Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak to nie zart moja droga

pozdro dla pozdro600

Polecane posty

Gość gość
Łeee rety...co za pamiec:D Kojarze kurczaka, no ba!!! Jak powiedziałam tak zrobiłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
R_C---> ilekroć widze Twoj nick myśle o obwodach elektrycznych. Takie zboczenie zawodowe...ale pewnie nie to miałaś na myśli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak dokładnie to nie pamietam:D. Znając zycie pewnie coś schrzaniłam pare razy po drodze:DJutro za to będzie gulasz po węgiersku wg oryginalnego tajnego przepisu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D:D::D:DPrzestan bo sie zrobie czerwona, a to nie twarzowe zważywszy, że mam różowy szlafrok:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubie prac i sprzątać :classic_cool:Obojetne jest mi zmywanie i gotowanieNienawidze prasować.Nadaje sie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ryracz---> ja dziekuje za tych adoratorów, czasem to może bokiem wyjsc.Nie uwierzycie, co mnie wczoraj spotkało. Otóż spotkałam autentycznego, przegranego stulejarza rodem z f23. Lat około 35-40, włos juz lekko posiwiały....facet zaczepił mnie na mojej uczelni (chyba mnie śledził w drodze ze sklepu coś mnie sie zdaje:o). Gość wręczył mi pewną kopertę....absolutnie nie chciałam jej przyjąc ze strachu przed wąglikiem 😭, nachalna akwizycją 😭, upierdliwymi żebraniem:o, czy czym tam jeszcze....w suymie nie wiedzialam, co bede musiala zrobic jak te koperte wezme. Ale gośc tak sie tym zestresował, że nie chce tego przyjąc, że az mi sie go żal zrobiło. Wiec wzielam, poszlam se....za winklem otwieram....czytam:o...a tam tekst: zapraszam serdecznie szanowna pania na kawe lub spacer (tu podpis i jego numer komorki z prośba o kontakt)Po prostu DZIKI SZOK! Plus za odwage i pomysłowośc w szukaniu kobiety swojego życia. Minus za wykonanie i za to że zaczepił laske conajmniej 10 lat młodsza:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ryrrrru ryr:D🖐️PS: Ja nie bije przecież, tylko wnikliwie pytam o przyczyny zabierania czasu mojej skromnej osobie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zielono mi bardzo ---> co Ty mowisz! Włozyć, wybrac odpowiedni program, wyjac, powiesic, potem pilnowac, żeby nie zatęchło, zdjąc, poskładać i pozanosic na odpowiednie miejsce....kupa roboty, czuje sie niedoceniona 😭PS: A Ty co, praczki szukasz?:PCiuchy segreguje wg. koloru i temperatury, w jakiej maja byc prane Panie Mądraliński;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękujemy za zgłoszenie!:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tobie bym dała sie nawet pocałowac w pyska, już tak sie nie bój:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......--------........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ...... stara spiewka .... im blizej jestem tym bardziej milczaca Jestes :-( ... nie milcz tak ! no .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wierze ze Cie niema badz ze wylaczyli net albo prad na tyle czasu.... wylaz !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki jeden złośliwiec:D🖐️, dobre und motzne w pyte:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×