Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość w takim razie

UwAGA Glupoty

Polecane posty

Gość w takim razie

Na orzeszkach ziemnych Sainsbury’s: "Uwaga: Zawiera orzeszki!". - Na pudełku lampek choinkowych: "Wyłącznie do użytku w pomieszczeniu zamkniętym lub na zewnątrz." - Na długopisie Parker napis: "Nie dla osób poniżej 14 roku życia, możliwość zakrztuszenia nakrętką". - W instrukcji lampki z IKEI jest napisane: "W przypadku uszkodzenia kabla należy zniszczyć całe oświetlenie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wydaje mi sie
ze twoj angielski jest bardzo slaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co dalej
??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie
dalej nic nie bylo, ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opakowanie orzeszkow
a na nim napis: zawiera sladowe ilosci orzechow ;) Usmialam sie, dodam, ze napis w jezyku polskim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie
Ja widziałem kiedyś na opakowaniu syropu na kaszel, podobno DLA DZIECI ostrzeżenie: "Po spożyciu nie prowadzić ciężkiego sprzętu i pojazdów mechanicznych". - Instrukcja obsługi żelazka: "Nie prasować ubrań na ciele". - Na stroju Batmana. "Zakup stroju nie umożliwi ci latania". - Na kartonie z mlekiem: Nie pić podczas jazdy, grozi wypadkiem. W instrukcji odkurzacza: Nie uprawiać seksu z odkurzaczem. - Opis przyrządzenia zupki z torebki: "Mieszając doprowadzić do wrzenia". - Na spodzie opakowania deseru TIRAMISU: "Nie odwracać denkiem do góry!" - Na piłce do gry w nogę "Uwaga! Istnieje możliwość połknięcia przez dzieci poniżej 3 roku życia." Wierzcie mi nie istniała taka możliwość! - Siadanie na otwartych drzwiczkach grozi wypadkiem - na instrukcji obsługi zmywarki do naczyń. - W ulotce kremu do twarzy dla dzieci na mróz: "Chronić przed mrozem". Autentycznie. - Napis z opakowania tamponów (panowie raczej nie wiedzą): Tampon nie jest środkiem zabezpieczającym przed ciążą. - Nie jeździć rowerem przed zamontowaniem siodełka. - Ostrzeżenie na pudełku piły motorowej: Nie zatrzymywać pracującego łańcucha genitaliami. - Na woreczku Fritos: "Możesz być zwycięzcą! Udział w konkursie nie wymaga zakupu. Szczegóły wewnątrz." (widać oferta skierowana do złodziei sklepowych). - Na puddingu: "Produkt będzie gorący po podgrzaniu." - Na japońskim robocie kuchennym: "Nie używać w celu innego użycia." - Na tabletkach nasennych Nyto: "Uwaga: Może powodować senność". - W instrukcji lampki z IKEI jest napisane: "W przypadku uszkodzenia kabla należy zniszczyć całe oświetlenie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem sklonna uwierzyc ze wszystko ale to: \"Nie uprawiać seksu z odkurzaczem\" to już przegięcie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie
Szczyt lenistwa: Położyć się na dziewczynie i czekać na trzęsienie ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amerykanie to głaby
To oni wymyslili te bzdety, bo maja nadmiar prawników ktorzy wytaczają producentom procesy o takie bzdury, np. dzieciak wjechał rowerem do basenu i sie utopił i skarżono producenta roweru, ze nie umieścił w instrukcji obsługi ostrzeżenia, że rower nie słuzy do pływania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×