Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ElektraB

tiger i inne napoje energy

Polecane posty

Witam, czy jest ktoś z Was uzależniony od energy drinków? Ja piję tigera codziennie i nie mogę przestać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golcio
możesz sie od niego uzależnić tak samo jak od kawy bo jest w nim kofeina, możesz go zastąpić kawą. Jeśli chcesz sie odzwyczaić to wystarczy na dwa do 5 dni przestać pić. Najpierw będzie cie bolała głowa ale później bedzie już spoko. Nie wiem czy warto sie odzwyczajać bo jako tako kofeina nie ma jakiegoś bardzo złego wpływu na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama kofeina nie, ale te napoje mają pełno syfu i picie ich codziennie raczej dobrych skutków nie przyniesie... Dlatego lepiej przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
preparaty z kofeiną nie są takie złe ja pijam plusssza active oprócz kofeiny ma też magnez i witaminy więc pijąc go nie mam braków w witaminkach :) a kofeina tak jak piszecie sama w sobie jako składnik nie ma takich skutków ubocznych za to orzeźwia i pomaga w koncentracji a skutki uboczne wynikają z niedoboru magnezu który w plussszu akurat jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KarminowaPanna
Wszelkiego rodzaju energy drink to trucizna.... Lepiej natychmiast to rzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiger jest obrzydliwy jak ty mozesz to pic :O coca cola rozumiem albo redbull chociaż ale ten tiger to masakra:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nazwy tragiczne ja też nie tykam tigera ani redbulla bo tylko gorzej sie po nich czuję dlatego wolę coś delikatniejszego dla żołądka a tak samo skutecznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigera i podobnych nie piję...w ogóle jeśli chodzi o tego typu napoje to co za dużo to niezdrowo...rozumiem od czasu do czasu w chwilach totalnego wyczerpania można się czymś wspomóc ale oczywiście z umiarem!!! ja wolę preparaty witaminowe...jestem pewna że mi nie zaszkodzą!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pewnie. tiger to tak bardziej na daną chwilę na pobudzenie ale jak musimy zwiększyć koncentrację na dłużej sesja na przykłąd to taki plusssz jest o wiele skuteczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessa
to prawda każdy ma swój sposób ale nie każdy jest najzdrowszy...np picie dużej ilości napojów z tauryną...dlatego ja wybieram napoje z kofeiną i witaminami tak jak ty dolores plusssz active

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość h34g5yh65
Tymbark z wkładką również daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hostessa
czy ja wiem czy daje... dziękuję za taką moc po której następnego dnia rano boli głowa ;) a wy co sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja juz wolę kawę wypić chociaż głowa po niej nie boli!!! ale mam swoje sprawdzone sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim napojem energy jest obecnie plusssz active, pije sobie go jak jestem totalnie zmęczona i brakuje mi sił no i też jak mam dużo nauki bo jest dobry na koncentrację no i przede wszystkim nie boje się o swoje zdrowie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość codziennie rano
przed praca pije guarane,nastepnie wypijam tigera (kosztuje 1.99 w hurtowni) a na sam koniec kawe,czasami czuje lekkiego kopa ale przewaznie nic,czasami wypijam tez redbula (3,99)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy to nie jest tak że jak to pijesz codziennie to oprócz tego że podrażnia ci żołądek to już nie pomaga??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno istnieje coś takiego jak zatrucie kofeinowe wymagające nawet hospitalizacji, jeden plussz dziennie ewentualnie jeden tiger to jeszcze uchodzi, ale ładowanie w siebie tonami może nie skończyc się happy endem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie z wami, nie ma co przesadzać z tymi środkami, ja sięgam po tego typu napoje w momentach kiedy czuje że nic mi juz nie pomoże a musze jakoś funkcjonować!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie nawet jeden dziennie tiger to dużo bo jest mocny dla żołądka plusssza piłam codziennie w czasie sesji i nei czułam się po nim źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno to to samo, tylko inna plakietka, ale ja się nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam podobne opinie na ten temat dlatego lepiej kupić coś lepszego co pomaga w poprawie koncentracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warto w ogóle rozeznać się w temacie, a nie tak na pałę, bo sobie można nieźle zaszkodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację dlatego ja najpierw poszukałam i wybrałam plusssza active jest skuteczny ale przy tym delikatny dla żołądka no i bardzo dobrze orzeźwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość srebroo
racja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×