Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

perelka22

Panny młode z brzuszkiem

Polecane posty

w grudniu :) A w którym miesiącu Ty jesteś? bo widze że Wy ślub będziecie mieć za 10 dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też będę mniej wiecej w tym okresie ciąży gdy będę brała ślub. A jak brzuszek duży jest? bo puki co u mnie narazie nic nie widac ale zastanawiam się jak duży brzuszek będę miała na weselu bo to będzie już 6 miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My mieliśmy ślub 14 kwietnia, byłam w 20 tygodniu ciąży,strasznie się bałam, że jak poczuję zapach kadzidła, to zemdleję.Wszystko było ok, bawiłam się z mężem do białego rana, nawet na minutę nie usiadłam!! A brzuch to wyrzuciło po ślubie. Zresztą nasz synek jest tak wyczekany i wytęskniony, tyle, że po prostu tak wyszło z tym późnym slubem. Wcześniej, były inne wydatki, a to mieszkanie, a to urządzenie mieszkania i nie było czasu na ślub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzunio ----ja mam taka piłeczke przed sobą nie jest duzy ale wylądam super i wszyscy mi ciągle powtarzają że pieknie wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiHaHu
down

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem religijna
i nie chodze do kosciola, ale z brzuchem do oltarza, to SZCZYT HIPOKRYZJI. Moze jeszcze biala suknia i wianek na glowie? Watpie,zebym szla do oltarza , ale bialej sukni nie zaloze, ani wianka. To sa symbole, moze i zapomniane, ale sa. Dla niektorych religia tez jest takim symbolem - do oltarza dla szpanu, bo cywilny jest za krotki. Hipokrytki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ferrero4
wydaje mi sie, ze NIKT nie chcialby isc do oltarza w ciazy i gdyby te panny mialy wybor, tez by tego nie zrobily, ale musza zachowywac taka /cool/ postawe, no bo co innego mialyby zrobic? Przyznac sie przed soba, ze branie slubu w ciazy to porazka? Ze nie wiedza czy facet robi to z obowiazku czy z milosci? To normalna reakcja i zdziwilabym sie, gdyby zareagowaly inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już wiem że nie dołączę
"Ze nie wiedza czy facet robi to z obowiazku czy z milosci?" Bedny, "nieczytaty" ferrero4... :) Niestety już ktoś przed Tobą wpadł na tę odkrywczą uwagę :P Gdybyś zdołał poczytać nasze wpisy, to byś zrozumiał, czemu my akurat wiemy, dlaczego nasi ukochani nas poślubiają. :) Ale rozumiem, że wysiłek intelektualny Cię męczy ;) A co do wpierania, że ślub z brzuszkiem jest super opcją, to nie wiem, w którym miejscu ktoś tak twierdzi. Niesie to za sobą pewne komplikacje, ale nikt się z ich powodu ciąć nie będzie :) Dziewczyny, jednak nie jestem w ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×