Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ksiądz Marek

szukam dyskretnej kochanki z wielkopolski, mogę dojechać

Polecane posty

A ja nie chcę go zmieszać z błotem tylko mu pomóc. Ironię wcześniej zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem chętna
Wierzysz w Jego intencję i prawdę???Przecież to błazen, który nie odpisuje na posty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozwiązania są 2: 1. podszyw - ktoś sobie jaja robi czekając na plujące jadem osoby 2. prawda - jestem w stanie to zrozumieć. Jesli to prawda mogę porozmawiać. Nie będę nikogo potępiać, bo nie mam do tego prawa, ale mogę pogadać i może pomogę w czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->wirtualnie Moim zdaniem to ta pierwsza możliwość i popluję trochę jadem :) A co :) I tak mam tu prawie samych wrogów :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja Cię nie znam, masz iwęc przynajmniej 1 nie-wroga;) a mi tam szkoda się nakręcać, a jad zostawiam dla 1 osoby na tym forum:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
celibat pewnego dnia zostanie zniesiony. Ksiądz Marek być może w przyszłości zostanie rozgrzeszony. Może ten krzyk na forum będzie przyczynkiem do dyskusji o sensie celibatu? Jest Człowiekiem więc ma ludzkie pragnienia. To biologia. Może dajcie mu spokój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Perła z lamusa wszystko pięknie, ale W TYM momencie celibat istnieje a ta sytuacja (szukanie kochanki) to hipokryzja, podwójna moralność: 1 dla wiernych 2ga dla siebie. To cały problem! Ja wiem, że ksiądz jest tylko człowiekiem, ale zostając księdzem naraża się na wielkie pokusy i bierze na siebie odpowiedzialność. Czy to usprawiedliwia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
->Perła z lamusa Podziwiam cię, naprawdę. Jeśli to nie prowokacja, to facet szuka sobie dyskretnego worka na spermę :( Co on ma do zaoferowania oprócz kawałka mięsa między nogami, który chętnie wetknie do jakiejś dziury :( Kobiety, szanujcie się!!! Chyba, że któraś chce to koniecznie zrobić z księdzem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ksiądz Marek
rozumiem, że niektóre osoby to dotyka, nie oczekuję ani zrozumienia ani wybaczenia, bo to kwestia mojego sumienia. a szukam, kogo szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie przypomnę, że o mało nie straciłam wiary jak ksiądz nie dał mi rozgrzeszenia choć spełniałam wszystkie warunki, to mnie szlag trafia, jak czytam co czytam. Sumienie można oszukać, żyć w kłamstwie, ale Boga się nie oszuka, Bóg widzi w ukryciu. Celibat w tym wszystkim jest najmniej ważny, jestem za zniesieniem i prawem wyboru, ale im więcej dano tym więcej wymagać się będzie. Nie wiem jak zareagowałabym wiedząc, że ksiądz taki jak Ty jest moim pasterzem, który mówi mi o życiu w czystości serca, prawdzie i bezpośredniej relacji z Bogiem. Nie wiem. Nie mnie to oceniać, ale Bóg to zrobi. Z każdej owieczki, którą utracisz przez zgorszenie. Myślisz, że nikomu nie szkodzisz? Każda osoba, która się dowie, a prędzej czy później ktoś się dowie, nie ma innej możliwości. Wiedz też, że najbardziej szkodzisz sobie, bo umniejszasz się jako człowiek i kapłan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, wiem, ma święte prawo robić ze swoim życiem co chce, newet kuku sobie zrobić. Widze tez, ze na to nie ma ochoty i że podjął już decyzję. Jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do Torunia
dojedziesz ???strasznie mi sie chce bzykac z ksiedzem .Moze byc i Marek U mnie w parafii jest taki jeden M.( troche łysawy ale w miare mlody ) sprawdze czy jest chetny jak tak mowicie .Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a do Torunia
odezwij sie , umowie sie z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia1617
Pochwalam księża powinni mieć kochanki sama jestem chętna szkoda że nie te strony jestem z Podkarpacia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przełożony księży
założe sie że jesteś z kościoła na placu bernardyńskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przełożony księży
jezeli to nie prowo bo jak się zakłada temat to się go"pilnuje"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×