Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dementia

zaklinacz to dużo prawdy pisze

Polecane posty

No tu akurat ma rację. Chociaż nie mam pojęcia o czym teraz się u was pisze w tego typu periodykach, kurde, u siebie też nie mam pojęcia co gorsza co się w takich periodykach pisze, znaczy uważam toto za chłam totalny. Ale inne jak GW, Wprost, czy Polityka też uważam za chłam totalny, więc... Co tu dużo rozprawiać. Widzę tylko jedną zaletę takiej chłamowatej prasy, że z sexu zdejmują tabu i to uważam jest dobre. Jak dla mnie PL jest zbytnio zamknięta w ogóle i na sprawy sexu i na inne, a to dobre nie jest. Z drugiej strony PL to kraj niby katolicki... więc... z tym całym seksem... Ale fajne były Świat Nauki oraz Wiedza i Życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinacz jak stara cyganka
zawsze prawdę Wam powie :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co znaczy \"u was \" ? Nie czytam tych głupich pisemek.Ale dobre jest też to że taki Cosmopolitan jest takim damskim odpowiednikiem CKMu dla mężczyzn.Jest przynajmniej sprawiedliwie i po równo. Baby też mogą sobie o seksie czytać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu na szczęście? wiem że w Polsce życie nie jest perfekcyjne,ale okropnie denerwuje mnie moda na wyjazdy do Irlandii czy Anglii i zapieprzanie tam na zmywaku\" bo to modne i szpan \" albo ktoś nie skończył szkoły więc \"jedzie na zachód\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to juz wiem
dlaczego uwaza, ze polityka i gw to chlam totalny, brak samodzielnego ogladu w kraju skutkuje u polonii uleganiem prostym receptom i populistycznym debilom w konsekwencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dementia, ja uważam że na szczęście bo tu jest mój dom, mój kraj zwyczajnie. I wierz mi, no może i nie uwierzysz nie wiem, może masz już SWÓJ pogląd ukształtowany właśnie przez GW, czy inne periodyki, że mam i wykształcenie i pieniądze i nic wspólnego ze zmywakiem (chociaż wielu Polaków tak tu zarabia i też nie widzę w tym nic złego). I są tu tacy bez wykształcenia i z wykształceniem, no różni, przeróżni ludzie i są tu nie tylko Polacy tylko cały świat. Do \'a to już wiem\' - no może i wiesz, ja nie wiem co wiesz, a czego nie na mój temat, nie moją rolą jest wyprowadzać ciebie z błędu i nie jest to moją potrzebą przede wszystkim. Nie wiem też co masz na myśli pisząc \"proste recepty\" czy \"populistyczni debile\", serio, nie wiem. Mówisz o populistycznych debilach tu u mnie? Serio nie bardzo wiem o co ci chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×