Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

Lagi!!!

Polecane posty

Gość milupa
przepraszam... Coraggio*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za godzinkę to ja już będę ciężko pracował :) W takim razie-udanej reszty dnia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tobie również życzę... :):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milupa
Nie ja pierwsza i nie ostatnia podczytuje :) Ty tez od tego zaczynales :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O żesz Ty jedna :) Ale masz rację........ chyba każdy tu tak zaczyna, zanim zacznie coś pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw czytamy a później nabieramy odwagi cywilnej by się wypowiedzieć :) poczekam aż przestaniepadać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lagi..... czasami się zastanawiam,czytając niektóre wypowiedzi, czy nie jest odwrotnie u co poniektórych........ Najpierw piszą-a potem dopiero czytają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wirtualny świat jest bardzo zbliżony do realnego .. ;) co poniektórzy najpierw mówią a później myślą :) nad tym co powiedzieli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej nie rozmawiajmy o polityce ;) Muszę się zbierać...... jak w pracy ogarnę wszystko-to może się jeszcze dzisiaj odezwę ;) Miłego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK ... :) pracuj dzielnie i odważnie ;) papatki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uffff... wreszcie chwila przerwy :) Lagi - co tam u Ciebie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki zapracowany?:) a właśnie wymalowałam paznokcie :P i ogólnie zbijam baki ;) a Ty ciagle pracujesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś musi pracować, żeby paznokcie ktoś mógł malować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwaniak :P ja już dziś swoją ciężką robotę odwaliłam ;) a ty do której zamierzasz pracować?:) co za dużo to nie zdrowo - pamiętaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty odwaliłaś - a ja jeszcze nie ;) Jak dobrze pójdzie o 24 będę wolny........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj oj oj... o tej godzinie to ja się przekręcam na drugi bok ;) zawsze pracujesz w takich godzinach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie- nie zawsze. Czasami pracuję w \"ludzkich\" godzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre i to \"czasami\" :) skoro pracujesz więc nie napijesz się ze mną... ja mam ochote na redsa ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... co by to było gdyby ludzie zaczęli pić w pracy ;) ale w domu można pogrzeszyć troszkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nie żałuj sobie :) Chociaż mając na myśli grzeszenie-niekoniecznie ma się na myśli piwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Duszku mi pozwalasz?:P wszystkie grzechy do jednego wora można wrzucić :):) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jaki sposób ja mogę zabronić ?? I nie wszystkie grzechy można wrzucić do jednego worka.... Są tzw. nieodpuszczalne..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jako Dobry Duch powinieneś stać na straży... ;) a jakie wg Ciebie są to grzechy...? to przemyśle... może zrobie selekcję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"GRZECHY PRZECIW DUCHOWI ŚWIĘTEMU 1. Grzeszyć zuchwale, w nadziei Miłosierdzia Bożego, tzn. grzeszyć świadomie, dobrowolnie i ciężko mówiąc sobie, że Bóg jest miłosierny i zawsze przebacza. 2. Rozpaczać albo wątpić o łasce Bożej, tzn. mówić sobie, że \"Bóg mi nigdy nie przebaczy tego grzechu, bo to jest niemożliwe, aby mi przebaczył ten grzech\". 3. Sprzeciwiać się uznanej prawdzie chrześcijańskiej, np. odrzucać dogmat wiary (dogmat wiary jest to prawda objawiona przez Boga w Piśmie świętym, a przez Kościół podana wiernym w sposób naukowy do wierzenia). 4. Bliźniemu łaski Bożej nie życzyć lub jej zazdrościć. Już sama zazdrość jest grzechem głównym, a tu chodzi nawet o dobra wyższe, duchowe. 5. Przeciwko zbawiennym natchnieniom mieć zatwardziałe serce, np. faryzeusze widzieli znaki i cuda Jezusa, a nie chcieli im wierzyć, bo to było dla nich niewygodne. 6. Umyślnie zaniedbywać pokutę aż do śmierci, tzn. ktoś nie pokutuje za swoje grzechy, nie spowiada się, odkłada to na koniec swojego życia mówiąc; \"jeszcze mam czas do pokuty, przed śmiercią się wyspowiadam\". Wszystkie grzechy są odpuszczalne i Bóg je nam przebacza. Grzechy przeciwko Duchowi Świętemu są nieodpuszczalne, gdyż tu człowiek odrzuca łaskę Bożą, nie chce jej przyjąć.\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow... :) Więc nie będę się Tobie sprzeciwiać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem Duchem Świętym :) Nie żartuj........ Po prostu-zapytałaś, a ja Ci odpowiedziałem. To właśnie grzechy przeciwko Duchowi Św. są nieodpuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem :-o czyli wszystkie inne odpuszczalne... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj 1 grzech......... To o świadomości ich popełniania........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×