Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość cosm

Szczera miłość a brak dziewictwa

Polecane posty

Gość Smile:):)
Boziu, ale powaleńcy z was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tych co chca dziewic Internet przezarl wam mozgi, siedzicie w tym wirtualnym swiecie i dostajecie na glowe. Bo jak mozna nazwac faceta ktory mysli o slubie i na publicznym forum pyta sie innych osob. Wy wogole nie macie pojecia, co to znaczy, milosc, malzenstwo i opdpowiedzialnosc za drugiego czlowieka. Zal mi tylko waszych dziewczyn ze majach takich chlopcow a nie mezczyzn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emil25
Zine myślisz ze to takie łatwe. Próbowałem ale się nie da. Zazdrość, żal są silniejsze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo ją kochasz i akceptujesz ją w całości, także jej przeszłość, albo nie. Jeśli przeszkadza Ci to, że miala kogos przed Tobą, nie kochasz jej i daj sobie spokój, marnujesz tylko czas swój i jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnmmnm309
ludzie, i co takiego? ja calowalem sie niedawno z laska, która miala chlopaka i bzykali sie i nawet robila kiedys loda mojemu kumplowi i co z tego? ja robilem minete innej lasce lasce i ona mogla sie czuc tak samo jak ja. Jest cos takiego jak szczoteczka i pasta do zebow, wyluzujcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sru w górę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże, co za ludzie.. Mężczyźni na imprezach bzykają laski jedna po drugiej a później płaczą w poduszkę, że ich kobiety nie są dziewicami. OGARNIJCIE SIĘ, to jest XXI wiek, wszyscy teraz uprawiają seks. Pomyślałeś może, że była zakochana? Że była gotowa na ten krok? Jesteś skończonym egoistą, który myśli tylko o swoim kutasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumna niedziewica
brak dziewictwa nie znaczy,ze kobieta nie jest wartościowym człowiekiem a chyba to jest najwazniejsze...nie masz pewnosci ,ze gdybys wziął panne z wiankiem ,to po jakims czasie nie pusciłąby sie z kims innym zasmakowawszy seksu z Tobą...ot tak ,z czystej ciekawosci jak to będzie z kims innym...problem jest w Twojej głowie bo Ona miała mozliwosc sprawdzenia jak to jest byc z kims innym ,a jednak wybrała i pokochała Ciebie...osobiscie uwazam ,ze najbardziej oddaną partnerka dla męzczyzny będzie kobieta po przejsciach,taka ,która zaznała w zyciu duzo zła bo teraz będzie w stanie docenić to co ma i nie będą Jej w głowie jakies odskocznie...poza tym doceni to ze zechciałeś byc z Nia bez względu na Jej przeszłosc i bardziej Cie bedzie szanować,niz ta ,która nie miała nigdy męzczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nie masz pewnosci ,ze gdybys wziął panne z wiankiem ,to po jakims czasie nie pusciłąby sie z kims innym zasmakowawszy seksu z Tobą" x Nie ma też pewności że gdy weźmie pannę która już sypiała z innym bądź innymi po jakimś czasie nie znudziłaby się albo nie stwierdziła że miała lepszych i wróci do nich lub wyruszy na poszukiwania bardziej zaawansowanych seksualnie partnerów. Argument jest po prostu żałosny. Jak można z dziewicy zrobić dziwkę bo samemu się jest już po przebiegu i ma się z tego powodu najwidoczniej jakiś kompleks.? Litości. Ci którzy dzielą ludzi na dziewice i niedziewice i w ten sposób wartościują powinni zastanowić się czy w ogóle dojrzeli do uprawiania seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek forever
A moja właśnie się przyznała, że trzymała się za rękę z jednym kolesiem i teraz mam dylemat i chyba ją rzucę. Jak pomyślę, że inny facet ją trzymał za rękę to jestem taki zły o to, że nie je pierwszy ją trzymałem. Chyba nie dam rady z tym, żyć i poszukam sobie innej, która się jeszcze nie trzymałą za rękę z nikim i ja będę pierwszym facetem, którego będzie trzymałą za rękę i z nią ułaożę sobie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to musisz chyba poszukać wśród niemowlaków bo w przedszkolu to już dzieci się za rękę trzymają jak np. dobierają się w pary. UUU idąc tym tropem to ta twoja to niezła wywłoka musi być :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobny problem i sobie z nim nie radze,wiem ze moja kobieta uprawiala sex i sex oralny,ciagle mysle o przeszlosci jak sobie z tym poradzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koko dżambo jet
s********ć gimgówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×