Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość litija

mam już dość, nikt nie chce kupić mojego mieszkania w Krakowie

Polecane posty

Gość litija

A jest naprawdę ładne i cena najniższa w całej dzielnicy. Sądzę, że te cale gadanie o nieruchomosciach to ściema. Jakoś nie widać tego przeogromnego popytu. ktoś na takim wkręcaniu ludzi nieźle zarabia. Ceny będą rosły? jasne tylko jakoś nikt ne kupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nooo taaaaak
jasne, ze sciema. My dom sprzedawalismy ponad 2 lata i tez wygladal najlepiej ze wszystkich proponowanych i cena jaka niska byla, bo nam sie spieszylo... Ile razy ludzie juz gadali "prosze wycofac ogloszenie bierzemy" i gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może ktoś chce sprzedać fajny dom za niewysoką cenę w okolicy Wrocławia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litija
My sprzedajemy już mieszkanie rok prawie, czasami przychodzą oglądąć, ale nic z tego nie wynika, szkoda bo za pieniądze z mieszkania chcieliśmy skończyć dom. Niestety nie da się go sprzedać :0 Obniżyliśmy cenę mocno i tak nic. Ale oczywiscie wszędzie ceny nieruchomosci wydmuchane do niebotycznych granic. Zastanawiam się gdzie tu ekonomia działa. Zdaje się że jak jest za duza podaż a za mały popyt cena powinna spaść do ceny równowagi. Niestety pajace z Gazety wyborczej co środę piszą , że ceny będą rosnąć i rosnąć. taa jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a za ile sprzedajesz to
mieszkanie w krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to samo sie tyczy
wynajmu :( ja próbowałam wynająć mieszkanie 2 lata i wreszcie mi sie udało ale ludzi chcieliby je za 100 zł a sam czynsz wynosił 450 zł! śmieszna ta nasza Polska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie duze to mieszkanie? potrzebuje wynajac mieszkanie od sierpnia. dla 3 osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezeli tego jeszcze nie zrobilas, najlepiej zamiesc ogloszenie w darmowych anonsach internetowych, tam wielu ludzi przeglada :] posrednik czesto odstrasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja powiem tak.....
moze straszy w tym mieszkaniu dlatego nikt go nie chce :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a my w w-wie
praktycznie w 2 tyg znalezlismy kupca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litija
nie wiem czy można tu zamieszcać takie informacje, ale dobra, sprzedaje, za 590 tys za 67 m2. Ja wiem, ze i tak to bardzo dużo ale 10 min piechotą od rynku w kamienicy. Pewnie czesc osób z innych częsci polski ta cena obezwładni, ale w Krakowie ceny są już chore, na mojej dzielnicy dochodzą do 12 tys za m2. Jakie znacie te darmowe serwisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litija
nie wiem czy można tu zamieszcać takie informacje, ale dobra, sprzedaje, za 590 tys za 67 m2. Ja wiem, ze i tak to bardzo dużo ale 10 min piechotą od rynku w kamienicy. Pewnie czesc osób z innych częsci polski ta cena obezwładni, ale w Krakowie ceny są już chore, na mojej dzielnicy dochodzą do 12 tys za m2. Jakie znacie te darmowe serwisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litija
czy ktoś z was, może poradzić jakie kroki podjąć aby sprzedać mieszkanie? Wstawiłam juz do 2 biur nieruchomosci.. ale skutek marny.. co jeszcze można zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w internecie umoescic
np w gratce...albo bezpłatnej gazeci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale faktyczne w Krakowie
sa takie ceny?:O To ja pietro domu 100 m chce sprzedac za 520 tys. zł. Za tanio chyba co? Acha mieszkanie jest w Trojmiescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coments
to się nie dziwię, że nikt nie chce go kupić. Za taką cenę- chyba upadłaś na głowę!!!!! Za tyle kasy można swobodnie kupić dom- i to niezły i duży (Śląsk).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to kraków a nie Sląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melavi
na jakiej ulicy masz to mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arwe
Wy się zastanawiacie a powód jest bardzo prosty: za takie ceny jak wy proponujecie można kupić mieszkanie na nowym ślicznym osiedlu. Prosta sprawa. Nikt nie bedzie kupował jakiegoś starocia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzdury bzdury
Jak dajesz taka zaporowa cene to nie ma sie czemu dziwic.Jest wolny rynek.Ja osobiscie nie kupilabym mieszkania za taka kwote.Zreszta co za atrakcja mieszkac w centrum miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doth_s
mieszkam w kraksowie, wynajmuję, ale takiego mieszkania za taką kasę nie kupilabym. W porównaniu - dom 80 metrów do zamieszkania mozna wybudować nza 250 tys... chora cena, koleżanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no coments
To powodzenia- może za 10 lat je sprzedasz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
a czyja jest kamienica? Twoja? czy jest podzial fizyczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trinity5
Jak ktos ma taka kase, to kupuje nowe mieszkanie, smieszna jestes, do ukichanej smierci nie sprzedasz tego mieszkania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj morska rybko
ja też bym nie kupiła za taką kwotę:o za 15o tysięcy można pod Krakowem kupić PIĘKNĄ działkę, a za resztę wybudować dom, z (za przeproszeniem)palcem w dupie:o Wiem, że sa ludzie, którzy woleliby mieszkać w bloku, ale autorko, czy nie mam racji? Ile kosztowało Was wybudowanie domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to kraków a nie Sląsk
do doths.....a to ciekawe za 250 tys:D Ato dobre. Czy koszt działeczki w to wliczony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wings
a ja bym chciała kupić mieszkanie w Dąbrowie Górniczej:)może ktoś chce sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litija
nie jestem śmieszna, spróbuj wejść na gratke i wpisz kraków i zobacz jakie są ceny. mieszkanie jest przy królewskiej, koło placu inwlidów i parku, do rynku głównego 10 min, na mojej ulicy chodzą po 12 tys za metr a ja sprzedaje i tak duzo taniej, jestem sklonna nawet jeszcze troche opuscic. niedawno malowalam, łazienka jest wielkosci pokoju, cała kamienica bedzie miała nową elewację, instalacje wymienili, nawet meble zostawię, tylko co z tego.. a domu nie wybudujesz za 250 tys po pierwsze, ceny dzialek w Krakowie i wokól oszalały do poziomu 20-30 tys za ar, a w skladzie budowlanym powiedzą Ci, że nie ma materiałów budowlanych chociaż leża na półkach, aha i spróbuj znaleść ekipę budowlaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×