkimi krokami zbliża sie termin porodu. A ja coraz bardziej się boję. A raczej wstydze. mam dość bujne owłosienie, zarówno nóg ale także bikini, odbyt i wogóle całe krocze. Przed każdą wizytą u gina depiluję się kremem (odbyt, bikini i troszkę pipkę - ale nigdy nie gole się na "łyso"), nogi zgalam maszynką. wszystko jest ok. ale tylko ze dwa dni, potem pojawiają się krostki, włoski szybko odrastają, kłują, krostki bardzo nie ładnie wygladają. Boję się że podczas porodu spalę się ze wstydu jak nie zdąże się ogolić, albo nawyskakuje mi tych wstretnych, czerwonych krost. Co lekarz na to powie? Czy on zwraca na to uwagę? Czy wy też miałyście taki problem? Jak sobie poradziłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj spokój
jak sie nie zdążysz wygolić to cie miła pani wygoli a także strzeli lewatywke i uwierz mi że to nie jest największy problem, ze mna na porodówce leżały jeszcze dwie kobity i obie odmówiły lewatywki a potem....zafajdoliły całe łóżka lekarz nie będize patrzył na twoje bujne owłosienie tylko na to aby poród odebrać a jak sie wstydzisz to poproś przyjaciółkę niech ci te nogi wydepiluje, może zgodzi ci pomóc także w sprawie bikini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puk puk jest tu ktoś
w szpitalu w którym będę rodzic nie robią lewatywy i nie golą standardowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikolieea
to nie lepiej poprosić męża zamiast przyjaciołki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boing0000000
jak rodziłam to miałam odrost i tu i tu, i nikomu to nie przeszkadzało Poza tym nie miałam nawet czasu zeby sie przez to wstydzićbo przecież rodziłam. Nie ma sie czym martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem jak można się męża wstydzić:) Mój to zawsze robi z miłą chęcią. I zawsze mam \"elegantkę\". Do porodu tez mnie wystroi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakak
mam ten sam problem i polecam zdecydowanie depilator. Odrasta dużo wolniej. Boli - pierwszy raz, potem już nie. Albo wosk. W kazdym razie wyrywanie z cebulką, a nie (boże broń! - golenie) albo depilacja kremem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie lepiej pilnować tego na bieżąco? chyba łatwiej tego upilnować niż potem cierpieć katusze z zażenowania;) Co do lewatywy to też bym nie chciała rodzić bez. Wolę spokojnie się wypróżnić w kiblu niż potem śmierdzieć na porodówce, kiedy człowiek nad zwieraczami nie panuje :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arabuska------> nawet nie wiesz jaki to problem wydepilować się tuż przed porodem gdzy brzuch jest już bardzo nisko...ciężko buty zawiązać a co dopiero depilacja...musi być pomoc osoby drugiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podgolilam sie sama (zreszta robie to codziennie juz z przyzwyczajenia) brzuszek mi przy tym nie przeszkadzal, wiec z owlosieniem nie bylo problemu. apoza tym to mysle ze nikt nie bedzie na to zwracal uwagi, zbyt bujne owlosienie zgoli polozna-one to robia na codzien i takie rzeczy ich nie wzruszaja, w koncu same sa kobietami! Lewatywy tez nie mialam (nie zdazyli mi zrobic) i nic sie nie stalo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ależ macie problemy
ludzie!!! mamy XXI wiek!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosienia się wstydzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owłosienia się wstydzisz
Bardziej krępujące byłoby zrobienie k*p* na leżankę, nie uważasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o czym wy dziewczyny piszecie
ja wam powiem tak ze miałam operację a owłosnienie mam dośc geste i zaczyna odrastac tego samego dnia wieczorem! i co ja miałam powiedziec jak tydzien po operacji w szpitalu nie mogłam sie ruszać a przed lekarzem pokazac sie w bieliznie... byłam prawie jak małpa a on nawet nie zrobił wielkich oczu jak zdejmował opatrunki i szwy! nie wspomne jak wyglodało bikini:-( wiec dla lekarza to zaden problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×