Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izabo

wypryski na ramionach i pośladkach

Polecane posty

hej! mam pytanie. czy znacie jakis sposob na pozbycie sie bardzo nieestetycznych wypryskow na ramionach i posladkach? nie mam pojecia czym sa spowodowane, nie wiem jak je zlikwidowac, wiem ze jest coraz cieplej a ja nie moge ubrac koszulki na ramiaczka i doprowadza mnie to do szału :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Od dawna
to masz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne/
tak tez mialam !! i mam ale juz mniej !!zrobilm sobie peeling i przeszlo potem zapomnialam ale ogolnie rzecz bior5ac schodzi po peelingu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn na posladkach to tak sporadycznie jakies pojedyncze krostki a jezeli chodzi o ramiona to po zimie czesto...w lecie pod wplywem slonca wysusza sie i znika ale generalnie wyglada to jak pryszcze na twarzy takie male :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne/
ja to mialam ponad dwa lata na poczatku sie tym nie przejmowalam myslalam ze przez soalarium potem wyskoczyly mi na udach.. i mialam sliczne ramiona i posladki do tego.. ale teraz stosuje peeling z nivea visage young:D tzn ostatnio sprobowalam bo do cery go stosuje i stwierdzilam ze jest lagodny wiec mog tez i na pupe i faktycznie pupa gladziutka:Di rAMIONA A SWEDZI cIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość straszne/
NO NA UPIE TO MALO ICH ALE NA REKACH WIECEJ FAkt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli mowicie peeling...no ok, sprobuje... someone alls?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sutenka
szczerzto nie mam pojecia co pozatym ja stosowalam peeling:( Teraz mam sama problem :9 moze i smiesznyal przy dotyku bola mnie sutki :( i nie wiem co to moze byc nigdy tak nie mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to rogowacenie okołomieszkowe, popytaj w aptece o kremy z mocznikiem, np. Xerial, Xerialine, Oxeril.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×