Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak to nie zart moja droga

pozdro dla pozdro600

Polecane posty

Gość gość
Kuurde, Ryracz, tak ryrałeś, a ja nieświadoma kompletnie:o:oRzadko teraz bywam, jak pewnie zauważyłeś...robie remonta w domu z \'narzyczonym\' :classic_cool:, a w przerwach czytam neta ale nie erotyczne aspekty raczej, tylko budowlane:oAle ja tu wrócę!:classic_cool:W grudniu:DPoczekasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie klikam pod innymi nickami, słowo:oCzasem sie podszyje co najwyżej 😴.Walne focha chyba 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🖐️, Jak moge spać jak mam zakwasy:(😭.Chyba sę walnę jakiego nurofena norrmalnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w morde, ale dzis tekst slyszalam na CB radio:DLaska pytala facetów, czy jest jakis chetny na sex, bo ona jedzie, jedzie, ale już wytrzymać nie może:DBrzmiało to smiertelnie poważnie, chciala sie ustawiac w konkretnej miesjcowosci, heheheh.No szoke!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami sie tirowki przez cb reklamuja ..... ale to chyba podpucha byla albo jakis odosobniony przypadek..... :-) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowy konik
no i co pozdro,seksilas sie z nia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
różowy konik no i co pozdro,seksilas sie z nia?😭, No co Ty, chyba bym puściła ze 3 pawie na widok innej ciipki niż moja.:o Tak generalnie od zawsze myśl o bara bara z innym lachonem napawa mnie osstrym niesmakiem. Normalnie chyba jaka patologia, bo u mnie to naprawde to by hafty poszły, jakbym miala sie sexić z babką:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja tesknie za kafeterią 😭, to sę nie wyobrazacie:(. Nie wiem, kiedy znowu bede miala czas na neta:o:oPS: Co nie znaczy wcale jakobym wygrywała w realu, co to to nie!:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luśka, nie pocieszaj mnie, że ktoś na mnie w ogole leci :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaka sciemniara znowu?Bo walnę focha!😠:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeeee...... tylko nie focha .... juz we wszystko wierze 😭........ kurrrrr........ nikt mnie przez skype nie slyszy 😡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może masz wylaczony mikrofon, w sensie wyciszony w ustawieniach glosnosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ja wiem że jesteś atrakcyjna :classic_cool: w dalekiej przeszłości miałam przyjemność z taką jedną... było miło ;) więc teraz w związku z tym że coś mi się rypie w seksie z moim lubym :O tak myślę że znowu zmieniam kierunek orientacji 😠:O:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luśka, może czas na nowe czerwone body z dziurą w kroku, tudzież inny gorset z otworami na suty?:DA ja to wole pobawić sie moją kolekcją wibro niż zmianiać orientacje;)....nawiasem mówiac Moj tez jakiś taki ospały sie zrobił na jesień......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie o to chodzi, żeby falowało. Zmysłowe kawałki ciała a nie sterczące kości biodrowe. Witam i sory z wejście bez pukania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie fachowo nazywa wałeczki milosci...ponoć sa faceci, którzy dostają pieerdolca, jak babie faluje...w sensie, że ich to jara:DTylko błagam nie noś galotów wyszczuplających ala Bridget Jones!:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brum 🖐️Tak generalnie to taniec brzucha wykonuja profesjonalnie wlasnie takie lachony z wałkami, nie szkieletory. na ten przykład ja jakbym zaczweła kręcic brzucem, to by mi miednica wyleciala z \'trybin\' :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj facet zwykł mawiać, że nic tak nie kreci faceta, jak kobieta bez zahamowań i kompleksów w łózku. Kompleksy, a co gorsza ich okazywanie poprzez gadanie o tym i wstydzenie się w róznych sytuacjach ostudza faceta jak kubeł zimnej wody.PS: Ja wlasnie z tych zakompleksionych i mój juz ze mną nie wytrzymuje, tylko patrzeć jak pojdzie w piździec:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×