Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak tak to nie zart moja droga

pozdro dla pozdro600

Polecane posty

Gość pozdro dla pozdro600
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro600.....
w szabes sie szlajam:classic_cool:🖐️ aj-waj!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezdem :classic_cool:, tzn zaraz bede, tylko jeszcze oblukam jak Górniakowa wyliże do czysta patelnie Urbanskiej (jak oni spiewają, polsat):D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabes szabes
tyskie ma?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabes dziecko szabes
a ty niekoszer TV oglada 😠 powinnas w dupsko dostac za kare😡🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e... jaki szabes
szabes to już tylko w NYC i dalej na zachód :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabes dziecko szabes
slowo 'oblukam' kojarzy mi sie z kumplem z podstawowki, on wszystko oblukiwal, albo mawial "daj mi to na chwile niec no lukne" byl to dziwny czlek, nosil ze soba siekierke do plecaku.. mial odbicia chop:classic_cool:🖐️ ja schodzilismy do szatni w goszczu plecakow potrafil chwycic jeden i wysmarac wszystkie kozy z nosy do srodka niedopietej komory plecaka jakiegos nieszczescnika, tak strach sie go bylo byc.. to tak apropos 'oblukania'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szabes dziecko szabes
*gąszczu:O[czesc **strach sie go bylo bac to wszystko przez NiuJorkowy SZABES😡)))🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D:D:D rozwaliles mnie z tym gosciem co na wszystko lookal:D Widzsz podobienstwa miedzy nim a mną?:D:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może On to ja tylko wtedy jeszcze była chłopczykiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrz L
LEGIA WARSZAWA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
LEgia, LEgia........to TY?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm.....
legia sie zesrala i dobrze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wolalbym nie.. Ty bys tez wolala mowie Ci, im niej z nim podobienstw ktos ma tym lepiej:classic_cool:🖐️ akcja koza z nosa, czasami byla przeprowadzana \'do kaptura\' :O🖐️ to byl autentyczny swir:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shnur is cool
Ah­oj Pozdro a další... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm.....
jak mnie te reklamy tutaj wkurwiaja, grrrrrrr!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu dobrze? Nie pisz tak, bo wszyscy legioniści popelnią zbiorowe pochlastanie sie, jednego znam, co tak zaraz zrobi:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeeeesu jak tu was mnogo nagle:oAhooj, ahooj Wszystkim 🖐️;)Metale, a znasz numer z pozostawianiem kóz w miejscach publicznych, celem znaczenia terenu?;)Pytam sie, czy tak robisz naruralnie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pamietam, czy wczoraj dziekowalam za zapalniczke z domkiem...to przez przez ten stan lekkiego amoku;) Jakby co, to czy nie to dzisiaj:classic_cool:🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm.....
siedze se ostatnio w robocie i namietnie dlubie w nosie zrzucajac wszystko na podloge i nie wiem czy mnie przypadkiem jakis rafal j nie przylukal, on zawsze skrada sie jak kot.... po czym patrzy w lewo, patrzy w prawo i dopiero mowi po co przyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shnur is cool
Ano dziękowałaś za zapalniczkę, ale ja Ci nie opowiedziałem na kilka pytań, bo to ta amerykańska technika [w morde jeża] 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehehehehe, a nie masz tak...niektorzy tak maja z gumą do żucia, że ja przyklejają np. pod stół, ja tak o zgrozo robie czasem z kozami :classic_cool:Wiesz co? Mam obawy, że niejaki B to teraz czyta i mnie zaraz znowu zlinczuje. Wczoraj np. uslyszalam, że jestem nienormalna, bo jak bylam mala to zdarzylo mnie sie zjeść wlasnego strupa z nogi:oPowiedz, uważasz mnie za psychola?😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
hmmm..w miejscach publicznych tego nie robie, wykopaliska w nosie prowadze tylko tam gdzie czuje sie bezpiecznie:classic_cool:)) a) u siebie - łooooooooo sporo znacze!:D b) u bylych - znaczylem, ale incydentalnie i zawsze za kanape:D🖐️:O oczywiscie odpowiednio przygotawana kulą, taka zbita i sucha:classic_cool:)) c)znajomi - raczej nie.. sam akt szukania, wydobywania, przeprowadzam tylko wtedy kiedy wiem ze nikt mnie nie widzi:classic_cool:🖐️ ja piernicze co za glupoty:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytanie bylo kierowne do osoby ukrytej pod pomaranczowym, wielemówiacym nickiem hmmmmmmmmm...............;)A aporpos czatu na gmailu, to z tego co pamietam, z wczoraj, to cos sie ostro kopało...niestety:o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm.....
wiesz, ja nie dam reki uciac, ze swojej kozy nie zjadlam w wieku przedprzedszkolnym , wiec nie wiem czy jest tu o co robic wielkie halo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale co w tym zlego ze strupa zjadlas?:classic_cool: a babola?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D:D:D no to booosko, generalnie rozłozyłeś sprawe kóz na czynniki pierwsze.PS: Moim ulubionym miejscem skladowania byla kiedys sciana za lozkiem (mialam lat 10-15). I ilekroc moja babcia odsuwala wyro, to oczom jej ukazywalo przepiekne pastwisko :classic_cool: i zawsze dostawalam lanie, bo ona musiala tą sciane skrobac:D Bylam jednak niereformowalna:DJEstesmy obrzydliwi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh,a widzicie, wiele mi można zarzucić, mozna powiedziec, z ez niejednego stolu kupcie jadlam, ale smarka nigdy, to na bank;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmm.....
a ja zawsze wycieralam kozuchy o spod mojego lozka, tudziez biurka mojego brata, ciekawe jak na to zareagowali goscie, ktorzy kladli nowa tapicerke na te wersalke?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
teraz mi przypomnialas!!! miedzy szafka a sciana byla taka przestrzen, ja jako maly czlek tez tam przylepialem, ale tak ostro i zdecydowanie, i starzy kiedy remont nachodzil znalezli wszystko bo chciecli sprzedac szafke:O:O:O mialem chyba jakis szalban przez pare dni, i czeste pytania czy jestem ok:classic_cool: obrzydliwi? wlasnie nie! my po prostu jestesmy szczerzy!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×