Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość se pisze

se pisze

Polecane posty

Gość se pisze
se poprykuję, se śmierdzę , se lubię woniać , se nigdy w życiu nie umyłem doopy, se ino rowa golę ale chyba przejdę na woskową metodę :) p.s. teraz gazuję fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
wracając do historji więc adam poszedł do boga i mu muwi zmieniłem zdanie miesiąc byłem z blondyną było fajnie chcę sprubować z szatynką bóg muwi do adama ale mogłeś wybierzć tylko jedną nie możesz zmieniać zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszesz to dla siebie :D ? boisz się że zapomnisz :O a wtenczas w skupieniu godnym medytującego buddy odgrzebiesz ten topic niczym wygłodniały lampart i w mig se przypomnisz ?... iście ciekawe i życiowe 🖐️ jcknsjkfns kjhsdnkjc,sNJVHbSmvns hvjbsxjmvns,jkzgbvkjsmnv jkvsźvnsbDKJmfbnhsjmfnmwe.s bkjvsbjhvfesnbfcjewms nvkjwsdbvjhsdnc,wa nfjsdnbfvjwsmd nvkjwsdncjv,dsnvjfsbgvsjdm obserwują was 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
potszywacz się znalazł więc dokończ tą chistorię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
piszę bo mi się tak chce bo mi się nudi bo chce mi się popisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
jedno powiem, nie chcę tu świętych mieszać w różne sprawy ale nie lubię kłamać , przyznaję się że robię sobie dobrze i potem tylko ręka boli , chyba jutro pójdę do doktora , musi mnie wypisać antybiotyk na ból ręki , wezmę L4 aby ręka odpoczęła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
ale bóg kocha swego anioła adama i muwi mu dobra ale nie mlożesz jusz zmienić zdania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na dalszy ciąg historii 🖐️ choć mówię to z lekkimi obawami bom ok. 4 udam się z podrygiem do łóżka a Ty pewnie będziesz dopiero w połowie owej bajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
więc zmienił blondynę na szatynkę a szatynka miała na imię EWA było dobrze adamowi przez pierwszy tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
ale później było coraz gorzej ciągle rozkazywała wciąż kazała adamowi zmieniać coś w sobie w końcu adam miał dość miał jurz sość ewy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
więc znowu idzie adam do boga i muwi pomyliłem się chcę być znowu z blondynką chcę być znowu szczęśliwy i bóg mało się nie zgodził ale był zły na adama że ciągle zmienia zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
wtedy do boga przyszła EWA i muwi ukaraj adama bo mnie zostawil i jestem nieszczęśliwa a bóg pomyślał ta czarnula ma rację ukarze adama bo nie może podjąć decyzji i rani uczucia innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
więc muwi do adama blondyna morze być twoja i m orzesz być znowu szczęśliwy ale straćisz swoją anielską moc i nie odzyskasz jej puki jej nie odnajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
i idąc za radą EWY stworzył miliony kobiet i miliony męszczyzn i właśnie dlatego wciąż szukamy i czasem nie morzemy znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
a może nie chcemy już szukać bo jest już za puźno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
teorię pokrewieństwa dusz a co to za teoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się człowiek rodzi to na ziemie spada dusza połowa jej wędruje do kobiety druga: do mężczyzny i tak się szukają dopóki nie znajdą;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
no właśnie o to codzi że to ta sama teoria tylko widziana z innej perspektywy dlatego mamy wrarzenie że ktoś na nas ciągle czeka że ktoś jest taki że nas pokocha z samego faktu ze jesteśmy dlatego wciąż szukamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
możę to dobru temat by dalej pisać tą opowieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
a może było by tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
ona muwi do niego -gdzie jest moja frotka , misiu nie wiesz gdzie jest moja frotka - nie wiem nie wiem czemu ona się zawsze o to pyta , tyle razy się o to pytała a ja nigdy nie wiedziałem - Misiu kochasz Mnie ? No i już wiem o co chodzi , czemu Ona jak czegoś chce to zawsze pyta czy ją kocham przecież to normalne że ją kocham . Mogła by czasem zapytać tak bez powodu misiu kochasz mnie a ja bym odpowiedział tak skarbie kocham cię i to wszystko morze jeszcze by się do mnie przytuliła , ale ona zawsze zadaje to pytanie gdy czegoś chce a ja już wiem że chce żebym jej wyprostował włosy , po co ja kupowałem jej tą prostownicę chyba sobie na złość , teraz muszę prostować włosy . Na każdej prostownicy powinno być ostrzeżenie dla facetów że to oni będą prostować włosy swoim żonom bo trudno jest to robić samemu , może wtedy bym się nad kupnem więcej zastanowił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze
idę spać może jutro coś dopisę ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość se pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×