Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malwina w.

jak czesto sprzatacie w domu?

Polecane posty

Gość malwina w.

ja prawie codziennie myje podlogi w kuchni lazience. odkurzam tez. balkon myje raz w tygodniu. nienawidze miec brudnych okien wiec raz w miesiacu myje wszystkie. lubie miec czysto. ale chyba jednak jestem wyjatkiem.jak ide gdzies indziej to widze ze ludzie tak czesto nie sprzataja. maja brudne podlogi itp. kurz. nie umyte okna. a wy jak czest sprzatacie mieszkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwrrrrr
o qrwa....ja bym nie wyrobila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na pewno masz kiepskie
zycie seksualne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina w.
no ciezko jest. z pracy do domu 17 h . sprzatanie do 18. potem aerobik , albo angielski. i spac. wogole to nie mam na nic czasu.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez sprzatam codziennie
czasami co drugi dzien, najgorsze jest to ze sama tak nie brudze, tylko wystarczy ze moj facet wejdzie do mieszkania, a nie daj boze sie dorwie do kuchni to wszedzie zostawia taki syf ze nastepnego dnia trzeba caly dom sprzatac od gory do dolu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina w.
nie mam. Dogadzam sobie kolkiem osinowym. Ale tylko jak go dobrze wymyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podziwiam . ja mam artystyczny bajzel (raz w tygodniu?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak raz... ale moja mama sprzata codziennie... haha... nie przesadzajmy. poza moim pokojem jest czysto...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balkon raz w tygodniu
??? przecież na balkonie najbrudniej, bo to otwarta przestrzeń..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak raz... ale moja mama sprzata codziennie... haha... nie przesadzajmy. poza moim pokojem jest czysto...:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina w.
mam faceta. i to on najbardziej brudzi. je bez talerza. wszedzie kruszy. jak robi sobie cos do jedzenia to kuchnia wyglada jak po jakims kataklizmie. nie odnosi talerzy niczego do zlewu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
przed okresem jak idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiem
mojego brata nauczyłam wszystkiego , sam sobie sprzata prasuje , gotuje , po mimo że ja mam czas --- nie ma szana - nie będe tego robiła . Czasem jak mam dobry dzien to owszem , ale na co dzień --- nigdy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuut
A co powiecie mądrale o domu na wsi gdzie 2 razy dziennie trzeba zamieść wszystkie podłogi a umyć też kilka razy w tygodniu? Traktuje to jak gimnastyke bo w końcu ruch to zdrowie!! Najlepsze jest to że moje maleństwo ma piaskownice przed domem i przynosi do domu wiaderka z piaskiem by pochwalić sie co właśnie ugotowało............ Biorę już na luz........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
Codziennie, poniewaz codziennie jest co do sprzatania, ale odkurzam tak co 2 dzien, bardzo nie lubie rozgardiaszu dlatego nie chomikuje niepotrzebnych rzeczy, do tego dochodzi jeszcze podworko (sprzatam po piesku) a tak wogole to idzie sie zajebac z tym sprzataniem, no ale coz jak sie chce miec czysto to nie ma wyboru...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grancias
U mnie w domu sprzata sie codziennie ... mamy male mieszkanie i smieci widac od razu (byle paproch na podlodze) :( ... tak mnie mama nauczyla ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×