Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

VZośkaV

Zaklinacz a teraz cię załatwię bez mydła

Polecane posty

To jest publiczna debata: ja Zofia, przyznaję się do winy zawiązania spisku z zaklinaczem w celu wywindowania go na pierwszą pozycję w rankingu idiotów. Mieliśmy się podzielić nagroda fifty fifty, ale że chciał mnie wyruchać, to go pozwę o odszkodowanie, dzięki czemu mnie przypadnie 90% jego wygranej, a pozostałe mu 9, 9999% pójdzie na opłacenie kosztów procesu. Beze mnie by nigdy nie wygrał w plebiscycie, ponieważ bez mojego wsparcia nawet pies z kulawą nogą by się jego postami nie zainteresował. Dowody przedstawione w topiku [...numer...] pozwalają zidentyfikować sędziego! Sędzia to zaklinacz, czyli Jurgen! Pees: dla zainteresowanych reklama moich usług: prowadzę firmę piajrową VZośkaV. Ze mną wygrywacie! ...Kasę dla mnie rzecz jasna, bo jestem niepoprawną materialistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VzoskaV ja czyli zaklinacz to ja, pisze pod jednym nickiem i z zadnymi jurgenami i innymi nie mam zadnego zwiazku a propos umowy , to tak jak powiedzialas wyrucham cie , ale jak wygram plebiscyt i zrobie to tylko w anal bo tak chcialas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrumrumru
Zoska, w rankingu idiotow nagroda jest wyruchanie przez faceta.1978 (zdjecie narzedzia ruchania na rozlicznych topikach).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinacz***
to ty zostaniesz wyruchany w anal jak wygrasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez faceta78? To nie w anal. Dobra, zmieniam zasady gry. Chodzi o tradycyjne ruchanie. Wygrywam ja, bo zaklinacza nie ma w co tradycyjnie ruchać. Facet78 nigdy nie osiągnął aż takiego dna jak ruchanie w odbycik samego zaklinacza. Facet78 to prawdziwy facet a nie Grek. Greka to jak zwykle udaje - zaklinacz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinacza
mozna jeszcze w paszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaklinaczu
nie zazdrosc, moze sie zalapiesz jednak na analka, jak ladnie poprosisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto u diabła wygrał plebiscyt na ku.re.wkę f8? Ja przecież, no nie? I to przy twojej pomocy zaklinacz!!! A teraz mi zazdrościsz! Nie dziwię się! Wszyscy ciebie wyruchali i to bez mydła... bidoku! Ale poracha! Ale poruta! Łooooj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\" mrumrumru \" doooooooobreeeeee!!!!!!!! na różnych topikach..... nie mogę się przestać śmiać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuu
zaklinacz to pedal - prawiczek! ale gratka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem kto cię wyrucha w odbycik jak nie masz kasy... Nie dość że mam kasę, tytuł ku.re.wki f8 (i wcale nie musiałam walczyć!, zero kosztów na pijar, reklamę w TV, prasie i na bilbordach), to jeszcze dostanę nagrodę od faceta78..., która należy się tobie... i co zero analka... Oj poruta straszliwa zaklinacz! Wszyscy cię olali, wybaczam więc że nie chciałeś na mnie nasikać. Jakoś przełknę tę stratę. W obliczu innych korzyści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty to czasem nawet myślisz zaklinacz! Facet78, skocz do sklepu po lody! Zabawimy się w ciepło-zimno, jedna kulka na mnie, jedna na Ciebie a do tego tak jak lubisz - lato rocznik 69!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze ja jestem wszystkimi :P przyznam sie ze ja to też Deska :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa to możlwe :P już miałem Cie zjechać bo myślałem ze piszesz o Desce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz na innych topicach jestem za Dechą a na tym miałabym pisać inaczej. ps swoją drogą nie wiedziałam, że taki z Ciebie rycerzyk :P! ponoć chuchro* (huhro/chuhro/huchro) z Ciebie. * - niepotrzebne skreślić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×